15 dní meškajúca menštruácia a maličké špinenie

moschino1986
24. feb 2014

pred niekoľkými dňami som si robila tehot.testynegatívne.Už 2dní mám pocit,že bude mrcha,mala som pred tými dňami aj bolesť vaječníkov A aj teraz to zase mám. niečo sa mi dole deje.mali ste aj vy takéto?Chcela som ísť k doktorovi ale mala som na papieri trošku krvi,len čo som sa utrela.ináč nič.hmm?????!!!!!!A to mi meška 15dní.

kiklopka
24. feb 2014

nuz niesom si ista či si alebo niesi,ale ak bol test neg tak niesi,skus si urobit ešte jeden prejstotu,potom daj vediet ako si dopadla
@moschino1986

moschino1986
autor
24. feb 2014

@kiklopka no musím si spraviť zajtra ráno.dám vedieť som zvedavá A budem musieť ísť k doktorovi.

moschino1986
autor
24. feb 2014

Kde je mrcha??

moschino1986
autor
24. feb 2014

Prečo to nemôže ísť všetko tak ľahko?

mirkava
24. feb 2014

@moschino1986 ja som si myslela, že som dostala mrchu, začala som spinit tak som čakala, ale na druhý den nic ani na tretí a mala som aj bolesti ako ked mam dostat. Myslela som si že na 100 % príde a po dvoch dnoch som si pravila test a boli tam dve čiaročky 🙂 jedna bola taka slabulinká, ale kazdy den sa zosilnovala a uz som v 39 týždni 😅

moschino1986
autor
24. feb 2014

No ja včera také ako len na papieri ani na intímku to nie je.TeraZ som bola a mala som malú kvapku,lenže tebe koľko meškala??Boli ma bruško ako keby sa malo pustiť.
@mirkava

mirkava
24. feb 2014

@moschino1986 ja mavam mrchu tak podľa počasia niekedy meškala týzden niekedy dva a niekedy prišla presne, vtedy mi pár dni meškala a mala som také špinenie ako ked začína, vobec ale vobec ma nenapadlo ze som tehotna aj ked sme sa snazili. Dala som si vložky čakala som že príde a bolesti som mala ako ked mam dostat, chcela som si dat aj tabletku od bolesti ale naštastie som si nedala no a to sa to vajičko uhniezďovalo 🙂 a test sa mi ukazal az potom ze som v tom 🙂 a to len taká slabučka čiaročka ze som dobre ze nie s lupou pozerala

moschino1986
autor
24. feb 2014

Mne pred týždňom V Stredu ukazoval test,že negatívny.Dnes som poslala priateľa kúpiť test-keď sa vráti ráno spravím.Hmm kebyze sa nám to podarí už dlho čakáme

@mirkava

mirkava
24. feb 2014

@moschino1986 veeelmi držím palce, ale sa mi zda, ze ked vajicko nie je uhniezdené tak ti ani test neukaže. Tak nech to dobre dopadne 😉

nigguska
25. feb 2014

@moschino1986 mohla si mat posunutu ovulaciu az ku koncu tak to by ti test este neukazal.....tak skus urobit ten test este raz a ked nic,tak skus cervene vino,to by sa malo spustit ak nie si tehotna....a babatku to nijako neublizi ak by si bola...staci 2dcl...

kiklopka
25. feb 2014

@moschino1986 no to je dobry napad,ale možeš byt rada za babo ,mi sa snažime už rok a nič,tak nelutuj a budte z partnerom štasny ,držim palce

moschino1986
autor
25. feb 2014

@nigguska Včera bolesti ukrutné,myslela som že zomriem.spustili sa mi krámy, ale bolesť to bola hrozná..15dni meškania strašne niečo...Hm...tak zase nič podľa všetkého nebude, ked som dostala...ale mám ju slabú

moschino1986
autor
25. feb 2014

nigguska@, kiklopka@
Všetko ma dole bolelo, vaječníky, podbruško proste celý spodok ešte aj chrbát, nemohla som dobre spať. Chodila som po dome.,.tabletku som si nechcela dať, tak som si spravila šumák-calcium a potom to prešlo...nezvyknem mať takúto bolesť.

nigguska
26. feb 2014

@moschino1986 mozes byt aj trosku prechaldnuta....mne meskala 9dni a tiez som mala bolesti,co nezvyknem mavat vobec ziadne....neviem cim to bolo sposobene.....

dz
26. feb 2014

baby prosim o radu, ja si myslim, ze tehotna nie som, ale meska mi menzes uz 10 dni, vcera som bola na krvi, negativna, na ultrazvuku som mala vysoke endometrium 15 mm a zlte teliesko vo vajecniku, myslela som, ze mi doktor bude vyvolavat menzes, ale nakolko videl to co videl, tak povedal, ze este tyzden pockame, stalo sa vam nieco take? dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre