Aké ste mali pocity pri počatí?

camual
12. okt 2014

Pekný večer želám, táto otázka, je hlavne pre žienky. S priateľom sa pokúšame o bábo. Mali sme pohl. styk posledných 5 dní. Dnes mám také zvláštne pocity. Som trochu unavená, pobolieva má brucho, mám ho nafúknuté, chodím častejšie na malú. Mám nepravidelný cyklus, a teda môj ženský lekár nevedel presne určiť kedy mám plodné dni, nakoľko mám medzi mrškami veľké časové odchylky. Prsia ma nebolia. Môžem byť tehu alebo je to len mojím psychickým stavom tým že sa teším ? Mali ste to niektorá podobne keď ste otehotnela? Ďakujem Lucia

gabriela255
12. okt 2014

Ahoj, ja som napríklad cítila pichanie vo vaječníku...

altaya
12. okt 2014

Ahoj, ja som to vedela po prvom tydni 😉 impulzivne som si chytala "brusko" a hladkala- uplne spontanne, tak mi docvaklo ze preco asi.

mimi8814
12. okt 2014

ja som si napriklad myslela, ze na mna nieco lezie.... a bradavky som mala citlive, ale jednozncne to potvrdil az test

kika691
12. okt 2014

5 dni je velmi kratka doba na to, aby si nieco citila....

stefka33
13. okt 2014

Chcelo sa mi grcať, cítila som sa ako by ma niekto otrávil alebo čo.

bianca
13. okt 2014

priznaky mas len ked sa pozorujes.To ze niektora 5 dni PO grcia je cisty blud,teda ak nezjedla den predtym nieco pokazene.

radlenka
13. okt 2014

Ja som nemohla jesť, mala som čudný pocit plnosti. Ale ak ti môžem poradiť, nezbieraj v tomto skúsenosti od iných žien, každá sme iná, nechaj to na prírodu a vedu - ak máš byť tehotná, budeš 😉 Inak môžeš skončiť veľmi sklamaná, po veľkej radosti príde smútok a akurát ťa to znechutí. Držím ti palce a veľa šťastia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre