Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3 dni mi mešká menštruácia

dezire1000
9. dec 2013

Ahojte kocky uz treti den mi meska menstruacia ani naznak zeby mi mala prist vacsinou ked ju mam dostat som neznesitelna (vraj) ale teraz nic.Mozem byt v tom?

julciatko1
10. dec 2013

@hatapkagb Niiiič, čistý ako ľalia 😀 Akože maril sa mi tam dáky dušík, ale to som na to asi 5 min. vkuse kukala pri dennom svetele, takže je možno že som ho tam skôr vykukala, ako to, že tam ozaj bol 😀

hatapkagb
10. dec 2013

@julciatko1 ale zaujimave ze v piatok na 27DC ja a suseda sme videli dusik ale aj to sme museli pozerat dlhsie a dnes ani ten dusik absolutne nic

babulinka29
10. dec 2013

ahojte baby pridávam sa aj ja dneska som 35 DC a tretí deň mešká mrcha v nedeľu som si kúpila test urobila a bol tam malý dušík a dneska som test zopakovala a už nič je negatívny☹(( ale beriem infolic a teraz neviem či mi náhodou neposunul cyklus práve on a mrcha dojde ani neviem kedy nemáte niektorá skúsenosti? ale príznaky na mrchu žiadne proste ani nafúknuté brucho nič proste ako keby ani nemala prísť ja som už na prásky

hatapkagb
10. dec 2013

@babulinka29 aj ty si tak mala ako ja,no ja uz nechapem...

babulinka29
10. dec 2013

@hatapkagb ani ja absolutne ale v nedeľu ten duch bol viditeľný moja mama ktorá zle vidí ho tam videla voľným okom a dneska nič nechápem to absolutne som z toho na nervy a mrcha nikde už neviem čo robiť či vyskúšať ten digi test alebo nie

hatapkagb
10. dec 2013

@babulinka29 moj mm nevidel nic,smial sa mi ja a suseda sme to videli,potom som ukazala bratovej priatelke ani ona nevidela kym sme jej nevysvetlili kde to je a uz videla aj ona potom,a dnes nic.neviem tak asi musime cakat

julciatko1
10. dec 2013

@babulinka29 A ako dlho berieš inofolic? Ja ho beriem už cez polroka, ale nikdy sa mi nestalo, že by mi posunul ms, práveže mi chodila takmer na minútu presne, ako s antikoncepciou. Tak vitaj v klube duchov 😀

adamnela
10. dec 2013

no ja som si tiez dnes robila test a negativny :( Mam 35 den a ani priznaky na mrchu a ani na tehu nemam. Ja mavam teraz cyklus strasne nepravidelny, odkedy som v auguste dobrala antikoncepciu, tak neviem cim to zasa moze byt. Aj alchemilku som zacala pit...no neviem...Ked som ratala 40 dnovy cyklus ako som mala minuly mesiac, tak by som mrchu mala dostat az v pondelok 16.12. No tak uvidim :(

julciatko1
10. dec 2013

@adamnela Začni brať inofolic, to ti perfektne upraví cyklus, alebo choď ku gyn. a nech ti nasadí niečo na upravenie cyklu. Ja som brala Duphaston a ms chodila na minútu presne, potom som vysadila, beriem už len inofolic, ale to sú len vitamíny, a ms chodí presne 🙂 Len teraz mešká 8. deň... No uvidíme

adamnela
10. dec 2013

@julciatko1 a Ty ten infolic uzivas ako? 1x denne alebo 2 krat denne? A to treba uzivat kazdy den cely mesiac? POjde to dost do penazi, ci?

julciatko1
10. dec 2013

Ja ho beriem 1x denne, ale nesmies pit hodinu predtym a hodinu potom kavu a alko napoje. V jednej krabici je 20 vrecusok a stoji to cca.16€, cez internet to zozenies za 13€ a treba to uzivat kazdy jeden den, bez akejkolvek prestavky! 😉

adamnela
10. dec 2013

@julciatko1 diky, no asi skusim... 🙂

julciatko1
11. dec 2013

@zuzik1927 no ako???? co povedala dr? Ja som ako na ihlach, ze co napises!

zuzik1927
11. dec 2013

@julciatko1 ahoj, dnes robi od pol jednej až..pojdem hned aby som bola prvá a písem že co 😉

zuzik1927
11. dec 2013

@julciatko1 ty ešte stále nic?

enwy
11. dec 2013

@julciatko1 a ty si testovala dnes ??

hatapkagb
11. dec 2013

@julciatko1 no co ako?ja stale cista ani naznak na ms bolesti v celom podbrusku,v krizoch ale netestujem,nechcem sa sklamat pockam do piatku

lulistek
11. dec 2013

mozes aj nemusis, preto treba pockat a spravit si test... mne raz meskala 8 dni a namyslala som si ze som v tom ale nebola som. na menzes sa neda spoliehat, meska ked sme v strese vacsinou

julciatko1
11. dec 2013

@hatapkagb
@enwy
@zuzik1927 Takze takto! Test stale negativny, ale uz som konecne so svojim manzelom po dlhych 2. tyzdnoch, takze sme sa patricne aj zvitali, a hadajte co sa mi stalo.... Hned po styku zo mna vysla krv, cista krv a nic viacej... Ms sa mi zatial nespustila a ani manzel nebol od krvy, len na servitke bola... Ja uz tomu vobec nerozumiem ☹

hatapkagb
11. dec 2013

@julciatko1 nemas moznost zavolat na gyndu?aspon opyatat sa a povedat co je vo veci.Je pravda ze ak ms meska a je pohlavny styk tak sa spusti na dalsi den ms ale nie hned.Ja by radsej zavoala na gyndu

zuzik1927
11. dec 2013

@julciatko1 no tak toto uz co je...ja uz sa pomalicky chystam, aj ked viem co mi povie, ze tehu nie som, len meskaju....

zuzik1927
11. dec 2013

@julciatko1
@hatapkagb ahojte, takze bola som u dr. tehu nie som, co som aj predpokladala, len sa posunul cyklus, teraz to vyzera akoby som bola v strede cyklu alebo v 3/4, proste dominantny folikul tam uz nebol to znamena ze je po ovu urcite, ale tak boli sme spolu, cize clovek nikdy nevie ci sa nezadarilo 😉 kupila som si gynex, co je vraj na upravu aj na vytvaranie vajicok a infolic mi tiez spominala, ze niekomu pomoze niekomu nie...zobrala mi krv na hormony, v utorok budu vysledky...a potom sa uvidii...mam si merat bazalnu, ale tak to co ja viem, to sa len zo spodu robi?? 😀

enwy
11. dec 2013

@hatapkab ja Som mala styk a nespustil sa mi ms a mesja mi

enwy
11. dec 2013

@hatapkagb tak este raz: ja som mala styk v prvy den meskania a nespustil sa mi ms ... mala som dostať v pondelok a nič .. v pondelok som mala aj styk .. dnes je streda (eventualne je uz stvrtok kedze su tri minuty po polnoci) a nemam zatial nic, aj ked krce mam uz tri dni ..

adamnela
12. dec 2013

no u mna to dnes vyzera, ze asi prichadza mrcha, mam ten pocit...dnes som 37 DC...ale priznaky zacinaju byt jasne :(

adamnela
12. dec 2013

@enwy drzim palce, nech to tak aj zostane a ta potvora sa nedostavi 🙂

enwy
12. dec 2013

@adamnela no mrcha nič, ale ani dušík nič ☹

dezire1000
autor
12. dec 2013

vcera som dostala ms huraaa😀

adamnela
12. dec 2013

no zacalo mi spinenie mi teraz vecer spinenie, tak som zvedava...

enwy
13. dec 2013

@adamnela ja mam 1 DC :(