Aké ste mali príznaky tehotenstva? Ako ste to vedeli?

snazilkas
4. okt 2011

Ahojte snazilky, tehulky, byvale tehulky 🙂 Ak tu takato nejaka tema je, tak ma ospravedlnte, myslim si, ze by tu aj mohla byt, ale neviem nic take najst :-/
Chcem sa spytat na priznaky tehotenstva, vedeli ste uz pred menstruaciou, ze ste asi tehotna, lebo ste mali priznaky alebo zacali priznaky az potom, ked uz menstruacia meskala? Viem, ze je to u kazdeho ine, ale aj tak ma to zaujima. Dakujem babule 😀

karolonakarol
25. jan 2022

@veronikastrickova
@andie2810 ďakujem za odpoved 🙂

ella9022
2. máj 2023

Ahojte, potrebovala by som radu pomoc 😕 mala som pohlavný nech.styk 18.4 ms som mala 23.4 prišla mi asi týždeň skôr... Môžno po týždni po ms mi je nevoľno napina ma, pichlo ma 2x v podbrušku je mi zle, mam zavraty, niekedy jem veľa a niekedy nemám na nič chuť, som stále unavená len by som spala a nič nerobila, boli ma hlava a kríže, v podbrušku ma pobolieva skoro stále môže to byť preto že som tehotná? Čo myslite? 😀 dieťatko by sme chceli...
Ale som s toho zmätená
Poprosim o rady a vaše skusenosti mali ste aj vy niečo take podobné?
Ďakujem za odpovede ☺

andie2810
2. máj 2023

@ella9022 a test?

ella9022
2. máj 2023

@andie2810 Ešte som neskúšala 😐

andie2810
2. máj 2023

@ella9022 tak čo si ho neurobiš? 50% žien ti napiše že toto mali keď boli tehu, 50% žien napíše že také majú pms... moje tehu a pms bolo úplne rovnaké ... ak sú príznaky, tak je hcg 🤷‍♀️

ella9022
2. máj 2023

@andie2810 Aha tak ďakujem skúsim ten test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre