5 dní mi mešká menzes a krvné testy sú negatívne

zadana19
21. okt 2017

Ahojte zienky...stalo sa Vam niektorej,ze Vam ukazali testy z mocu aj s krvy negativne na tehotenstvo konkretne 5dni meskania menstruacie a aj tak ste bola tehotna?Bola som u gyn.povedal,ze maternica je vysoko bud uz pride mensteucia,alebo zaconajuce tehotenstvo,ale krv tehotenstvo vylucila...ziadna cista nic...preslo 11dni od vtedy a stale nic...takze uz 16dni meska...

janickacrazy
21. okt 2017

@zadana19 A nerobila si si opakovane doma tehu test? Mne ukázal pri druhom tehu až po 10 dnoch meškania. Ak si ozaj tehu, tak už by to mal teraz ukázať. Hlavne rob z ranného moču.

zadana19
autor
21. okt 2017

Uz som si nerobila 12dni...no skusim to v pondelok.pri prvom tehu pred 11rokmi mi test ukazal hned,gyn povedal,ze niesom a nakoniec som bola,len vtedy mi nerobil test z krvy

lacibo
21. okt 2017

mne tiež ukázal test až keď mi meškala skoro 2 týždne😉

zadana19
autor
21. okt 2017

Len s krvy vyslo negat.po 5dnoch meskania tak preto sa pytam ci konkretne s tym ma niekto skusenost,ze s krvy vyslo neg.a predsa bolo tehotenstvo

janickacrazy
21. okt 2017

@zadana19 Moja doktorka mi nikdy krv nebrala kvoli tehu, vždy len test som si robila a dr. potom sono a pohmatom to vedela zistiť tiež, len to mi meškalo už tých 10 dní.

pininka
22. okt 2017

@zadana19 podla mna niesi, lebo hcg uz musi byt vysoke ked ti takto meska a bola by si tehu. Mne pri prvom brala krv a potom aj opakovane a tak sa zistilo ze potracam.

lacibo
22. okt 2017

@zadana19 na tvojom mieste si urobím znovu test a budeš vediet na čom si😉

xxxxxnnnnn
23. okt 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre