Môže mať syn z rastu stoličky triašku a vracať?

ona303
24. feb 2023

Synčekovi idú posledné stoličky, vyzerá ze teraz hore. Keď sa ho spytam kde ho boli ukáže mi na líčka. Včera Mal občas teplotu do 38. Inak bol hravý. No v noci dostal triašku a následne vyvracal mliečko a vodu co počas noci pil. Myslíte že aj toto môže byť zubami?
Teraz zase ako by nič, hra sa blázni a nechcem hneď doktorku naháňať ak to je len zubami. Ďakujem

janinah
24. feb 2023

Nie...volať dr.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
24. feb 2023

ešte som sa s tým nestretla... to bude niečo iné.

danyelia
24. feb 2023

Ahoj, to vyzerá skôr ako nejaká viróza...

koniarova
24. feb 2023

Zo zubov skôr nie. Išla by som k dr.

ona303
autor
24. feb 2023

Volala som s Dr tak že ho mám sledovať, že to môže byť aj zo zúbkov aj začinajúca viróza. Ak sa to zhorší cez víkend sme pohotovosť.

uhgara
24. feb 2023

prvykrat pocujem take nieco popravde. rozhodne by som volala, lebo podla mna normalne to uplne nie je. este tak trochu zvysena teplota, no dobre, fajn, to je bezne. ale toto? volaj, nech vies, na com ste. ide vikend, potom nevyriesis nic.

luccija
24. feb 2023

@ona303 nie, skor mu nieco nesadlo, alebo viroza

kiki68
24. feb 2023

@ona303 podla mna norovirus, v Rakusku je epidemia. To zacina presne takto. A nepotesim, lebo do troch dni grcate cela rodina. Nas to draplo teraz, svagra s rodinou nezavisle od nas pred 3 dnami. Donieslo sa to zo skolky a skoly. Zial je to velmi nakazlive a agresivne. Triaska je tam bezna aj u dospeleho. Prezyva sa to aj brusna chripka zimnej sezony.