4 dni mi mešká menzes. Som tehotná?

vuvu163
20. jan 2022

Ahojte, vyšiel mi takýto duch na teste, asi 4 dní mi mešká menštruácia. Test RapiClear. Myslíte že som tehotná alebo skôr nie? Aké máte skúsenosti? Ďakujem 😘

janai1
20. jan 2022

Návod nebol pribalený? Veď vidíš, že sú tam 2 čiarky

vuvu163
autor
20. jan 2022

@janai1 ďakujem za takých podpichovacnych ľudí 😘 si predstav ze bol, len ta čiarka sa mi zdá dosť slabá. Ale ďakujem za tvoj názor a potvrdenie.

cecilia29
20. jan 2022

Tento test mi urobil ducha - falošného. Ale ten duch bol určite slabší ako táto čiarka. Čiže za mňa je to tehotenstvo,. Ale na skúšku by som skúsila ešte iný test 🙂

martinka444
20. jan 2022

Anooo

vuvu163
autor
20. jan 2022

@cecilia29 ale bola si nakoniec tehotná?

cecilia29
20. jan 2022

@vuvu163 už som to opravila v príspevku. Nie, bol to falošný duch. Pri prvých dvoch tehu mi pri iných testoch aj duch znamenal tehotenstvo. Pri tomto teste nie. Ale ako píšem, určite bol slabší 🙂

zuzana9393
20. jan 2022

@vuvu163 jasne gratulujem. Akurat je tam zrejme este menej toho hormonu kedze je to zaciatok. Sprav si este zajtra hned rano a uz bude hadam normalna aj druha ciarka 🙂

simbatko
20. jan 2022

@vuvu163 Áno si tehulka Gratulujem🙏🤗

spadnutaslivka
20. jan 2022

ja som mala slabšiu čiarku a práve mi večeria v kuchyni :D

nevenka
20. jan 2022

@vuvu163 aj to je tam napisane, ze akakolvek intenzita ciarky znamena pozitivny. Inak je to s ovulacbymi testami a aj tam je to pisane. Ale podla vsetkeho si tehotna. Ja som mala ooovela slabsiu ciarku, neskor zosilnela.

henrietkatr
20. jan 2022

Povedala by som, ze pozitivny je. Nevyzera to ani ako duch, kedze ta ciaka je na to podla mna celkom silna. Pretestuj sa o par dni, no myslim, ze vysledok je uz teraz jasny

vuvu163
autor
20. jan 2022

@nevenka viem čítala som, ale kamoške pri inej značke písalo to isté a pri slabej ciarke nakoniec nebola tehotná. Ono 100% to nie pri testoch aj tak, len som chcela vedieť aspoň koľkí mali slabú čiarku a nakoniec boli tehotné...

nika12323
20. jan 2022

Ja som mala takú slabú čiarku ako ty a len silnela , tak drzim palce😊

erickatt
20. jan 2022

@vuvu163 zajtra si kup dalsi test a bude pekna čiarka

selena_luna
20. jan 2022

@vuvu163 mohla byt kamoska tehotna ale bolo to biochemicke. Ja som mala vzdy takychto dusikov. Si tehotna, ci uspesne ukaze cas. Ale si 🙂

jaskolka
20. jan 2022

Tehotenské testy vždy platí, ak sú dve čiarky, je to pozitívne. Je jedno, či sú rovnako silné alebo slabšia, skrátka ak sú dve a normálne viditeľné - teda nie pod lupou, v negatíve a podobne kadejaké úpravy, tak je to tehotenstvo.
Co sa týka kamarátky, kľudne mohlo ísť u nej o biochemické tehotenstvo. Ak mala dve čiarky, bola tehotná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre