Mám ostať s priateľom kvôli synovi?

romidzi
26. jún 2014

Ahojte, takže...tak na úvod...mám 20, priateľ tiež...máme 6.mesačného syna...s priateľom bývame sami...dostal 1.izb. byt od mamy...keď som bola v 7.mes. tak sme spolu začali žiť sami, v tom jeho...byte...nakoľko sme spolu boli dlho...a dá sa povedať, že sme spolu aj predtým žili...len nie úplne sami...tak som myslela, že nebude problém...v 7.mes tehotenstva mi odišla aj rodina...čiže som ostala v meste len s priateľom...žiadnu rodinu tam už nemám...bolo to pre mňa tažké a blbé obdobie...proste veľa zmien naraz...odchod rodiny...koniec školy, dieťa...on ešte pred narodením malého...sa babke sťažoval, mame...proste každému...prišlo mi to divné, pretože on somnou chcel dieťa a vôbec mu to neprekážalo, že som otehotnela...naopak bol rád...a príchodom malého...každý deň rozmýšľam...nad tým, prečo s nim vlastne žijem...a čo mi on dáva...tak veci platíme pol na pol...kamošky mi ale vraveli...že prídu výčitky...že to je jeho byt atď...že tam nemám ísť žiť a mám ostať radšej v byte u mojich...a stalo sa...pravidelne keď sa pohádame ma vyhadzuje z bytu...vyťahuje sa že je to jeho byt atď...vraví mi že som príživníčka...potom keď už aj idem volať niekomu nech mi príde po veci a nech odídem...nakoľko a mi vyhráža, že mi vyhodí veci pred byt...tak mi nedovolí zavolať...že nemám robiť cirkusy...tak neviem kto ich robí...už ma to uráža...nebaví ma počúvať....že on má posraný byt...tak ja nemám právo nič povedať nič...proste...sa s tým ako keby vyťahuje...ďalej...je tu problém jeho matka....tá ma nikdy nemala nejak rada...ale pred nim sa správa aspoň trošku normálne..tak on jasné že verí mamičke...tá vie, že tam nemám nikoho a správa sa ako blbá...stále robi hádky medzi nami...a jasné, že on je na jej strane a vždy bude...tak a naposledy mi vykričala...že jej bránim v styku so synom...že žiarlim (asi na ňu) alebo neviem a že ho manipulujem....a to len preto, že bol somnou u mojich a nevidela ho 2týždne...proste to je choré....ja sa vôbec necítim...na to...aby som mala niečo s tou jeho rodinou...a ani s nim sa necítim tak...že to bude raz v pohode...mám s nim ostať len kvôli malému alebo ja už neviem... ? poraďte ☹

suelynka
26. jún 2014

ono nikdy nieje neskoro začať odznova vieš?? len ak sa nespamata po tvojich ignoráciach.. proste ak sám nezačne a neuvedomí si.. tak to s nim nemá význam.. len ak s nim ešte komunikujes napíš mu.. že : ty potrebujes chápaveho a milujúceho chlapa po svojom boku, ktorý bude sa starat a vychovavať malého nikolaska lubit ho a lubit aj maminu.. je jasne, ze sa niekedy pohadate.. ale vycitky a podobné veci ktoré utocia na toho druhého nemienis znasat tak nech si premysli ako sa bude dalej spravat.. pretoze ak sa to nezmení a nezacne na sebe pracovat ako zodpovedný dospely otec tak s nim definitivne koncis........ tak by som mu bud napisala alebo povedala cez skype do oci. nech sa na teba pozera a len pocuva... a potom vypni a ignoruj ho ... uvidis co s nim to spravi

romidzi
autor
26. jún 2014

@suelynka ďakujem je to zlatíčko 🙂 ... no jasné mali...ale on bol aj predtým taký ale ...nie až taký extrém...teraz je hrozné...

suelynka
26. jún 2014

ak Vás ma aspon trocu rad malo by to s nim pohnut.. ak nie TAK NA NEHO bohuzial budes musiet zabudnut.......

romidzi
autor
26. jún 2014

@kikushka2386 no musel strážiť...vlastného syna 😀..

kikushka2386
26. jún 2014

@romidzi myslis ze ked sa vratis budes tam mat veci?alebo ked sa budes vracat domov ber rovno aj auto plus doprovod a hned ber veci...na druhej strane neviem ci sa podobne nieco neriesilo v tv.tym ze je byt na neho a nemas potvrdenie ze veci su tvoje mohol by aj zavolat policiu...ale fakt v tomto si niesom ista

jana_eyre
26. jún 2014

@romidzi no vidis, mozno svojmu synovi najdes otca noveho.. takze vycitky kvoli malemu nemaj.. ved si predstav, aky by bol asi otec o par rokov? ked bude mat maly 3.. ako by sa k nemu asi spraval, ak by mu vadilo, ze na neho ma davat pozor, ak by chcel chodit kazdy tyzden pit? ak by nadaval jeho mame? aky by mali medzi sebou vztah? predpokladam, ze ziadny.. cize by to synovi nic nedavalo..

okrem toho, to ze spolu neostanete, neznamena, ze ho nebude poznat.. mozno ze priatel bude mat zaujem o syna, mozno ho bude vyhladavat a tak syn nebude o nic ukrateny.. mozno jedine o nezhody v domacnosti.. a ak zaujem nebude mat ani o neho, je to jasne.. maly nepride o nic.. muzsky vzor nemusi mat iba v otcovi, ale aj v tvojom bratovi, ci dedkovi..

a okrem toho, si mlada, krasna urcite nebudes mat problem si najst v buducnosti nejakeho partnera.. len vyberaj starostlivejsie 😝

romidzi
autor
26. jún 2014

@suelynka ja viem presne čo povie...že ok je koniec a ...aj keby niečo také spravím...lebo už pár krát som to spravila...tak bude urazený....ale ...čo mi povieš na toto...pred pár týždňami...prišiel zamnou a mi hovorí...že ja chcem s tebou ešte druhé dieťa tak do roka-dvoch... no on je chorý......!!!!

jvlo
26. jún 2014

@romidzi chces s nim ostat kvoli synovy.....ale chces, aby sa tvoj syn spraval rovnako ako jeho otec? Totiž deti kopiruju spravanie svojich rodicov..... Pre dobro tvojho syna, by som nežila s takym chlapom.....

romidzi
autor
26. jún 2014

@kikushka2386 jasné to viem...ale asi hej..teda dúfam....
@jvlo už aj nad tým som rozmýšľala...nechcem aby bol môj syn taký...ako on....bezcitný....arogantný..

nivi
26. jún 2014

nemaj vycitky koli synovi. on otca nestrati, stale bude jeho otcom aj ked spolu zit nebudete, to uz ale bude na tvojom partnerovi, ci sa mu bude venovat.
si mlada, pekna baba nenic si zivot s neschopnym chlapom, pre ktoreho su vsetci prednejsi ako vlastny syn a ty.

suelynka
26. jún 2014

romizdi a milujes ho?

romidzi
autor
26. jún 2014

@nivi ďakujem...ale máš pravdu tak mne jeho matka zavolá vykričí...že ja jej manipulujem syna a to len preto, že 2týždne bol somnou mimo svk...pritom keď sme doma sa s nim ani nestretáva...a on si zastane mamičku...ako...ja nemám slov...hlavne že ja som ho minule zastala ...keď mi niekto niečo o nom povedal...a on ešte nikdy ! neviem čo je zač...ale hnusí sa mi...

janickacrazy
26. jún 2014

@romidzi Odid od neho, nezasluzi si ta vobec, nevazi si ta, vsetci su mu prednejsi ako ty a syn, je to sebec, prec od neho, si mlada, urcite sikovna, kasli nanho. Mozno mu raz docvakne o co prisiel, ale aj o tom pochybujem. Podla mna ho v tomto spravani podporuje aj jeho matka, kedze teba nema rada a jemu milostivo darovala byt, tak si mysli, ze mu moze do vsetkeho kecat. Nechapem preco chcel dieta v 20tke, vacsina chlapov v 20tke o dietati ani neuvazuje, co je podla mna len dobre. Chlapi vacsinou takuto zodpovednost zvladnu az okolo 30tky, cest vynimkam. Drz sa.

chymenitta33
26. jún 2014

@romidzi -Dievča zlaté ty sa len prac zbal batožinu a utekaj neotáčaj sa!!! Lebo dopadneš 😒

romidzi
autor
26. jún 2014

@suelynka hmm no neviem či milujem...povedal mi už toľko hlúposti...na ktoré sa nedá zabudnúť...a kvôli ktorým mám...určité bloky voči nemu...napriklad..aj to...tak jeden deň ma miluje...je šťastný bla bla bla...a druhý som mu ukradnutá...má ma v p....nechce byť somnou ja neviem...ale toto je ako nejaký schyzofrenik.....

mima4
26. jún 2014

@romidzi
prosim ta, davaj si pozor, aby si s nim nemala aj druhe dieta...

na 99,9 % to vidim tak, ze je lepsie to s nim ukoncit, ze sa nezmeni...

nivi
26. jún 2014

@romidzi jeho mamu by som vobec neriesila, baba jedna blazniva. vsak je normalne, ze ste sli navstivit aj vasich, to ti bude vycitat kazdu jednu dovolenku? okrem toho jej syn je dospely a ma uz svoju rodinu (teda on to tak zjavne nevnima) takze uz mu zadocek utierat nemusi, to by som jej asi najblizie aj povedala :P

ide skor o jeho spravanie k tebe a k malemu a to co pises sa mi vobec nepaci. Aj s tym bytom, ze prizivnicka 😠
fuj.

romidzi
autor
26. jún 2014

@janickacrazy ja to tiež nechápem...ale ako som už písala vyššie...tak pred pár týždňami spomínal druhé dieťa...tak to mi je až veľmi čudné....myslíš že by mu to docvaklo...ked mi hovorí..že každá s ktorou by bol by mu bola lepšia ako ja ??? 😀
@chymenitta33 ako to myslíš ? ...lebo to už mi viac ľudí povedalo..

suelynka
26. jún 2014

to akoze na Teba jeho mama kricala??? tak uz asi vies po kom je.... je mi aj jasne, ze ak by si ho nemilovala neriesila by si to.. a snazila sa hladat vychodiska.. mas to tazke.. hlavne bud silna.. a daj si cokoladu 🙂

romidzi
autor
26. jún 2014

@mima4 jasné....ved si dávam...lebo neviem o čo mu ide.....a mať s nim 2babo je to posledné čo by som chcela...
@nivi jasné to by som aj tak chcela...ale jeho matku...to sa proste nedá neriešiť 😀 to je jedna zmyja...ktorá mu manipuluje...a ničí život...a hlavne mne...ona vie čo robí...ktorá buudúca svokra by kúpila gate na 20narodeniny neveste ? 😀 ešte k tomu jemu povedala nech mi ani tortu nekupuje...že kvoli maminke jeho netreba 😀 ja som jej povedala na rozum..že čo ona mi tu vyčíta...že jej syn bol somnoou 2týždne preč..ale to že 9mesiacov som mojich nevidela...a žee aj ja chcem vidieť..rodinu a on aj chcel isť somnou..to jej je jedno...hlavne že jej matka u nej sedí každý den...varí jej stará sa jej o deti..oo aka je dokonala matka 😀 ona je uplne neschopná...žiarlivá a už mi to lezie na nervy....

mysicka36
26. jún 2014

@romidzi On používa TVOJE veci? Veď ty si mu ten byt úplne zariadila zase. Gule by som nakopala takému chujovi. Raz by mi to vyhodil na oči.
Úprimne nechápem že si vôbec dovolila takéto niečo. Neviem, niektoré ženy asi nemajú v sebe kontrolku že čo za chlapa to majú a ešte aj majú s nim nechránený sex 😲

romidzi
autor
26. jún 2014

@suelynka no ona mi vykrikovala veci...a normálne jej trhalo žily žee som mala u nás..teda v jeho byte 😀 návštevu 😀 a také intrigy robí ona so starou...s jej matkou čiže..priatelovou babou... však stará minule ... plakala...priatelovi lebo..oni ho na slzy vydierajú...že som ju nepustila hore aa mii volala 2krát bola pod bránou...nešli nám zvončeky...a ja sa ho pýtam žee to tvoja babka mala pevnú zo sebou von hej ? 😀 také klamárky sú no je mi z nich zle..

alias313
26. jún 2014

@romidzi uprimne ti napisem svoj nazor...ste predsa rodina, mate dieta. Ak by mi muz mojho dietata co i len raz v zivote povedal, ze som priživnička a chcel ma vyhodit z bytu, do 5 minut som preč a nikdy, ale fakt nikdy by som s nim nebola. Ak mas dobry vztah s rodicmi-svojimi utekaj čo ti nohy stihaju. Druhe dieta? A aky by to malo vyznam?nevie sa spravat ani pri vašom prvom...Ja neviem či to je len moj pocit, ale dost casto tu citam take prispevky, ako sa chlapi spravaju k ženám (matkám spoločných deti) a som vyslovene v šoku...Rob zo svojim životom niečo, keď nie pre seba, tak aspon pre dieťa.

kristiii
26. jún 2014

@romidzi správne som pochopila že si momentálne s drobcom niekde v zahraničí? Daj si bacha aby mu jeho maminka medzitým nedala rozumy a neudal ťa za únos dieťaťa..

romidzi
autor
26. jún 2014

@mysicka36 ja ti to poviem takto ... 🙂 je to debil to áno...ale zas nijakou náhodou bábo neprišlo...viem presne....že kedy sa to stalo a...aj to že ma oklamal...s tým žee...to ved vieš..vo mne nenechal..ako som už písala vyššie ..dieťa si plánoval...a ja by som v 20tke nešla na potrat ani...keby som fakt mala byť na malinkého sama.. 🙂

romidzi
autor
26. jún 2014

@alias313 viem..ja by som ani druhé nechcela... 🙂
@kristiii ja viem....aj to že ona mu rozumy dáva vždy...pred pár týždňami sm počula konečne jej slová nie len z úst priateľa..ale konečne to jeho drahá mamička povedala mne ! 🙂

mysicka36
26. jún 2014

@romidzi prerušovaná súlož NIEJE ochrana 😎 môj na mňa skúšal kadečo aj prederavil gumy, ale ja som potajomky brala antikoncepciu 😝 ja si samu seba vážim a nenechám sa opiť rožkom. Ja som si otca pre svoje deti vyberala.

mima4
26. jún 2014

@alias313

"Ja neviem či to je len moj pocit, ale dost casto tu citam take prispevky, ako sa chlapi spravaju k ženám (matkám spoločných deti) a som vyslovene v šoku"

muzi sa k zenam spravaju len tak, ako im to zeny dovolia... Muzi taktiez to, ze maju s priatelkou dieta neberu ako zavazok - myslim slobodnych muzov... Vedia, ze dieta ostane na krku ich expriatelke a oni si najdu inu priatelku... a zeny v tomto "pomahaju".

mima4
26. jún 2014

@mysicka36
prederavil gumy... pako 😀

marry1515
26. jún 2014

@romidzi
Ahoj, je mi ľúto keď čítam takéto prípady, muž by si mal ženu vážiť a či je to jeho matka alebo matka jeho dieťaťa, nemal by v tom robiť rozdiel... To ako by sa mal človek rozhodovať či voda alebo vzduch...Ale ja na tvojom mieste by som zbalila a odišla... dokázala mu že nie som od neho závislá- i keď neviem či máš takú možnosť. Ja by som určite požiadala rodinu, kamošku, no niekoho kto ti bude ochotný pomôcť na nejaký čas kým sa postavíš na vlastné.
Ja tiež uznávam že vychovávať dieťa by mali rodičia spoločne, ale keď sa u vás deje niečo také... maličký to ešte nevníma, ale o rok,dva už bude-bude vidieť že si smutná, nahnevaná, že sa hádate....
Myslíš si že teraz keď ti hovorí také veci, o 2-3 roky nebude?!