Ukáže mi test tehotenstvo 7 dní po oplodnení?

veronikaninka
14. apr 2019

Ahojte myslíte že na siedmy deň po oplodnení by mi ukázal test dve čiarky ak by som bola tehotná

kristianko1
14. apr 2019

@veronikaninka ahoj podla mna nie....aj ked niektore testy tvrdia ze do 5dni myslim....aj tie ked som si kupila a bola tehotna neukazal mi to...takze mne sa zda prilis skoro

kristianko1
14. apr 2019

@veronikaninka ahoj podla mna nie....aj ked niektore testy tvrdia ze do 5dni myslim....aj tie ked som si kupila a bola tehotna neukazal mi to...takze mne sa zda prilis skoro

cickamon
14. apr 2019

tiez si myslim ze nie ... niekto ma na 10-ty den slabeho ducha ale rozhodne skor ako 10 dni by som netestovala aj potom je vysledok este dost diskutabilny lebo niektore testy "duchuju" ci vidno kanaliky a myli to ....najlepsie pocat do meskajucej ms

lucyluv
14. apr 2019

Mne neukázal

candii
14. apr 2019

Nie.

sivana09
14. apr 2019

@veronikaninka tebe niečo ukazal?

horalka1986
14. apr 2019

No, asi urcite nie. Oplodnena niesi v den styku ale az ked sa spermia dostane k/do vajicka a zacne sa vylucovat hcg hormon a to par dni trva, cize ak test pise do 5 dni od oplodnenia tak sa rata tento cas,co je cca 10 dni. U kazdeho inak. Kym telo nezacne hcg hormon vylucovat tak je uplne jedno aky mas test. Ked nieje co zachytit.

29simona29
14. apr 2019

@veronikaninka mne ukázala na 10. den po oplodnení slabého ducha

natal015
15. apr 2019

Ahojte 🙂 zaujímal by ma váš názor na nete sa toho píše veľa ale tak keďže je tu možno veľa z vás ktoré máte aj osobnú skúsenosť skúšam tu...6.4 mi začala menštruácia a 12.4 mi skončila 11.4 sme mali s partnerom pohl. styk a tak by ma zaujímalo či je tam nejaká nádej

horalka1986
15. apr 2019
natal015
15. apr 2019

@horalka1986 to si myslím tiež lenže mávam nepravidelný cyklus niekedy 28 inokedy 31 a aj 22 tak nemám prehľad o plodných a neplodných dňoch

horalka1986
15. apr 2019

Ja to mam podobne ale ak mas MS tak je nepravdepodobne ze mas ovulaciu.

natal015
15. apr 2019

@horalka1986 Nie nie ms mi skončila ale dá sa povedať že v posledný deň menštruácie sme mali styk a viem že tie spermie vedia prežiť preto ma zaujíma či pár dní pred ovu je taká moznosť otehotnenia 🙂

natalkacentrumzdravia
12. aug 2021

@horalka1986 pri oplodnení žiadne hcg nieje. To sa začne vylučovať až po zabniezdeni do výstelky maternice. Vajíčko môže byť oplodnene aj v deň styku pokiaľ v ten deň bola ovulácia... Nemyl tu ženy prosím ta. Je to sice stará téma ale trosku naštudovať biológiu ti neuškodí...

horalka1986
12. aug 2021

@natalkacentrumzdravia si precitaj poriadne co pisem a potom poucuj o biologii, dobre? Skor si nieco nastuduj ty. 🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre