Toto je varenie?

gita17
6. júl 2015

Baby, jedna vec mi vrta v hlave uz dlhsiu dobu. Neurazte sa tie, co sa v mojej otazke najdete, ale preco sa chvalite v albumoch velmi jednoduchymi jedlami? Myslim tym oblozeny chlebicek, natierka, salat, pecene kura s ryzou, nepecene piskotove torty... To vazne v dnesnej dobe zeny nevedia varit? Ja nemam v albumoch ziadne fotky, ale ak by som mala niecim prispiet tak by to bolo nieco ako - kacica s loksami, svieckova, divina, neaka exotika, pecene torty... ale chvalit sa oblozenym chlebickom? Vazne sa pytam ci vam toto pride ako skutocne varenie 🙂

tranquillo
6. júl 2015

@sonula 😀 aj to je stále lepšie ako fotiť ocikané tehotenské testy a dávať ich na web 😀/ podľa mňa

ivanakal
6. júl 2015

@tranquillo tak toto si trafila :D :D a este s otazkou: "Myslite si ze som tehotna?"

simik22
6. júl 2015

@zita19 Ja si prosim ten kucharsky grif na stavnate kuracie prsia, dakujem 🙂

marika1230
6. júl 2015

A ja , že nejaky chalan/manžel sa tu bude sťažovať na partnerku/manželku ze nevie variť (a že aj foto dodá) , alebo neviem čo ale toto by mi nenapadlo 😀 podla mna tu davaju ženy foto jedal pre inšpiráciu aj ja sa niekedy inšpirujem ked neviem čo uvariť 🙂 😉

gabina23
6. júl 2015

@zita19 a prosim ta ake a kolko masla davas na jedno kurciatko 😀 vyskusame..a na kozku nic nevas?

marika1230
6. júl 2015

@tranquillo tak to hejj a ešte niekedy na podlozke aj žlté fľaky 😀

sonula
6. júl 2015

@tranquillo keby len otentovane detske plienky, uz boli fotky aj obsahu toaliet, matky s vystudovanou google lekarskou akademiou a uplne ma dostavaju deti zababrane od jogurtu. 😎

takze fotte dalej taniere, nech je inspiracia aj pri servirovani🙂 ved aj take oblozene chleby sa daju vselijako naservirovat

maly_konik
6. júl 2015

@tranquillo
@ivanakal
to ocikane aspoň nie je vidno (aj keď všetci vedia), ale jedna tu raz odfotila svoju **ču v detajle a z toho mi doslova prišlo zle.
tie obložené chlebíky a opavia piškóty naukladané vo forme aspoň nikomu nespôsobia nevoľnosti :D

zita19
6. júl 2015

@simik22 nevyklepat, len rukou trosku splostit, prudko opiect z oboch stran a pomaly dopekat. A nesolit marinadu ani dopredu ale az na panvici po zatiahnuti.

simik22
6. júl 2015

@zita19 dakujem

zita19
6. júl 2015

@gabina23 zabila si, teraz rozmyslam, ze kolko. Z 125 g masla odkrojim asi 2 cm. Netusim kolko to je. Na kozu nedavam nic, akurat osolim. Ona je zvnutra podmaznuta tym maslom. Len obcas prelejem vypekom. Obcas v mojej rure a v mojom pekaci znamena tak 3x.

zita19
6. júl 2015

@maly_konik na tu chamajdu v detaile sa pamatam. Visela tu cely vikend. ☹

gabina23
6. júl 2015

@zita19 dikec lebo ja som extrem pokial ode o obyc.maslo. som schopna dat aj cele :D nevarim zle ale tak aj kura pecene viem dosrat hahahahaha..raz je surovejsie, raz suche atd. Ale dakujem vyskusam

tranquillo
6. júl 2015

@maly_konik no zbohom, to som našťastie nevidela, zlaté naše recepty 😀

tomiholjubavi
6. júl 2015

@maly_konik faaakt? ja mam taku znamu na fb, ze jedneho rana otvorim face a na ploche jej velika hola zakrvavena **ca s polovykukajucou detskou hlavickou 🤐 🤐 mala som z toho mesiac dietny efekt... 🤐 a to je clovek, ze ho poznam len zbezne...no musela som tu jej **cu vidiet? 😅

maly_konik
6. júl 2015

@tomiholjubavi
čožeeee??? nemam slov.....
to je smrrrrrrrť 😀

ja keď som uvidela tuto ten príspevok, tak som rýchlo googlila šteniatka a romantické zátoky :D len aby som na to zabudla :D
idem asi nakrájať na tanier syr a paradajku a hodím foto 😀 😀

zita19
6. júl 2015

@maly_konik ja som prave zozrala horalku. Len tak bez taniera a fotky. Idem sa silno hanbit do kuta 😢

maly_konik
6. júl 2015

@zita19 ty si to neodfotila?!
s fotopostupom a overeným, generáciami prenášaným, rodinným tajomstvom, ako otvoriť a zjesť horalku bez toho, aby ostali omrvinky?
😀 😀 😀
peace!

zita19
6. júl 2015

@maly_konik tak omrvinky u nas naozaj neostavaju. Maxik ich vylize do poslednej, aj keby mi mala zapadnut za tricko. 😀 😀 😀

prego81
6. júl 2015

@zita19
hmmm...este nie je nic stratene, dalo by sa este odfotit tu horalku v inej "forme"...hmm, zajtra rano? 😀 (kedze tu boli reakcie o nechutnych fotkach...) Ja viem, fuj, idem sa pre zmenu hanbit ja...

maca_p
6. júl 2015

@tomiholjubavi tvoja polievka vyzera fakt hnusne 😀 😀 😀

tomiholjubavi
6. júl 2015

@maca_p viem... 😀 ale to, čo vyzera dobre, z toho nechudnem 😀 musim si vyvarat hnusne jedla, aby som mi oci nejedli 😀 to neni len tak, to je osvedcena strategia 😀

brady1
6. júl 2015

@gita17 a ty sa tiež musiš velmi nudit ked ta trapia taketo veci 😉

zita19
6. júl 2015

@prego81 😀 😀 😀 😀 😀

maca_p
6. júl 2015

priznam sa, ze mam tu niekolko favoritov kuchariek. uzasne jedla.
aj ja by som pridavala svoje kacice a stvorcove lokse, lebo neviem valkat kolecka, ale mi nefunguje tlacitko pridaj fotky 😀
pre mna su zas divne jedno, dvoj, trojzlozkove prve prikmy... to snad dokaze aj najväcsi dili uvarit bez receptara a navodu.

maca_p
6. júl 2015

@tomiholjubavi to sa da ako dopracovat k takemu osvojeniu strategie?
ale inac aj najväcsi polivkovy nepodarok sa da vylepsit na consome tak, ze to rozmixujes, svacnes chorvatskej podravky a upecies krutony zo syrovych prstov 😀 😎 😉

tomiholjubavi
6. júl 2015

@maca_p moj muz jedine co neznasa, je vegeta. vlastizradca 😀 a strategia je nasledovna...v chladnicke nemas nic chutneho, sladkeho, fajnoveho, ani polotovar (aby ta to nelakalo) a potom si uvaris nieco, co vyzera hnusne... keby si spravim taku fajnovu torticku, tak ju zdlabem celu..ale hentej polievky mi aj dva tanierky stacia. chudnuci efekt zaruceny 😀

maca_p
6. júl 2015

@tomiholjubavi ja aj ked aku zdravu polievku uvarim, potom sebe si do taniera musim sypnut podravky. proste socik, skolske a verejne stravovacie zariadenia na mne zanechali stopu 😀

inac sa vzdy cky rehocem, ked nam do roboty dovezu obed a baby hikaju, ze aky dobry vyvar dostali. ahaaa, gutamanovy shit, lebo hovädzi vyvar nemoze mat nikdy krasnu zltu farbu s velkymi okami 😀

zenulkaaa
6. júl 2015

Podla mna v takýchto albumoch ide skor o pokochanie sa, ako chválenie sa, že viem urobiť kurča s ryžou, či smotanovu tortu. Dnes ludia radi prezeraju fotky a ked su niektoré ženy šikovné, tak vedia nielen chutne navarit, ale to aj pekne naaranžovat a nafotiť. To môže byt potom aj inšpirácia pre druhých. Ja sa napr. pri spominanej smotanovej torte vždy čudujem, ako maju všetci podobný recept, no u každého vyzerá inak...

prinzesz
6. júl 2015

ja sa priznam a kludne ma sudte, ja NENAVIDIM VARENIE! tak a je to von, bohuzial som taka trapka ze mna ziadne jedlo neuchvati ze to bola pecka, mne vlastne chuti vsetko co si nemusim sama navarit 😀 😀 😀 obcas tak raz do roka mam chut nieco urobit ale inac mam k tomu odpor, a tiez hladam len recepty kde mam vsetko urobene do pol hodky, preto album s jedlom mi vobec nevadi.. a cim je jednoduchsie tym lepsie.. 😝