Ako vyzerá krčok maternice na začiatku tehotenstva?

anjelik87
2. okt 2014

Vsade pisu nieco ine.. Ma v tom niektora z vas jasno a vie mi poradit? MS by (ne)mala prist zajtra a krcok mam dole a je tvrdy a dlhy lebo ked po nom prechadzom prstom tak citim aky je tvrdy a ako je vysunuty do posvy. Vie mi niekto poradit ako vyzera krcok pred menzesom a ako pred tehu? Ci je otvoreny alebo zatvoreny neviem posudit kedze som uz raz rodila ale ze je dole tak to viem urcite lebo pocas ovulky je strasne vysoko. Dakujem pekne

ivankalaco
7. aug 2018

@mudreocko Gratulujem 🙂 Ja som v 5tt 🙂

mudreocko
13. aug 2018

@ivankalaco jeej aj ja tebe gratulujem 🙂

ivankalaco
13. aug 2018

@mudreocko Ďakujem 🙂

kaja91
24. okt 2018

Zdravím , chcem sa opýtať brala som clostyl a lekárka mi povedala že ak sa to nepodarí tak dnes mám dostať ms .S partnerom sme sa snažili a čo som si robila test bol negatívny ale robila som ho pred týždňom ,cely čas počas milovania ma bolel vaječník a aj cez deň asi 2 týždne mám bolesti v podbrušku .Ms som ešte nedostala a krčok mám tvrdý dosiahnem naňho ale je otvorený tak neviem ..

ssilvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminka1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betka1705
20. nov 2019

@vierkac takze ked je krcok dolu to znamena ze nie som teh.

maminka1986
22. nov 2019

@betka1705 záleží kedy si ho skúšala, rano je skor hore, ja som tehu a je vysoko

betka1705
22. nov 2019

@maminka1986 dakujem za odpoved

patadiabol
23. mar 2020

Ahojte baby.... Len by som sa chcela spýtať ... Včera aj dnes som si "sledovala" krčok. Stále je polotvrdy, zosunutý dole a otvorený. Znamená to, že tehotná nie som, však? Za každú odpoveď ďakujem 🙂

erikapiloxing
7. sep 2020

@anjelik87 no ja som ho mala pri mrche dolu a otvorený

slobodna1989
29. jan 2024

@surriana mne mešká 8 dni bola som u gynekológa na usg nebolo nic vidno ale na koze nevidel kŕčok 2 krat si uz posvietil aby ho videl moze to byt tehotenstvo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre