4 testy negatívne a možné tehotenstvo

bubik20
11. sep 2013

Ahojte 🙂 na zaciatku jula som mala menstruaciu a odvtedy nic..robila som si test Gravitest a Mamatest a vysli negativne. Mám taky tlak v podbrusku ako keby mam dostat ale nic..byva mi cez den zle, ale nevraciam..skor sa mi toci hlava, chodim castejsie na wc..je mozne ze by testy neukazali tehotenstvo? citala som uz take pripady ze im test neukazali vobec tehotenstvo..za to by som chcela vediet vas nazor..u lekara som objednana az na buduci piatok...dakujem 🙂

klemberka
11. sep 2013

Ahoj, príznaky máš ako keby si bola tehotná, ale tak isto môže ísť aj o mimo maternicové tehotenstvo, ťažko povedať či testy boli zlé alebo nie... Najlepšie bude asi počkať až na vyšetrenie u lekára, zbytočné domienky ti moc nepomôžu 🙂 Nakoniec, ty sama musíš vedieť najlepšie či a kedy sa vám zadarilo... 😉

livocka21
11. sep 2013

@bubik20 skor si myslim, ze to bude hormonalneho povodu....po takej dobe bez menstruacie by to uz test mal ukazat.... i ked nic nie je nemozne...drzim palce 🙂

kiki68
11. sep 2013

si myslim,ze zbehnut na gyndu v tomto pripade,tie domace testy nie su nejak extra spolahlive,mozes mat nizke HCG a pod. Alebo je problem niekde inde...podla tych priznakov by som aj povedala,ze je mozne to tehu,ale moze tam byt nejaka hormonalna nerovnovaha a to vei pekne klamat...no drzim palce,aby to bolo take prefikane mimco,ktore Ta takto natahuje 😀

vefi89
11. sep 2013

@bubik20 mne testy neukázali ani 2 mesiace po oplodnení

bubik20
autor
11. sep 2013

ja by som bola velmi rada keb som v tom.. 🙂 tak uvidime co povie lekar...

barborieta
11. sep 2013

@bubik20 Ja som si robila tri testy a všetky boli negatívne...doktorka ma poslala na vnútorné sono a bola som v 7 tt. Takže všetko je možné, počkaj si na výsledky vyšetrenia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre