Ako vyzerá krčok maternice na začiatku tehotenstva?

anjelik87
2. okt 2014

Vsade pisu nieco ine.. Ma v tom niektora z vas jasno a vie mi poradit? MS by (ne)mala prist zajtra a krcok mam dole a je tvrdy a dlhy lebo ked po nom prechadzom prstom tak citim aky je tvrdy a ako je vysunuty do posvy. Vie mi niekto poradit ako vyzera krcok pred menzesom a ako pred tehu? Ci je otvoreny alebo zatvoreny neviem posudit kedze som uz raz rodila ale ze je dole tak to viem urcite lebo pocas ovulky je strasne vysoko. Dakujem pekne

magic08
3. okt 2014

Menej ako 10 dni je kratka. Vacsinou zvykne byt okoo 14 dni. Zajtra rano urob test a uz na to tolko nemysli, aj ked viem co momentalne prezivas a viem, ze je to tazke, no aj tak to neovplyvnis ani cas neposuniex vpred 🙂

magic08
4. okt 2014

@anjelik87 ako si na tom dnes? Robila si test? 🙂

anjelik87
autor
4. okt 2014

@magic08 vsetko v IP 🙂

snubenci08
17. okt 2014

@anjelik87 ahoj prosím ťa ako si nakoniec dopadla?

anjelik87
autor
17. okt 2014

@snubenci08 som tehu 🙂

snubenci08
17. okt 2014

@anjelik87 super 😀 gratulujem, snáď to vyjde aj u nás, u mňa by zajtra ne -mala prísť mrcha.

yanni
17. okt 2014

@snubenci08
@anjelik87 aj u mna by zajtra (ne)mala prist. A krcok tvrdy 😉
Drzme si palceky 😉

snubenci08
17. okt 2014

@yanni ja to skúsim tiež, no podľa krčka neviem či to zistím, keďže som to ešte takto neskúšala testovať. Palce samozrejme držím sebe aj tebe 😀

snubenci08
18. okt 2014

@yanni tak skúsila som test-negatívny. Krčok mám dole a tvrdý, menzes zatiaľ neprišiel, no podozrivo ma pobolieva pod bruchom.

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 ja test nerobim. Mna pobolieva uz par dni. Tiez este nic, krcok taky vselijaky, ani neviem, ale hlien bol dnes rano taky ruzovkasty. ☹ 😠

snubenci08
18. okt 2014

@yanni ja mám od rána biely hlien, taký skoro až priesvitný... A bolesť prešla. No neviem už fakt, snáď nepríde potvora.

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 to je zaujimave, ze priesvitny. Taky byva pocas ovu. Inak, aj mne bolest presla 😕

snubenci08
18. okt 2014

@yanni ja som sa tiež čudovala...taký mávam pred ovu. Ktorý DC mávaš ovu? Testovať nechceš prečo?

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 ovu mavam okolo 13dc.
No testovat je blbost. To cloveka len rozculuje. Ked bude meskat par dni, tak potom testnem. Kedze u mna chodi presne, tak meskanie by malo nejaky dovod.

snubenci08
18. okt 2014

@yanni u mňa tiež chodí presne, ako hodinky. No tentoraz dúfam že presná nebude.

snubenci08
18. okt 2014

@yanni mimochodom ja mám ovu 18DC. Tebe by už test aj mohol ukázať. Nie že by som ťa ukecávala

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noc take. POckam do pondelka. 😉

anjelik87
autor
18. okt 2014

@yanni
@snubenci08 baby a teplotu si rano nemeriate? Lebo ja som aj podla toho vedela ze som tehu + tiez ma bolelo podbrusko a pichalo vo vajecniku a ms nikde + ten krcok bol dlhy, dole a tvrdy. Inak ja som si tiez nikdy nesledovala krcok len cez ovulku viem ze som na neho ani dotiahnut pomaly nemohla no a teraz bol na pol prsta pri vchode do posvy 🙂 a mohla som po nom chodit prstom tak som vedela ze je cca 3 cm dlhy a je dole co mesiac predtym bol hore ako pri ovu a ms dosla. Takze skuste to takto a test vam to uz len potvrdi 🙂 drzim prsty

snubenci08
18. okt 2014

Ja mám teraz krčok dole a tvrdý. Včera som ho mala tiež nižšie ale dnes je fakt nízko. Cca 10 dní pred ovu som brala inofolic, tak dúfam že to nebude tým.

snubenci08
18. okt 2014

@yanni neboj nesnažíM sa ťa ukecávať. 😀

snubenci08
18. okt 2014

@anjelik87 teraz som prišla z vecka. Mám už výtok do ružova, krčok stále dole a tvrdý. Tak tejto teórii u mňa sa asi veriť nedá.

anjelik87
autor
18. okt 2014

@snubenci08 niektorym zenam sa vraj dostava hore pocas ms az takze ty si asi ten pripad. Kedy si mala dostat ms?

yanni
18. okt 2014

@anjelik87 ja som merala bt vlani pol roka. Grafy boli ukazkove. Vybodla som sa na to, lebo to bolo pre mna narocne. Ja vstavam o 5 rano. Cize este aj cez viked a dovcu som si musela nastavit budit. A ja raz ked sa zobudim, tak uz nemozem zaspat.

Uff, co ja viem aky ten krcok je teraz. Rano som mala ten hlien tiez tak lahko ruzovkasty. Ale na nohavickach nemam nic. 😕
Ja mam dostat menzes dnes.

snubenci08
18. okt 2014

@anjelik87 dnes MÁM dostať

yanni
18. okt 2014

@anjelik87 tak krcok je u mna tiez tesne pri vchode, tiez tak na pol prsta. Tvrdy, take nieco okruhle 😕 A nic ruzovkaste tam uz nie je, ako bolo rano. A hlien si mala aky? Ja teraz nemam nic. Sice je to tam vlhsie ale nijaky extra hlien. Len take nieco priesvitne. Ale nie vela, skor takmer nic.

anjelik87
autor
18. okt 2014

@yanni tak ja som mala taky do zlta vytok ale to sa mi zrejme zacinal zapal lebo teraz beriem vaginalne gulocky na to

yanni
18. okt 2014

@anjelik87 no ja nejak nic nemm. Vcera som este mala. Ale biely ako smotana kremovy.

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 ty mas nejaky hlien?

snubenci08
18. okt 2014

Mám, veľmi málo ale mám taký bielkový
@yanni

yanni
18. okt 2014

@snubenci08 no aj ja taky priesvitny. Take vodave nic. Ale len okolo krcka, na nohavickach nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre