Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

lenkadavid
25. aug 2016

@nivea777 😍😍😍😍😍

dianka248
5. sep 2016

čaute ženy potrebovala by som poradit alebo počut váš názor ... už asi 2 týždne ma neskutočne bolia prsia a bradavky mam citlivé a bolestivé plus zvačšené o dobre jedno až dve velkosti . Sex mám pravidelne ale beriem antiku pravidelne /po krámoch som si ju zabudla dat 2 dni výnimočne / . čo to môže bit ? alebo aspon poradte ako sa zbavit tej bolesti je to neznesitelne ... som rozhodnutá ešte počkat 2 týždne do krámov ..ja len či ste s niektorá s tým už nestretla dakujem za radu . Diana

nivea777
5. sep 2016

@dianka248 ak si si zabudla dat hned prve 2 tab po MS tak je vysoke riziko,ze si tehu..ovsem ak v tom case doslo k styku a spermie sa dostali dnu..samozrejme ze tehu nie je podmienka..len je zvysene riziko..pockaj do ms alebo si aprav o tyzden test

dianka248
5. sep 2016

no si ma potešila ... tabletku som si dala na 3 den a v tedy som mala aj styk s priatelom ... šak o 7 dní by my mali príst ms tak uvidíme .. a do vtedy aj v podsprsenke spávat ...čo to je na nevydržanie dakujem za radu

barbora1108
25. sep 2016

@shamanta Prosím ťa bola si tehotna? Mňa už tiež asi 5 dní vkuse bolia neskutočne prsia. Bradavku mi stoja A prsia sa riadne zväčšili. Do mojich dní mam ešte týždeň, ale neviem ešte ma tak nikdy nebolelo ani pred dňami. .kde už o zväčšeni ani nehovorim. O bábätko sa s priatelom snazime, tak by nás to veľmi potešilo. Ale nechceme sa predčasne tešiť. ..ďakujem za tvoju odpoveď 😊

dianka248
27. sep 2016

Ahoj no u mňa to tehotenstvo chvala bohu nebolo (ešte neplánujeme ) ale Tebe držím palec aby Vám to vyšlo

patkaamirko
27. okt 2016

@sendy182 Aho, no neviem či je to neklamny dôkaz. Ja mám 5 dní pred MS mám palive bradavky a aj trošku mám tie dvorce zväčšené ( myslíš ze tie prsia môžem mať ešte z minuleho tehotenstva aj keď som potratila pred 3 mesiacmi ?? 🙂 ) lebo tehotná byť nemôžem keďže styk sme mali 7.októbra a 17 bola ovu .. tak to môže byť pms .. ale je to také nové umna lebo toto som pred mrskou nemala

kotatko1232
27. okt 2016

@barbora1108 2tyzdne pred MS zacinaju boliet prsia a aj zvecsovat sa..

natalysb
1. nov 2016

Ahojte. Vzdy pred ms som mavala strasne bolesti prs uz roky to tak mam ze viem ze sa blizia moje dnicky... ale mam velke prsia ale nebolestive a mam 7 dni do... caste mocenie kazde 2 hodiny bez bolesti mechura. A husty bielo zlty vytok vela 🙂 mala nejaka buduca mamixka nieco podobne?

alison11
1. nov 2016

@patkaamirko Ahoj po tehotenstve sa menia aj cykly a aj menštruácie,tak to môžeš mať aj z meny hormónov.

alison11
1. nov 2016

@natalysb Ja som hlienov a výtokov v tehotnstve mávala hrozne veľa niekedy zomňa šlo ako keď mám krámy tak som mávala nepríjemné pocity ztoho ☹ ale až nejako od 2 mesiaca do 4tého mesiaca a potom už to bolo normálka.

patkaamirko
1. nov 2016

@alison11 Ahoj,dnes som mala dostat ms ..No zatiaľ mám len trošičku hnedého výtoku.Čo to môže byť ? Ešte počkám či sa mi nepustí do rána ms

patkaamirko
1. nov 2016

@alison11 nemám ani žiadne príznaky na ms 😳

alison11
1. nov 2016

@patkaamirko Ahoj ten hnedastý výtok je z uhniezďovania sa oplodneného vajíčka mala som to aj ja pri prvom tehotenstve trvalo to nejaké 3-5dní a potom som mala aj bradavky hrozne citlivé a po týždni sa začalo zvracanie každé ráno do 17týždňa,keď Ti bude meškať týždeň tak zájdi na sono k ženskému už bude vidieť gestačný vak v ktorom je embryo 🙂 Držím palce 🙂

yanni
1. nov 2016

@patkaamirko to moze byt aj zacinajuca menstruacia aj ked nemas nijake priznaky.

lubka114
1. nov 2016

No ja ti mozem povedat ze aj teraz pri druhom bolia prsia aspon mna od podpazusia ale brutalne a pocit naliatia 🙂 ale vsetko to prejde hihi

patkaamirko
2. nov 2016

@yanni troška má ako keby len pália prsia a ms stále nikde len to spinenie

patkaamirko
2. nov 2016

@alison11 noo kiez by to tak bolo ale neviem neviem či je to z toho lebo sex nechraneny sme mali naposledy 7.októbra 😁a ani dnes nič len vlastné také trošičku hnedé a keď sa utrem tak ruzovkave

patkaamirko
2. nov 2016

@yanni inak príznaky pred MS mávam vždy už dva týždne dopredu 🙂

teressa4
2. nov 2016

caute baby.Skuste mi nejako poradit.Skusim strucne a co najpresnejsie to opisat.
MS som mala teraz od 28.10.ale to bolo len take spinenie,jedna kvapka a nic.Na druhy den sa spustila normalne a skoncila 30.10.Predtym ma boleli prsia,co mna nebolievaju ani pred MS.A dnes ich zas citim tak intenzivnejsie,bolest po bokoch take teplucke prsia,taky hrejivy pocit.No a krcok aj pred MS aj teraz stale vysoko nenahmatatelny.Mozem byt tehotna?

alison11
2. nov 2016

@patkaamirko A kedy Ti majú prísť?Tak držím palce aby vám to vyšlo podľa želania 🙂 😉

sibalka21
2. nov 2016

@teressa4 bohuzial z tohto ti vela neporadime... jedine skus test, ak mas nejake priznaky tak ti musi nieco ukazat...

teressa4
2. nov 2016

@sibalka21 dakujem
No skusim si zajtra kupit test.Obcas to podbrusko zaboli a len tie prsia mam take bolave.

patkaamirko
2. nov 2016

@alison11 včera mala prísť 🙂 Ďakujem

natalysb
3. nov 2016

Ahojte mamicky prosim Vas... stalo sa tu nrjakej mamicke ktora bola tehotna ze ju prestali boliet prsia? Vzdy pred ms ma 2 tyzdne neskutocne bolelj prsia mam 7 dni do ms a nebolia ma... moze to byt priznak?

patkaamirko
5. nov 2016

@natalysb Ahoj, mňa tiež bolievaju 2 týždne pred MS. No pred touto ms čo som mala twraz má divne neboli, už som myslela že som tehu, lebo som len spinila ale potom na 3 deň sa spustili a včera skončili 🙂 divne ale no ..Mám aj zväčšené prsne dvorce a trošku tmavšie bradavky ale keďže som dostala ms tak tehotná nebudem. Môže to byť priznak ale aj nemusí. Mna pred tehu len stipali bradavky. Keď nepríde ms skus testnut a uvidíš 🙂držím palce aby ti vyšlo tak, ako sú želás

saturday
5. nov 2016

@natalysb je to nedostatkom vitaminu E. Davaj si 200mg kazdy den a nebudu ta boliet prsia pred MS. Poradila mi to na gynekologii a funguje.
A co sa tyka tehu - ako vsetky tehu "priznaky", funguje to tak na 50% - moze a nemusi.

natalysb
5. nov 2016

@saturday ja som osobka ktora dava do seba neskutocne vela vitaminov :D ovocie smoothie chia goji... ja mam denny prijem vsetkeho :D jedine ze by mi chybal vitamin maso :D lebo som vegetarian. Inak sa stravujem velmi zdravo

natalysb
5. nov 2016

@patkaamirko shooooj no mna uz bolia tak prsia ze az placen :D takze nakoniec budu moje dnicky.... lenze som nervozna ako pes uz dva dni somnou slaha taka nervozita ze by som zabila okoloiducich len preto ze dychaju. Uvidim na dalsi tyzden ocakavam mrsku...

patkaamirko
5. nov 2016

@natalysb no snáď nepríde keď si to želás 🙂 mne mrcha skončila dnes, lenže divne je to že dva dni meškala a potom som mala len dva dni také slabšie. inak len tie prsia mám čo som si všimla.nič iné .troška akurát pália.Ale nedávam tomu šancu že by som mohla byť ..neviem dnes som bola na Sone nevidela tam nič, len si niečo pomerala odfotila a že mám prísť o 5 dní . drž silno palce aby som bola tehu aj napriek tej dvoj dnovej mrske ;) ja tebe tiež držím palce 🙂 aj má nohách 😂😂😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre