Aká je šanca, že sa nám zadarí na prvýkrát?

padalkaz
10. dec 2014

Ahojte,v nedeľu sme s posnažili, mala som aj plodné dni. Aká je šanca, že sa podarí na prvý krát? Budúce vianoce by sme chceli byť už traja 😀 Test ešte neukázal nič,ale mám také zvláštne pocity, ako keby ma bolelo brucho pred menštruáciou....Ale neviem, či to nie je zo stresu alebo sa môžeme tešiť 😵

bobsent
10. dec 2014

podľa medicíny 30%. (jeden nechránený styk počas plodných dní).
ale to sú len štatistiky, realita môže byť iná 😉

dollynkaa
10. dec 2014

@padalkaz no nam sa sice neplanovane ale zadarilo na prvy krat. Len zakon schvalnosti keby planujeme babo tak by to urcite nevyslo.aspon nie na prvy krat. Vela stastia. Aj keby to malo byt na 5x ;)

maribell
10. dec 2014

@padalkaz nam sa to 2x podarilo 🙂 v novembri sme si povedali ze chceme babo a ten mesiac som aj otehotnela

belllinka
10. dec 2014

@padalkaz Ak sa aj zadarilo, oplodnene vajicko este ani nedoslo do maternice, takze na nejake priznaky je este veeeeeelmi skoro. Najskor tak na 6-7 den doputuje do maternice, uhniezdi sa a zacne vylucovat hormon HCG, takze citlivy test to moze zachytit najskor tak na 10-ty den od oplodnenia.

miku1
10. dec 2014

@padalkaz U nás to bola 100% šanca, dokonca 2x. Obe dcéry sa nám zadarili hneď. 🙂

jasminet
10. dec 2014

nam sa dcera podarila na prvy krat (a to sme sa ani nesnazili 😉 ), ale ze som tehu som zistila az asi v 7tt, takze pochybujem, ze ty uz mas nejake priznaky po 3 dnoch😀

elian
10. dec 2014

@padalkaz u nás tiež na prvýkrát a pri oboch 😉 ...... no muž bol z toho sklamaný .... sa tešil na dlhší "výrobný" proces 😀

tribit1
10. dec 2014

Nam sa tiež prve dieťa podarilo na prvy raz, druhe na tretí pokus

dejka77
10. dec 2014

U kazdej je sanca v percentach ina. Ja mam pocit, ze ak by sme sa nechranili tak uz mam aspon 4 deti 🙂. Niekto sa snazi a predsa sa docka neskor.

cowboy1986
10. dec 2014

Nam sa zadarilo uz druhykrat na prvykrat;)

michaela138
10. dec 2014

@padalkaz nám sa tiež zadarilo na prvý krát, a dokonca v mojom okolí sa nachádza dosť takých párov- asi polovici, čo sú momentálne v očakávaní, alebo majú už bábo. Čiže to nie je až také výnimočné ako uvádzajú štatistiky podľa mňa....

evittam
10. dec 2014

@padalkaz Ahoj, tak nám sa prvé podarilo asi tak na 2-3krát no a druhé hneď na prvýkrát. Tak ak si mala plodné dni, tak je veľká šanca. Ja som si tiež pri druhom rátala plodné dni a tak nám to vyšlo 😉

sibalka21
10. dec 2014

@padalkaz no pokial ste cez tvoje plodne dni skusali len raz tak je to mensia sanca ale stat sa mohlo 🙂 ale na akekolvek priznaky je este veelmi skoro. Najskor tak za 7-10 dni. Vela stastia prajem 🙂

zuzickaaak
10. dec 2014

@padalkaz aj nam sa podarilo na 1x ku koncu plodnych dni. Drzim palce 🙂

ssussie
10. dec 2014

Zakladom je naozaj poznat plodne dni 🙂 Ja som myslela, ze prichadzaju a odchadzaju spolu s ovulacnym hlienom, ale ze je tam posun cca 24 hodin som s radostou zistila, ked sa na teste spravili dve ciarky 🙂 A bolo to na prvy pokus 🙂

zuzka0605
10. dec 2014

sanca je velka.nam sa podarilo tiez na hned prvy mesiac..tak sa nechaj prekvapit.:-}

nanervy_2
10. dec 2014

mozno tak vestica ti odpovie... :D zalezi od veku, zdravotneho stavu, hormonov, kvality partnerovych spermii, tvojich vajicok.. atd... . ale ci sa mas tesit sa aj tak dozvies tak o 2 tyzdne po ovulacii...

ale tesi ma ze je tu tolko bab co sa zadarilo na prvy sup, clovek uz pri citani niektorych for a clankov chytal depresie ze asi nikdy neotehotnie...

denisakon
10. dec 2014

Nám prvý pokus na 4 krát, ale... nevydarený ☹. To nič neznamená. Poznám z okolia že hneď, a aj ja som sa mojej mamke na prvýkrát zadarila.

kiki68
10. dec 2014

mojej kamoske sa podarilo na prvy sup, neplanovane. Kazdy to ma inak. Ale tie sance zavisia od vela veci,takze tazko to nejako odhadnut.

safranca15
10. dec 2014

Ja vzdy ked som vysadila antiku tak behom mesiaca som bola tehu

sense
10. dec 2014

u nas na prvykrat nic a to som mala od lekara povedane kedy je najlepsi cas, asi sme s amoc snazili , podarilo sa na dalsi mesiac ked ma to ani nenapadlo zeby sa nieco mohlo stat....

myslim si ze cim viac na to clovek mysli tym je to horsie, a ked nad tym nerozmysla tak to ide jednoduchsie lebo aj psychika je v pohode ,(preto je asi tolko neplanovanych deti)

jana_eyre
10. dec 2014

ja popri tom ako som v okoli pocuvala, ako sa nikomu nedari ocakavala, ze ani nam sa nebude.. tak som navrhla, ze by sme sa mali zacat snazit, nech to stihneme pred mojou 30toku /mala som 27/ a otehotnela som hned na prvy krat.. :D druhy krat som otehotnela neplanovane, ani neviem kedy - ale mala to byt moja 4ta menstruacia po porode a uz neprisla..

gabikkas
10. dec 2014

@padalkaz
u nas vzdy na prvy krat...a ako spominaju baby, najskor ma vyznam robit test az v den ocakavanej menstruacie a neskor....skor to nema vyznam, aj ked ti, co ponukaju testy tvrdia ine...naozaj, je to strata penazi...

saska.t
10. dec 2014

u nas sa zadarilo 2x na prvu supu 😀

zdena12345
10. dec 2014

nam sa podarilo na 3x

padalkaz
autor
10. dec 2014

Ked my sme velmi nedockavi, preto ten test 🙂 menzes mam mat az 20ho tajze si tie bolesti neviem vysvetlit... Uvidime,ale je jasne ze najradsej by sme to vedeli hned 🙂

bmagdalena
10. dec 2014

Nam sa s manzelom podarili vsetky 4 deti hned na prvy pokus ( i ked o tretie som koncom 10tt prisla). Moja mamina vravi, ze zeny v nasej rodine sa len na chlapa pozru a uz su tehotne 🙂

hanka_se
10. dec 2014

Aj nam sa zadarilo na prvy krat a to som ani nesledovala plodne dni. Zadarilo sa nam tyzden pred MS, cize som ani nedufala, ze by to mohlo vyjst. Teraz uz ma nase slniecko 8 mesiacov 🙂

bonaqa2013
10. dec 2014

podľa medikov 25%

andrejka1974
10. dec 2014

@padalkaz nam sa raz podarilo neplanovane a vyslo to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre