Podvádzal ma 5 mesiacov. Čo ďalej?

ncora
9. jún 2009

ahoj ak nemas skusenost s neverou nereaguj na tuto temu..nepotrebujem vediet co by si urobila keby sa to stalo tebe ale chcem vediet co si urobila ked sa ti to stalo. Dakujem
Takze v skratke...mam 6mes synceka priatel ma podvadzal asi 5 mesiacov az teraz som mu dokazala co som tusila. moje tusenia boli natolko vazne ze som prisla o mliecko asi 2tyzdne od porodu od stresu co som prezila. Uplne sa zmenil. Hlavny problem bol v tom ze 3mes od porodu som ja bola na SK a on v zahranici obcas sa stavil ale uplne bol zmeneny.Podviedol ma s nou 2krat a najdolezitejsie je to ze sa stretavali aj ked som prisla so synom za nim do zahranicia. Ked sme si to vyjasnovali ona mi povedala ze miluje svojho priatela ale miluje aj toho mojho ale mojho nechce za priatela.Jej ju uz opustil..hura.
Ked som sa mojho opytala tak povedal ze chce byt s nami ze ma miluje a k nej nieco citi ale ze nikdy by nezil s osobou ktora je chora(ta "handra" ma rakovinu). Co mam urobit? Neveru by som akotak zvladla ved mame syna a nechcem aby bol bez otca ale to ze k nej nieco citi ma zabilo. POMOZTE PROSIM AKO TO ZVLADNUT.UZ NEVLADZEM. Ak mozte tak internu postu....dakujem A vsetky podvedene drzte sa

ani3012
22. apr 2011

@dadis @dari kde vidíte príspevok od tej niki283 ? Prvý príspevok od nej vidím zo včera o 14:28 a to je už odpoveď pre dadis

dadis
22. apr 2011

@ani3012 zavreli jej temu, presmerovali to sem, no zabudli skopirovat prispevky https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/krute-prebudenie-nevera/

ani3012
22. apr 2011

@dadis ďakujem 🙂

janinah
22. apr 2011

@niki283,čím skôr pochopíš,že toto je len predlžovanie agonie vášho vzťahu,tým lepšie pre teba,....čím skôr pochopíš,že musíš žiť svoj život a nebyť tak závislá na nejakom mužovi,tým lepšie pre teba....čím skôr si dáš veci "do poriadku" v hlave,v reáli i po právnej stránke,tým lepšie pre teba i tvoje dieťa....držím ti prsty

niki283
24. apr 2011

Dakujem Vam, za vsetky povzbudive odpovede, aj za tie ostatne...... A teraz ma mozno vsetky odsudite, ale je to moje rozhodnutie a cenu, ktoru za to zaplatim uz poznam. Ostavam s otcom mojho dietata a vezmeme sa. /keby nebolo jej, tak sa to nikdy nestane, za ziadnu cenu sa nechcel zenit 🙂 /Uz mame datum svatby a aj obrucky objednane. Nebude to sice svatba o akej som snivala, ale bude moja. Budu tam iba svedkovia a nasa dcera. Budem musiet akceptovat tu zenu, a viem, ze to nebude lahke, ale uz to nemoze boliet viac ako to bolelo. Budeme zit v nadhernom dome, do ktoreho sme sa pristahovali pred dvoma mesiacmi, budeme chodit na skvele dovolenky a predlzene vikendy, nebudem musiet rozmyslat ako vyzijeme z materskej a kazda dalsia bude "iba" ta druha.... Nikto z nasho okolia nebude vediet ako je to naozaj. Dnes sme si to vyskusali, vsetci su spokojni pretoze navonok posobime ako nekonfliktny a milujuci sa par a tak to aj ostane. Mozno to nie je zivot aky som snivala, ale rozhodne lepsie ako sa tlacit v dvojizbobom byte s dcerkou a rozmyslat ci mame na chlieb /to trochuprehanam/ Takto s nou bude jej otec 5 vecerov do tyzdna a moja dcera bude stastna, ´jej otec ju napriek tomu vserkemu naozaj miluje a ja chcem verit , ze pride den, ked ho prestanem milovat uplne a budem si ho zase vediet vazit ako cloveka a otca a potom mozno nebudem stastna ale aspon spokojna..........

macamac
24. apr 2011

@niki283 😕 fíííha,tak teda ti držím palce-úprimne! ale rozhodne neviem,či je to tvoje rozhodnutie správne-a ani nik to myslím v tejto chvíli nevie...ale ja by som nemala odvahu.obdivujem tvoje rozhodnutie-lebo ja to vidím tak,že si šťastie svojej dcérky a spokojnosť postavila ako najvyšší cieľ v svojom živote/veď to my matky všetky 😉 / ale na úkor svojho šťastia-myslím partnerského...teda aspoň zatiaľ.ale život je vrtkavý-takže nevešaj hlavu-možno budeš aj ty raz šťastná-nech to šťastie nájdeš v čomkoľvek alebo v komkoľvek-a nebudeš sa musieť uspokojiť len s tým,že si spokojná 😉 ja v to pevne verím-pretože teraz si vynaložila nadľudské úsilie pre zachovanie rodiny a otca pre dcéru-a takýto čin sa v živote určite cení-a verím,že ty budeš ocenená raz ÚPLNÝM šťastím!! 🙂 držím palce a prajem peknú svadbu 😉 teda-bude krásna-lebo tam budeš mať svoj poklad-malú princeznú. prajem krásne dni a pokoj v duši 😵

dadis
25. apr 2011

@macamac suhlasim s tym, co si napisala... @niki283 prajem len to naj

macamac
25. apr 2011

@dadis 😉 díííky 😵

niki283
26. apr 2011

@macamac dakujem Vam, nie je to jednoduche, ale zatial to zvladam

macamac
26. apr 2011

@niki283 😵 tak teda sa všetci držte 😉 až život ukáže,čo bolo dobré-ale aspoň ten pocit,že ste pre to urobili maximim-bude dobrý 🙂

kveta
27. apr 2011

@niki283 Je to Tvoj život, Tvoje rozhodnutie.. každopádne len poznámočka: je to naozaj láska, ak človeka, ktorého ľúbim, nútim žiť život, aký nechcel a s človekom, ktorého nechce? Je to láska nútiť ho žiť uviazaného k balvanu? Túto dilemu som riešila vo svojom živote, keď mi manžel z minúty na minútu oznámil, že má inú a že ju ľúbi.. Viem, ako strašne to bolelo.. že to bolo peklo.. ale aj tak som mu v novom vzťahu nijak nebránila.. lebo ľúbiť neznamená človeka väzniť a zneužívať.. ale byť rád, že ten druhý je šťastný aj keď je preč..

Stalo sa to pred dvadsiatimi mesiacmi a už dávno neplačem.. bolesť prebolela, srdce sa hojí, láska k nemu skončila v priebehu pár týždňov od jeho odchodu.. a aj keď je to občas ťažké.. bolo to z mojej strany dobré rozhodnutie..

Máš pravdu, čo sa týka financií počas materskej.. ale dočasné "podržanie si" manžela je podľa mňa rozumnejšie ako celý život v takom citovom marazme, aký Ťa čaká.. V preklade povedané: premýšľaj ako sa po materskej postaviť na vlastné nohy.. a začni si robiť tajné úspory.. tento Tvoj partner totiž nie je partnerom pre život.