Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

13. decembra 2016 
Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?
3. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Samsara...je tu mnoho takyhto tem..takze asi ti ju zavru..ale odpoviem ti..test hlavne citlivy cize 10tka by ti mohla ukazat pozitivny vysledok uz 11-12den po ovulacii...cize ak si mala ovu asi 25.5. asi 3dni pred ocakavanou menstruaciou by ti z mal ukazat pravdu...ktory si den cyklu?kedy si mala poslednu menst.?
3. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samsara......tak toto je veeeeeeeelmi individualna vec.niekomu ukaze uz po 5 dnoch po oplodneni a niekomu az 2 tyzdne po mz.zalezi to od hladiny hcg v moci.
3. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja by som pockala a testovala aspon tyzden po termine MS
3. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mimo 5 dni po oplodneni nikdy neukaze test to je hlupost ved po oplodneni sa este musi uhniezdit a dostat sa do maternice ako zaprve...uhniezdenie trva po oplodneni asi 4-10dní..ale jedno je iste zavisi od vysky vyprodukovaneho hcg hormonu do mocu a krvi
3. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
fly rapidy ukazuju po 5-6 dnoch ale nie kazdemu.ja by som tiez pockala do mz.to je najiistejsie.
3. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mimo to je vsetko len reklamny tah aby sa test dobre predavali..
tak ako pise fly, ziaden test ti neukaze 5dni po oplodneni druhu /
co som sa pytala lekarov, kazdy jeden mi povedal ze cestovanie vajka z vajecnikov a uhniezdenie trva 7-10dni, skorej ako sa uhniezdi a zacne produkovat HCG ti to ziaden test neukaze
3. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ja osobne testy nerobim ale co som mala ja poznanie,tak baby hovorili ze tento rapid je najspolahlivejsi a na nom je pisane ze po 5 dnoch.nehadam sa lebo aj mne sa to zda skoro.len potom neviem naco su vlastne tie testy?ja mam mz vzdy ako hodiny,tak mi testy netreba.
3. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tak nely...je to indi vindi...niekomu sa opl.vajko uhniezdi par dni po opl.niekomu to trva viac ako tyzden...takze ten test je nepravdivy v tom ze 5dni po opl.ukaze 2 ciarku klamári
3. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne ked mz nepride tak sme vyhrali prvy polcas a potom druhy ked prezijeme prvy trimester
3. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi tak mimo

fly veru, akurat co mam skusenost ze holke ukazal test slabulinku druhu ciarku na 6den po transfere, ale to mala predlzenu kultivaciu a vtedy sa vraj vajko zahryzava trosku rychlejsie
3. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ten jacitlivejší test vam ukáže najskôr na 10 DPO ale aj to väčšinou až na 14 ty
3. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ďakujem baby, tak budem musieť byť ešte trpezlivá...
3. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak samsara vydrž aspon na 25dc a najskor testni 3dni pred ms...alebo najlepsie v den ocakavanej ms alebo po jej vynechani
3. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsara a podla coho usudzujes, ze si tehotna?
3. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Petra2505- mám velmi citlivé prsia,v bradavkách mám také štipkanie,mala som to aj pri prvom tehotenstve,tak mám takého tušáka,ale uvidíme,nejdem sa dopredu tešiť.
3. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky.mě test ukázal až zhruba třetí týden po oplodnění druhou čárečku a to až večer a hodně slabou ale fialkovou ne žádný stín a další dny se už pěkně vybarvovala
3. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte babenky chcem sa vas opitat ze som bola na IUI a dnes so,m si spravila tehotensky test a mi ukazalo taku slabu rozovu a jednu silno mozem byt tehotna alebo je to plany poplach dakujm
2. okt 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Ja som bola 6.11 na IUI, dnes ráno som si robila test a len jedna čiarka. Som z toho smutná.
17. nov 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka21 , ved to je len 11 dni, este ti test nemusi nic ukazat, kedze k uhniezdeniu zvycajne dochadza az 5-11 den po oplodneni. nechaj testy bokom a par dni pockaj. drzim palce!!!
17. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markiza, ďakujem ti dobrá víla. Potešila si ma. V piatok idem na krvičku, tak už sa dozviem výsledok.
17. nov 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka21 nebud smutna, uvidis, ze krv bude pozitivna.ja som dnes nasla // a neverim tomu testu, tiez som smutna a zbytocne som z toho nervozna
17. nov 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.s manzelom sa o mimi pokusame od soboty 13.11 . som nervozna z toho ako to dopadne,dufam ze to cakanie zato bude stat.pocula som ked je zena tehotna tak bradavky zmenia farbu ztmavnu a mne sa zda ze ich mam trosku tmavsie,snad si to len nenamyslam.
17. nov 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne testy vzdy ukazali pat dni po oplodneni
21. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
majka21 ,kedze si bola na IUI,chcela by som sa ta spytat ako to prebiehalo cele ,ake vysetrenia si musela podstupit a co sa za to doplacalo,rozmyslam aj ja nad takouto moznostou kedze sa nam uz dlhsie nedari.Vopred dakujum za info
23. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt 10 dni po ocakavanej MS este malo HCG v krvi, ze test vyjde falosne negativny?
8. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@issey
Uz by si z testu mala dostat spravnu informaciu. Mne menstruacia meskala 4 dni a uz bol test pozitivny. Drzim palce, nech to dopadne, ako si zelas!
8. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ukázalo dva dni pred menštruáciou, sice bola to slabulinká druhá čiarka ale bola tam, konečne
17. aug 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim o radu, pohlavny styk som mala 6.8, meska mi 9 dni, testy vychadzaju akosi velmi divne, nikto tam ciarku nevidi, len ja , mylsite za ak by som bola tehotna ukazalo by sa to uz urcite na teste? meskanie menzesu je u mna akosi bezne, teraz som schudla 10kil za 6tyzdnov, moze to byt asi aj tym...ine priznaky nemam
29. aug 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, mam otazocku - dnes som si robila test - negativny, som 23. DC. od vcera mi je ale akosi strasne blbo - furt mam taky pocit na vracanie, miestami aj taku horkastu pachut v hrdle a vcera som zacala trochu "spinit", ale vcera rano aj dnes rano trochu a cez den nic...
myslite, ze keby mi bolo zle od toho, ze som tehu (comu by som sa nesmierne tesila), ukazal by mi to uz aj test?
31. aug 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 5DPO som mala taky zvlastny vytok totalne priehladny husty ako zele...nikdy v zivote som nic take nemala...uz len preto sa mi zdalo ze asi to teda vyslo mne najcitlivejsi test na 8DPO neukazal totalne nic 10DPO sa mi zatocila hlava a bolo mi na odpadnutie...co sa mi teda nestava absolutne nikdy...ocikala som test a tam uz duch..
31. aug 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok