49 deň cyklu a menzes nikde

11miuska11
3. feb 2013

Ahojte. Uz fakt neviem, co si mam mysliet. Takze pekne po poriadku. Pred 13-timi dnami som bola na krvne testny na HCG. Tehu sa nepotvrdilo. Pred 9 dnami som bola na sone. V kazdom vajecniku mi lekar videl jedno zlte teliesko (boli dost velke), mala som vysoku sliznicu maternice, no ziadnu dutinku v maternici, nic nevidel. Tak povedal, ze tehu nie som (nemam ziadne cysty a ani nic ine). Odvtedy je to uz 9 dni a ja menzes stale nemam. BT mam posledne 4 dni 36,7, predtym som mala tyzden 36,5. Moze to znamenat, ze MS uz coskoro dorazi? Uz neviem, co mam robit. Skusala som cervene, vino, HORUCE kupele a nic nezabera. Stale sa vsak pohravam aj s myslienkou, ze by som mohla byt tehotna. Lenze potom mi nejde do hlavy, preco by boli krvne testy negativne a na sone nic. Ovulacia urcite prebehla, kedze tam boli tie zlte telieska. Na vyvolavacku ist nechcem. Stretli ste sa s niecim podobnym? Mam len cakat? Uz chceme zase snazilkovat 😎

11miuska11
autor
4. feb 2013

@livocka21 haha. Ja a trpezlivost? 😎 ale toto cele ma trpezlivosti uci 😀 Ale hlavne, ze nie som tehu, lebo keby mi nahodou aj vyjde pozit. test, asi by som sa bala, ci je vsetko OK, ked to cele tak dlho trva 🙂 dakujem pekne za povzbudenie 🙂

lila17
4. feb 2013

@11miuska11 ahoj tak test negativny,mam normalnu menstuaciu po 2 tyzdnoch ☹

jankako
5. feb 2013

@11miuska11 takže už len tá vyvolávačka pomože..ale škoda..nabuduce to vyjde 🙂a bude to nečakané,kedže MS meškáva,nebudeš to čakať 🙂 tak ako ja som to nečakala 🙂

11miuska11
autor
5. feb 2013

@jankako tak snad ano 🙂 budem si na seba davat radsej pozor stale 😀

11miuska11
autor
5. feb 2013

@lila17 😒 tak drzim palce na dalsi mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre