Aké ste mali príznaky tehotenstva? Ako ste to vedeli?

snazilkas
4. okt 2011

Ahojte snazilky, tehulky, byvale tehulky 🙂 Ak tu takato nejaka tema je, tak ma ospravedlnte, myslim si, ze by tu aj mohla byt, ale neviem nic take najst :-/
Chcem sa spytat na priznaky tehotenstva, vedeli ste uz pred menstruaciou, ze ste asi tehotna, lebo ste mali priznaky alebo zacali priznaky az potom, ked uz menstruacia meskala? Viem, ze je to u kazdeho ine, ale aj tak ma to zaujima. Dakujem babule 😀

cirilka
16. júl 2019

@matkamirko skúsim o 5 dní.Bodaj by to bolo uhniezdenie😊

cirilka
16. júl 2019

@matkamirko skúsim test o 5 dní.Bodaj by to bolo uhniezdovanie😊ešte ma začalo pobolievat v boku

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cirilka
16. júl 2019

@matkamirko vdakaaaaaaa🙂

cirilka
19. aug 2019

Poraďte mi...pobolievaju ma prsia a aj podbrusko.Test je zatiaľ negativny

andie2810
29. aug 2020

Ahojte.. 17.8 som mala nechraneny styk. Ovulácia bola až potom, neviem ale presne ktorý deň. Určite bola cca okolo dátumu 20.8 ako mi ju vypočítala apka pretože moje vaječníky mi to dávaju dostatočne pocítiť 😖 Ide mi o to že asi od utorka (25.8) ma bolelo a akoby pichalo v podbrušku a mala som a ešte stále aj mám bolestive prsniky (tie však bolia pár dní aj pred menštruáciou) + časté cikanie... Vo štvrtok som mala takú vnútornú triašku a návaly tepla a som odvtedy taka celá "happy" ....Nepatrím však medzi snažilky takže sa až tak nesledujem a nesnažim sa nič nahovárať ale som fajčiarka a preto som si v piatok ráno urobila test - negatívny. Je možne že by som bola tehotná, mala by som už takéto stavy ale test by ešte nič neukázal? Ďalšia menštruácia má prísť až 3.9...

veronikastrickova
30. aug 2020

@andie2810 ja som otehotnela v strede cyklu, 2 dni na to zle od zaludka nonstop, test mi vysiel 2 dni pred ocakavanou, co bolo skoro 2 tyzdne po. Test ti naozaj neukaze tak skoro, proste musis cakat

andie2810
30. aug 2020

@veronikastrickova ďakujem za odpoveď 😊 naozaj nie som z tych čo silou mocou chcú vidieť druhú čiarku aj keď tam nie je... nikdy som z toho nestresovala ani nič, proste som čakala či pride menzes... len ja som bola v tom že tehotenske priznaky vznikaju vylučovanim hormonov po usadeni a to by mal vlastne zistiť aj test.. tak preto sa pytam či je možne že by to ešte neodhalil... ale pozrela som už aj ine diskusie a veľa žien malo dve paličky až o hooodne neskôr ale proste cítili že sú v tom....

veronikastrickova
30. aug 2020

@andie2810 ja som to citila, tusila. A fakt 2 dni po sexe mne zacali tocky v hlave, predklonila som sa a uz mi bolo na zvracanie z roboty som chodievala skor, alebo som sa proste pred branou otocila. A test vysiel na 11den po sexe a menzes som mala dostat o 2 dni neskor

andie2810
30. aug 2020

@veronikastrickova a môžem vedieť aký test si mala? Ja som kupila pepino ale mam aj clearblue lenže tam už v letačiku je napisane že lepšie robiť neskôr

veronikastrickova
30. aug 2020

@andie2810 to su 4roky dozadu fakt netusim, ale boli klasicke a az ked mi meskala som urobila digitalny. Dr. mi povedala, ze som urcite neni tehotna, ale dala mi aj ona urobit test a vysiel, tak bola ticho uz 🙂

veronikastrickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikastrickova
30. aug 2020

@andie2810 potvrdenie o tehu do roboty som dostala v 4+6 ked som bola

123445
3. apr 2021

Ahojte....25.3 som mala nechránený pohlavný styk a cca 3 dní mám bolestivé bradavky na dotyk a stamavnute prsia ovuláciu som mala od ,22.3-27.3 strašne často mi treba na wc mám bolesti vaječníkov občas sa ozvú aj kríže ms mám dostať až 14.4 ráno mi býva aj ťažko na žalúdok len našťastie nevraciam začala má páliť záha a som aj unavená ďakujem za vaše rady

123445
3. apr 2021

A ešte mi ide slabo hnedý výtok a mám pocit že sa mi zväčšili prsust

123445
3. apr 2021

Prsia

andie2810
3. apr 2021

@123445 to je tyždeň...ako vieš že si mala ovulaciu?

123445
3. apr 2021

@andie2810 podľa ovu kalkulačky

andie2810
4. apr 2021

@123445 a vieš o tom že si ju mohla mať uplne v ine dni? Ovukalkulačky sa riadia "učebnicami" a vypočitaju ovu v strede cyklu.... urob si test keď už maš priznaky 🤷‍♀️Ale ak by si trafila toho 25.3. styk+ovu tak si len 10dpo... špinenie by mohlo nyť zahniezďovanie

123445
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123445
4. apr 2021

@andie2810 dnes ani zajtra ho nemám kde kúpiť jedine v utorok no tie prsia má bolia nehorázne a rozmýšľam že by som počkala kým nedojde ms ak bude meškať tak si urobím test

andie2810
4. apr 2021

@123445 tak jedine vydržať 😉

123445
15. apr 2021

@andie2810 ahoj robila som test negatívny m som mala a mám príznaky mohlo sa stať že test bol nepresný a m mohlo prísť ? Aj počas tehotenstva lebo už neviem 🥺🥺🥺

andie2810
16. apr 2021

@123445 minimalna šanca... choď ku dr ak si nie si istá

123445
16. apr 2021

@andie2810 bola som lenže mne gynekológ nič nepovedal lebo som šla na preventívnu a bol ticho len povedal že môžem ísť domov

123445
16. apr 2021

@123445 no ešte má prezrel

andie2810
17. apr 2021

@123445 keby biečo bolo tak by ti to povedal

karolonakarol
24. jan 2022

@snazilkas @cirilka @matkamirko @andie2810 @veronikastrickova @123445 a ostatne..
Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

veronikastrickova
24. jan 2022

@karolonakarol ja netusim ani co je to dc, nemusela som sa nikdy snazit, aby som sa sledovala a merala. Mne vysiel pri kazdom tehu pozitivny este pred meskanim. Ale poradim ti, cim viac tlacite na pilu, tym sa vam neskor podari.

andie2810
25. jan 2022

@karolonakarol mohlo isť o uhniezdenie 🍀 ja osobne som len raz videla ducha/kanalik na teste a tehotna som nebola (možno kanalik, možno biochemicke) a to som skušala už rôzne testy a vždy boli snehobiele... skús iný test a skús testovať hneď po zobudení... kamoška testovala keď jej meškala ms a prvého ducha mala až po 10 dňoch meškania..takže je to rôzne...držím palce ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre