Telefonujete si s partnerom počas dňa?

ullala
20. okt 2011

Zvyknu vam vasi partneri volat ked su v praci, resp. obaja ste v praci? Ten moj tvrdi, ze je to divne, ze ani jeho kolegovia to nerobia. Ale co mam kamosky, tak kazdej zvykne priatel/manzel len tak, dajme tomu na chvilku zavolat. Tak by ma zaujimalo, ze ako to maju ostatni, lebo uz fakt neviem ci mam "vadny kus" alebo co (urcite nie len kvoli tomuto, je v tom viacej veci).

lucia.kl
20. okt 2011

u nás ako kedy, ale tak aspoň raz deňne mi zavolá... ale naozaj záleží od okolností a od toho, koľko má času...

nikil
20. okt 2011

my sme cely den spojeny cez icq..... 😀 😀 😀

maminuska
20. okt 2011

@ullala my si s manželom moc nevoláme ale si skypujeme, ale len také základné veci . pracujeme každý v inej republike , tak je to zrejme trocha iné.
Ale su situácie kedy to vyslovene vyžadujem, ked napríklad muž ide na služobku a chcem vediet či prišiel v poriadku a toto zas on nevie pochopiť.

kikusa2111
20. okt 2011

My sme cez deň na FB kedže som doma s malou a on v práci🙂alebo na skype 🙂

zuzanka7117
20. okt 2011

moj muz ked je v praci, tak mi vola kazdu chvilku a tak isto aj ja jemu. Mozno je to zvlastne, ale mne sa to velmi paci. Mame volne minuty a takmer vzdy aj vseliake problemy a situacie vieme lepsie poriesit po telefone ako osobne doma.....Doma nie sme spolu tak casto, takze ked sme doma, nemame moc cas ani chut riesit nejake vazne veci, radsej sa venujeme sami sebe....🙂 Nejako sme si tak zvykli.......Niekedy mi vola ked uz je na ceste domov, kecame celu cestu a zrusi to az ked vojde do dveri v byte...... 😀

emily_666
20. okt 2011

moja drahá polovička na to nemá čas, ale keď mu ja zavolám a chvílku len tak pokecáme, tak je veľmi rád
@ullala pekné, že "vadný kus" - nie sú všetci chlapi tak troška nepodarky ? 😀 😀 😀 😀 😀

janulkan
20. okt 2011

moj mm nema rad telefony, takze ho pouziva ked musi 😀 inak ked nieco cez den potrebujeme, tak povacsine pouzijeme facebook, alebo ked je to surne tak ten telefon, ale inak si nevolame cez den, dokonca ani teraz pred porodom 😀

claudica
20. okt 2011

Ak má čas cez obednú prestávku, tak mi zavolá.... Lenže niekedy práve v tom okamihu ja nemôžem...ale aj tak to poteší 🙂 . Inak volá počas dňa, len ak sa niečo deje... Napríklad že príde neskôr atď....
Ale ak Ti počas dňa nevolá, neznamená to, že máš "vadný kus" 😀 😀 Každý sme nejaký... Keď má len takúto malinkú "chybičku krásy", tak si šťastná žena! 😉

sante81
20. okt 2011

každy den cez prestavku, stačí ked sa opyta ako sa máme , čo robíme, čo drobec.

ullala
autor
20. okt 2011

@claudica nie, nie je to jedina chybicka krasy, je ich trochu viac, dostala som sa do situacie, ked rozmyslam, ci by mi nebolo lepsie s niekym inym romantickejsim, resp. pozornejsim. Ved ked si romantiku a pozornost neuzijem teraz, tak neskor uz asi tazko :(

lypka
20. okt 2011

mne volá vždy ked ide na obed, odvtedy ako sme spolu začali chodiť, vtedy sa mi kamarátka smiala, že len čo sa vezmeme tak sa to skončí, ale už sme spolu viac ako rok a trvá to stále 🙂 😉 a ešte volá ked končí, čo má ženuške a drobčekovi kupiť 😝

katka3012
20. okt 2011

Samozrejme,ze si telefonujeme 😉 Sem tam si volame aj na blbosti zbytocne,ale ja si myslim ,ze toho cloveka to vie aj pocas toho dna potesit,ze ta tvoja druha polovicka na teba mysli 🙂

sisaha
20. okt 2011

@ullala boli casy, hlavne na zaciatku vztahu, ze mi volal aj 6x za den, az mi to liezlo na nervy, teraz niekedy nezavola aj cely den, alebo vtedy ak sa nieco prihodi. Ale tak isto to robim aj ja..a bavime sa potom az doma vecer..

crazybabenka
20. okt 2011

každý deň....aj niekoľko krát....stačí, že mi povie, že ma ľúbi....resp. teraz že nás ľúbi....a spýta sa čo robíme 😀 😀 😀

ava11
20. okt 2011

Volá takmer každý deň bezcielne, len aký mám deň v práci a samozrejme vždy, keď niečo potrebuje. A ja tak isto. Málokedy prejde celý pracovný deň bez toho, aby sme si navzájom nezavolali.

li_la
20. okt 2011

Áno, viackrát. Ja jemu hneď sa zobudím, a potom zakaždým, keď mali zaspí, príp. keď niečo potrebujem, manžel mi voláva pomedzi to. Zvykneme si občas písať na facebooku... :D

irriss
20. okt 2011

@ullala
kazdy den po 12.te hodine uz po dobu 21let...
Zlozvyk, mozna? ale tesim se kazdy den, ze zavola..😉

p.s. Kdyz nas delila dalka, i nekolikrat denne a hodinove rozhovory v noci pod perinou..ale to uz je daaaaaavno... 🙂

pici
20. okt 2011

ano volame... haha... ked ma chce skontrolovat , ci ja este spim, kym on pracuje :DDDDD ale nie... vola mi aj ako sa mam a co robim... raz denne

nikuska265
20. okt 2011

tak mne môj manžel nevolá každý deň z práce, a vôbec nemám pocit , že by ma nejak zanedbávala alebo mal menej rád. zavolá mi keď niečo treba, keď sa potrebuje ničo spýtať,niečo riešiť a podobne,ale nie len tak. Však každý máme svoju robotu, a keď má prestávku tak je rád,že môže aspoň na chvíľu vypnúť alebo sa najesť.stalo sa len výnimočne že sa mi ozval,alebo napísal sms len tak. ja sa mu občas ozvem,napíšem sms-ale nepotrebujem za každú cenu aby mi odpisoval,však ho chápem.však po robote sme spolu doma,tak sa porozprávame. je pravda,že máme rovnakú pracovnú dobu,tak domov prichádzame skoro naraz,iné by to bolo keby sme sa doma tak povediac "striedali" 🙂 Aj muž potrebuje byť sám a domov sa určite na teba teší.

lemac
20. okt 2011

my si cely den piseme, chodime spolu do prace, z prace a aj na obed. volame si ked si chceme povedat nieco, co je zdlhavejsie na pisanie. ale vela zalezi aj od toho, kolko mame prace, niekedy mi nestihne napisat ani cele doobedie, len ze podme uz na obed 🙂

claudica
20. okt 2011

@ullala Tak podľa toho čo píšeš, chýba vzťahu romantika... Ty si romanticky založená, on asi menej ☹ . Nuž ale to si zistila až teraz? V tom máš pravdu, že ak vo vzťahu teraz nie je romantika, neskôr sa už objaví asi ťažko. Ale to zas s telefonátmi nemá nič spoločné. Teba zrejme trápi niečo oveľa viac ako tie telefonáty... mám taký dojem.

sladkasue
20. okt 2011

@ullala kazdy den si zavolame na minutku. bud ja jemu, alebo on mne🙂 ako sa mam, co robim ja, resp. maly... ked som chodila do prace(teraz som doma so 13 mes. synom a poberam RP)vzdy som mu volala, ze som prisla v poriadku a naopak, ked som odchadzala, ze som v poriadku dosla aj domov - do prace som dochadzala 15 km kazdy den a auta lietaju o106... bal a sa a stale sa o mna boji, ked niekam idem - chce vediet, ze som v poriadku a nic sa mi nestalo🙂

irriss
20. okt 2011

@claudica
muj manzel nikdy nebyl romantik..romantikem se stal - ne dokonalym, ale vi, co romantika je a vi, kdy by ji mel pouzit..aspon chape, kdyz po ni touzim..a nerekla bych ze se pretvaruje..jde mu to dobre...zalezi MOC na mamince manzela...moje tchyne prozila valku, nebyl cas na mazleni, manzel se narodil par let po valce a driv nez pusa bylo dulezitejsi, co do te pusy..aspon tak mi to vysvetluje tchyne..
Davam vinu tchyni, tvrdim, ze na pusu je vzdycky cas, i kdybych mu ji mela dat zaroven s lzickou polivky 😢 😠 😉

filipal
20. okt 2011

fiiha, tak to je pre mna prekvapenie! mne moj muz zavola cez den minimalne dva krat a este vzdy, ked uz ide domov...to snad, aby som zamietla stopy! 😀

li_la
20. okt 2011

@filipal Vidíš, mne môj zase nikdy nezavolá, a to chodí domov rôzne, akoby ma chcel prichytiť inflagranti! 😀 (pozn. nemá pri čom... 😀 )

filipal
20. okt 2011

@li_la tak to ho decentne upozorni, ze v ramci vlastnej bezpecnosti by ti mal volat.... 😅

chlapi su rozdielni, niektori su na svoju partnerku naviazani viac, ini menej. ja poznam aj takych (starsie rocniky) co nevedia telefonovat....alebo telefon neznasaju.

li_la
20. okt 2011

@filipal To by potom hádam aj liezol oknom na siedme poschodie... 😀
To áno, je to rôzne. 🙂 Volá mi inak stále, len pri príchode si chce nechať moment prekvapenia... :D

filipal
20. okt 2011

@li_la no, to je podozrive!! 😀

filipal
20. okt 2011

@irriss to ma asi tvoj muz po 12- tej obednu prestavku, nie?
ci uz ma v hlave budik? 🙂

irriss
20. okt 2011

@filipal spis ten budik..prestavka neni vzdy,ale budik jeste nezklamal..az na nejake vyjimky a to je ta nevyhoda..to pak clovek doslova sili a co se stalo a vlastne nic...vybita baterka..mobil v aute.. 😉