Nosiť detské okuliare v škôlke?

davidko
15. nov 2006

Chcela by som nejaké názory a podnety na nosenie a kupovanie detských rámov.Môj 5,5 ročný syn by mal nosiť okuliarky, ale mám obavy či v škôlke sa môžu nosiť, či mu vydržia aspoň jeden deň alebo či si nemôže ublížiť pri hraní a pod. Načo pozerať a nezabudnuť pri výbere detského rámu.Poprosím vás o nejaké rady a typy.Dík

lenka100218
10. mar 2014

Ahoj, viem ze to tu nepatri, ale prosim vas o kusok z vasho cenneho casu o vyplenie kratkeho dotaznika. Hlavne ti ktory nosia okuliare. Ďakujem veľmi mi to pomoze
http://dotaznicek.sk/dotaznikplus/?ID=0000005421

karolin09
9. feb 2015

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z vas skusenosti s navstevou REO centra v Bratislave s detickami ktore trpia strabizmom ale iba raz do tyzdna na pol hodinku. Mojej dcerke to doporucili ale kedze nie sme z BA tak mame dochadzat aspon raz tyzdenne. Len neviem ci raz tyzdenne ma vobec taky zmysel preto ak mate niekto skusenosti poprosim o info. Je to celkom narocne nakolko obidvaja pracujeme a oni tam robia iba do 15 a aj to uz nas objednavaju s tazkostami. Este ma zaujima ci nahodou nemate skusenosti s optometristkou p. Hoskovou ktora sa tiez venuje detom so strabizmom v Poluse. Boli sme u nej a ona nam tvrdila ze je lepsie ak sa dcerke budeme venovat intenzivne doma nez by sme iba raz do tyzdna dochadzali do Reo centra. Dakujem za kazdy nazor a info

brandinka00
9. jan 2016
Používateľ brandinka00 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brandinka00.

Samozrejme ze nosit okuliarky mozu, ba aj musia ak je to potrebne, najlepsie je ked je dietatko v "ocnej" triede, Ja sama som do takej daaavno chodila, a mam tam teraz aj dcerku. S detmi robia rozne cvicenia na ocka, je tam aj doktorka, vyucene pracovnicky. Co sa tyka samostatnych okuliarkov, nam sa hrozne osvedcilo pridat taku tu snurky na ramiky, aspon ich nestrati ked si ich napriklad aj da dole na chvilku, alebo si ich hlavne nikde neprisadne :D

okulka_db
16. jan 2016
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

@brandinka00 Ahoj, kde si prosímťa kúpila dobré okuliare pre svoju dcéru? Nemáte náhodou niekto skúsenosť s kúpou rámikov cez internet? 🙂

bambulka876
21. jan 2016
Používateľ bambulka876 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bambulka876.

@okulka_db Ja somkupovala sebe aj deťom okuliare v queensoptik.sk, normálne v kamennej predajni v ba.Cez net by osm radšej nekupovala, čo ak nesadnú? A zvlášť deťom... Inak okuliare su kvalitné, zatial prežili všetko 😵

okulka_db
24. jan 2016
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

@bambulka876 ďakujem ti, určite sa tam mrkneme keď budeme mať cestu okolo 😅

bigjohn
30. mar 2016
Používateľ bigjohn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bigjohn.

my sme sa prestahovali do BA a cez ulicu mame optiku queensoptik. zaujima ma nazor, hladam na forach nieco o tom.