Ako vás boleli prsia v tehotenstve?

mamulik10
27. dec 2019

Ahojte tehulky netehulky a vlastne vsetky mamicky. Snazila som si prezerag diskusie a najst nejaku odpoved na moju otazku aby som zbytocne nespamovala. Chcem sa spytat aka bola alebo je bolest prs v tehotenstve. Posledne 3 dni ma neskutocne bolia prsia nemozem lezat ani na jednom boku. Su tazke naliate a mam pocit ako keby som cvicila so 100kg cinkami a mala svalovicu. Mam tuzden do menzesu. Samozrejme vzdy ma bolia prsia ale nie tak aby ma to obmedzovalo. Trpim neskutocnou zravostou pribrala som za tyzden 5kg co sa mi nikdy nestava. Denne mam chut na kyslu kapustu co tiez bezne nevyhladavam. O dieta sa nesnazime mame 2 rocne dvojcata. Neviem ci ma zmysel si robit tehu test. Pri dvojkach mi ukazalo ducha uz po tyzdni od... dakujem za Vas nazor. A zelam pekne sviatky ❤

nelca0510
27. dec 2019

@mamulik10 robit test nema zmysel. Mas tyzden do menzesu. Moze to byt aj PMS,takto skoro by este neboli ziadne priznaky tehotenstva.

c_est_la_vie
27. dec 2019

@mamulik10 presne ako pise nelca. Ja som pri prvom “tehotenstve” myslela, ze mam dostat ms.
Mala som nafuknute brucho a velmi citlive prsia- musela som prestat behat v posilke.

Este som si hovorila aky silny pms tento mesiac. No a ked ma naplo z kavy ( som zavislacka) a stalo sa mi, ze jedlo mi uprostred susta zacalo smrdiet, urobila som test 🙂

bimbina
27. dec 2019

Prsia sú take zradné. Ja som to vedela podľa pŕs , bolesť bola ako pred menštruáciou klasicky , len tvar , a farba sa mi zmenila , a už im vedela že som v tom . Chute môžu byt aj kvôli sviatkom , ja som v 4. Mesiaci a doteraz nemám nejako extra chute. Podľa toho by som sa určite nejako neriadila . 🙂 počkať pár dni , a testovať .

amelia000
27. dec 2019

@nelca0510 no nemusi to byt tak mne vyse tyzdna pred MS ukazalo kolajnice uz.

supucka
27. dec 2019

@mamulik10 no ja som mala boľavé prsia asi 5 dní po styku a nafuknuta som bola tak, že som si myslela ze prasknem... A pozitívny test som mala v deň očakávanej menštruácie...

nelca0510
27. dec 2019

@amelia000 gratulujem k skorej ovulacii v cykle

pininka1
27. dec 2019

Mňa v kazdom tehu v prvom rade začali príšerné bolieť prsia a hneď som vedela že som tehotná, za kazdym som si robila test ešte než mi meškal menzes, pretože ten mi aj tak v kuse meska a bola som tehotná. Takže u mňa je to jednoznačne prvý a neklamný príznak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre