"Pikantné" správy od manžela

dibarbora
20. nov 2014

Neviem ci som divna,ci to pride len mne take alebo je nas viac.Vadia mi spravy typu odfotene prirodzenie,napisane spravy co by so mnou robil keby bol pri mne atd..
Minule,mi tiez prisla taka mms,vymazala som ju,a sla som poslat foto bratovi o nasom malom,aky je uz velky.Takmer som mu poslala tu fotku od manzela.Nechtiac som ju ulozila a pre brata mi vyhodilo hned toto na odoslanie.Ja som taka,ze hned ako je to mozne,klikam co najrychlejsie na odoslanie ale nastastie sa toto nestalo.
Vadi mi to hl.preto,ze neviete kto nejakym sposobom vase spravy zneuzije,je vela dobrich hackerov.Proste som v tomto smere dost opatrna.
Manzel vie o mojom postoji ale aj tak nastoji na tom aby aj on dostal nejaku tu pikantnu mms ci sms a on veselo posiela dalej.
Vdaka za prispevky 😉

lenkatajomna
20. nov 2014

@luciferkax 🙂 ja som manželovi tak poslala asi mesiac dozadu, keby sa mu neukázalo moje číslo ktovie koho by by si predstavil 🙂

sharlotta
20. nov 2014

Mne by to vadilo z toho dovodu, ze na niektorych mobiloch sa ukazuje tzv. nahlad na spravu, ked pride, netreba ju ani otvarat.. Bezne v praci necham mobil na stole a niekam odbehnem. Tieto veci patria medzi dvoch ludi, nie na verejnost. Chapem zakladatelku temy, vadilo by mi to z rovnakeho dovodu.

sono2
20. nov 2014

Veru! Mala by si byť rada, že mm o teba taký záujem. Koľko žien tu plače , že ich muži zanedbávajú . Príde mi to super ja mm tiež občas niečo takéto pošlem.vždy sa to rychlo vymaže ale pobaví to. Buď rada!

marse
20. nov 2014

ved to je uzasne ze si svojho manzela neomrzela , kolkým sa to stava bezne, ze to co maju doma ich nazujima a radsej sa pozru na inu, pri ktorej si povedia ze maju chut..

Ťažko poradiť , lebo z tvojich slov mi prislo ze si prilis konzervativna a na taketo veci nemas chut.

u nas je to tiez normalne aj po 11 rokoch..

katrin21
20. nov 2014

@0silvia0 ona tam pise " ze on veselo posiela dalej" tie svoje pre nu .. tak to bolo myslene, podla mna je to jasne.... PRoste ze on jej nadalej posiela svoje, aj ked jej sa to nepaci a ona mu odmieta poslať.

0silvia0
20. nov 2014

@katrin21 už mi to bolo vysvetlené a už som to pochopila, dnes mi asi správne nefunguje mozog 😒

miriell
20. nov 2014

@dibarbora Očividne máte rozdielne chápanie sexu a vecí okolo sexu. Jediné, čo by mohlo problém efektívne vyriešiť je rozhovor s Vaším manželom, tu to asi veľmi nevyriešime.
Mali by ste mať približne podobný názor na sex a príbuzné témy, aby po čase nebol problém na jednej alebo druhej strane - príliš veľké rozdiely v chápaní, čo je ešte "IN" a čo už nie, môžu viesť k neskoršiemu napätiu, nervozite a iným nesúvisiacim problémom, ktorých podstata tu. Či sa nám to páči, alebo nie, sex je dôležitá súčasť života a keď je niekto pernamentne nespokojný v tejto oblasti, tak si môže flustráciu vybíjať inde alebo hľadať riešenie pri inej partnerke.
Určite nerobte to, s čím nie ste stotožnená, čo Vám "nesedí"...Možno by stálo za zmienku manželovi navrhnúť nové spôsoby, "metódy" 😀 , ktoré ste doteraz nerealizovali, ale bola by ste s nimi stotožnená na "výmenu" ohľadom neposielania mms a sms, s ktorými nesúhlasíte. Partner pochopí, že sa snažíte vyriešiť a priniesť novú energiu v tejto oblasti a môže to chápať ako ústretový krok navyše. Aj vlk bude sýty aj ovca celá 😉

haslerka27
20. nov 2014

manzel tebe posiela jeho prirodzenie ci ako to mam chapat?????ako mat tak na taketo blbosti cas....neviem,ja smanzelom si myslim,ze sme normalna dvojica,intimne veci si nechavame na spalnu...fotky si vymenime maximalne ked mu nieco kupim a chcem aby to videl,alebo ked som v niecom oblecena...alebo ked som chudla a bolo vidiet vysledky a poslala som mu fotku ako pozujem,tak sa potesil...ale nejake intimne veci si nechavame na face to face....urcite nie cez mobil...a kebyze sa ja sfotim naha detajlne a poslem muzovi do roboty ja neviem,asi by sa smial,ci mi uz sviha....a kebyze mne cosi take on posle,mna by to urazilo....hadam si ma vazi natolko,aby dristy nerobil

zdena12345
20. nov 2014

nikdy sme take nerobili a ani by som sa nedala ukecat. myslim ze to patri do spalne a nie do mobilu a tym padom tak trochu aj pre verejnost. hlavne ak to rozposiela dalej (ak som to dobre pochopila) to by som nikdy neurobila

monkabr
20. nov 2014

Ved je to fajn a mile, aspon vies, ze na teba mysli a stale ho pritahujes, si pre neho stale vzrusujuca 🙂 Ved si to mozes pozriet, potesit sa a vymazat. Kiez by aj ten moj mne nieco take sem tam poslal, potesilo by 🙂

ivett1
20. nov 2014

😀 ... baby ja sa tu táááák rehocem😀 ... som si predstavila, ako mi na stole v kancoške zažblnká správa -mms s "prirodzením" mm a kolegovci budú kukať, že ... óóó...čo to 😀😀😀 ...mne sa totiž hneď ukáže foto (pri mms) alebo text správy (pri sms) ...síce len na 5 sekúnd, tak ale niekedy aj to stačí ....😀
PS: sakra, musím si to niekde v nastaveniach zmeniť, keby mi chcel náhodou niekedy poslať mm niečo pikantné (a "čína" to nebude...)

nyusika
20. nov 2014

vseobecne plati, ze normalne je to, co obom vyhovuje. ked to jednemu vadi a ten druhy to aj tak robi, vtedy to uz normalne nie je 🙂

ale zas, na druhej strane, byt prilis upata tiez nie je dobre a pokial ti muz neposiela fotky svojej nadhery denne, tak by mi to nevadilo 🙂

nyusika
20. nov 2014

@ivett1 tak ti pekne dakujem, ja som prave pri tej predstave oplula monitor, ako sa tu rehocem....:D :D

adri266
20. nov 2014

@soniada len zo zvedavosti, co horsie si ludia posielaju ako foto svojho prirodzenia? 😕 😕 😕

sari24
20. nov 2014

V pohode 😀 Síce si neposielame fotky, my si skôr kreslíme na počítači obrázky a tie posielame...samozrejme perverzného charakteru 😅 ...však nech je sranda aspoň 😀
Ale k téme - keby som mala istotu uňho aj u seba, že vie kedy si to môže dovoliť, tak prečo nie?

lujza123
21. nov 2014

s mojim ex sme si posielali kedysi tiez vseliake pikantne sms....raz mi taku pisal a omylom klikol v telefone na poslat vsetkym...tak to rozoslalo komplet vsetkym co mal v tel. ...klientom z prace, jeho matke, segre, kamosom ....Najlepsie bolo ze na to prisiel az vtedy ked mu zacali zrazu pipat smsky - odpovede 😀 😀

ada274
21. nov 2014

@lujza123 😀

evkakorcek
22. nov 2014

tak ja a môj priatel sme potom uchylaci najvyššieho rangu 😀 😀 😀 my si posielame bežne takéto veci, nie len slovné samozrejme aj fotky. nie síce cez sms ale cez whatsupp. zdá sa mi to celkom normálne, ked majú dvaja ľudia k sebe tak blízko, chcú si deň spríjemniť. Ved nemôžme stále byť len vážny 😝
Trošku to treba brať z nadhladom. Mužov to neskutočne vzrušuje, a ked sa k nemu pridáte (s touto hrou) ako partnerka bude vás zbožnovať 😎