V návale emócií som sotila do priateľa a ušla

4. apr 2021

Mali sme nedorozumenie a on sa správal arogantne a ignoroval ma. Akúkoľvek moju snahu o rozumnú komunikáciu prešiel mlčaním, zapol si hokej a ignoroval ma. Potom mi naznačil, že mám odísť z jeho bytu. Pri odchode som sa neovláda a sotila som doňho tak, že spadol a zastavil ho až kvetináč s umelou kvietkou. Zľakla som sa a ušla som. Je mi to ľúto, ale tu ľadovu ľahostajnosť a poníženie som nezvládla. Blokol si ma na fb aj telefóne. 😪😪😪

chrumka120
5. apr 2021

@moonlight1210 áno, som

moonlight1210
5. apr 2021

@chrumka120 a nerobim z nej kriminalnicku. Netlac to tiez hned cez okraj.
Posuvas zbytocne hranice.

luccija
5. apr 2021

Včera asi viaceré odišli z domu kvôli hokeju😜my sme tiež mali plány, ale padli na tom, že je zima a bude hokej.Tak sme odišli s dcérou von a krásne vyšlo slnko ja som vyvetrala hlavu a, keď chlap chce sedieť ako kysna na gauči nech sedí
K autorke mala by si sa naučiť ovládať zdá sa mi to prehnané nikdy nevieš čo sa môže stať zdá sa mi to hysterické a veľa chlapov spraví tu ignoráciu mňa tiež nevie nič viac nasrať ako ticho a ignor a ja do vyvrtky.

moonlight1210
5. apr 2021

@chrumka120 Niet co dodat k takemuto detinskemu kriteriu hodnotenia ludi. 🙂

chrumka120
5. apr 2021

@moonlight1210 no ty si to vysvetluj ako chceš, ja som svoj názor na tuto vec napísala

chrumka120
5. apr 2021

@moonlight1210 detinsky si si to vysvetlila sama, takze detinská si ty 🙂

hopsadobrandejsa
5. apr 2021

@chrumka120

To, ze tento "incident" racionalizujes a este si schopna tvrdit, ze osoba ktora bola sotena je dosledkom celeho tohto problemu mi jasne hovori, ze to mas v hlave naozaj zle usporiadane.

Vstup si prosim ta do svedomia a moja osobna rada, nechval sa tymito "nazormi" vo svojom okoli. Kazdy rozumny clovek ta bude mat za chuderu.......plnym pravom.

ravenman
5. apr 2021

keď čítam niektoré príspevky tak som rád že som bez ženy 😅😅😅😅😅

hopsadobrandejsa
5. apr 2021

@ravenman

Nemozes brat, ze su vsetky zeny take. V kazdom pripade autorku a niektore prispievatelky v tejto teme by som obchadzal naozaj velkym oblukom.

ravenman
5. apr 2021

@hopsadobrandejsa súhlasim 😊

chrumka120
5. apr 2021

@hopsadobrandejsa ty mi nebudeš hovoriť či si mám alebo nemám vstúpiť do svedomia, môžeš si to v hlave usporiadať akurát tak ty aby si nebola za chuderu a ešte k tomu dosť nudnú a áno, tento incident mi prišiel vtipný a myslím že už je aj vyriešený🙂 a nebudem z toho robiť kriminálny prípad

moonlight1210
5. apr 2021

@ravenman ale no. Nie kazda zena je afektivne stvorenie, ktoremu jazyk predbieha myslienky.

Urcite najdes aj ty rozumnu partnerku.

ravenman
5. apr 2021

@moonlight1210 no preafektované fakt nemusím

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hopsadobrandejsa
5. apr 2021

@chrumka120 Je mi ta osobne naozaj luto.....ani obraz ani zvuk.

maminkadeticiek
5. apr 2021

Uz sa k nemu nevracaj.

chrumka120
5. apr 2021

@hopsadobrandejsa dúfam že si to sama sebe napísala, pani karkajúca kazateľka

lubiss
5. apr 2021

co si sumo ? :D nuz blokol ta tak si zrejme skoncila....mozno ked ho prejde ponizenie z padu sa ti ozve :D

karolinakr
5. apr 2021

A keby si mu dala chvat z karate Honšu- kjušu a Hokkaido, potom čo by bolo?
Inak prečo fnukas, že ťa nechce? On to uzavrel, ty si mu na rozlučku upravila fasadu vezmi si svoje veci a choď dalej, neobzeraj sa..Mozes sa mu ospravedlnit na 99, 99% to neprijme a finnito,end of story

77daniela77
5. apr 2021

Ja viem ze je to od veci,ale neda mi pripomenut tu Juditu,ci to tam nebolo podobne.....ktovie,mozno to tiez neuniesla a dopichala toho chlapca🤔

ravenman
5. apr 2021

žena ktorá bije chlapa od takej ženy čo najďalej

luccija
5. apr 2021

@chrumka120 on je chlap a veľmi rozumný chlap😊nikto nemá rád hysterky.Otocme si to naopak, že by teba v návale emócií chlap sotil veď to by uz boli prispevky ako je tyran už by sa písalo, že treba ísť k obvodnému so škrabancom a udať ho a vyhodiť ho zo svojho života spravil to raz spravi druhý x.Uplne iné meritko na muža a ženu.Chlap svoje dohovoril a ty si provokovala on ignoroval až si zaútočila je to ubohe

chrumka120
5. apr 2021

@luccija nebudem si to pretáčať ako ty chceš a kedy chceš a pozerať sa na to z pohľadov ktoré nakažes, ja som reagovala na autorkin príspevok 🙂

deti95060810
5. apr 2021

ani sa nečudujem že si ťa blokol .... to je správanie - sotiuť a zmiznúť. Však to sa dá aj normálne - slušne či?
Už som zažila v živote kde čo - ale takto som sa nezhovadila ani pred ex.... 🙄😨

deti95060810
5. apr 2021

@ckatka
chlap ktorý spadne keď doňho sotim, nie je chlap ale bábovka a ako chce ochrániť mňa a naše deti keď ho rozhodi strkanec od baby 🤦‍♀️ - to nemusí byť vôbec pravda... stačí ak muž nečaká nejaké posotenie a niekedy stačí aby nestál stabilne - napr. v autobuse ťa tiež tak môže odhodiť pri menšom strkanci....😉
Chlap vôbec nemusí byť bábovka a s ochranou to už nemusí mať vôbec nič spoločné...😉

kiki68
5. apr 2021

Konecne jeden , co dostal po tlame za ignorantstvo. Nelutuj ho, take hovado si to zasluzilo 👍🏻

jaskolka
5. apr 2021

@chrumka120 ono umelá kvetina... Co ak je v byte po rodičoch, babke, a podobne, a proste ten kvet tam už je dlho? Alebo ho dostal ako darček, napríklad zo srandy aj kolegovia v robote tak dakedy zvyknú? To nemusí byť že ten chlap je neschopný sa starať o rodinu 😃. A co sa týka pádu po "soteni od ženy" kamarát môjho muža ma asi 90 kíl, taky maco, ruky samy sval. Stal vonku a fajčil a z boku vybehol jeho 3 ročný syn, ktorý váži tak 20 kíl, možno menej a v behu do neho vrazil, lebo proste nevybral zákrutu.Videli sme to, lebo práve sme tam boli u nich. Chlapík sa normálne zapotacal, lebo to absolútne nečakal, a stal uvoľnený. Čiže kľudne keď soti do chlapa 50 kilova žena a on to nečaká, môže skončit na zemi

777januska777
5. apr 2021

@kiki68 nebudes ty zakladateľka skupiny zakomplexovanych feministiek? 🤔

bobricek1979
5. apr 2021

Vôbec nemaj výčitky a sa ho nedozaduj on príde sám. Len s takým osobne by dom ja nebola.

chrumka120
5. apr 2021

@jaskolka nehovorím, že to tak nie je ale nebudem si predstavovať všetky možné situácie keďže v podstate je to zbytočne a nezaujíma ma to, možno to bolo tak že je to babovka, možno to bol silný chlap čo sa zrútil, je mi to úplne jedno 🙂