Aký je pocit, keď žena cíti, že je tehotná?

pocahonntas
26. júl 2012

aky je to pocit ten "takto som sa este nikdy necitila"...ked zena z nicoho nic vie, ze je tehotna? podla coho to vie? 😨

reanda
12. sep 2012

@pocahonntas tazko ti niekto vysvetli pocit 😀 .. ja som tehotenstvo neplanovala, ani som "nevedela", ze som tehotna, napriek tomu som sa vlastne od prveho dna tehu zacala, vtedy som este nevedela preco, zaujimat o veci pre mna s tym suvisiace.. napr. som si zacala zistovat, kolko si treba platit dobrovolne poistenie, ked chcel mat clovek vyssiu matersku 😀 a to som este ekonomke vravela, ze to ja len tak, ze tehu neplanujeme 🙂 naplno som si to uvedomila ale, az ked mi meskal menzes.. isla som kupit test, ale bola som si viac-menej ista, ze bude pozitivny.. aj ked som tomu beztak nemohla este par tyzdnov uverit 🙂 .. ten pocit existuje, len clovek musi byt k takym veciam vnimavy, vysvetlit ake to je sa ale neda, to musis iba zazit 🙂

pocahonntas
autor
12. sep 2012

@strny23 tak to sa tesim s tebou🙂 asi je to jeden z najkrajsich pocitov v zivote...tak nech ti to vsetko dobre dopadne a nech ste vsetci zdravi aj v den D 🙂

saragabika
13. nov 2012

ja cakam babetko som v stvrtom mesjaci tehotenstva cakala som dva roki pokla sa nam to podarilo ale bojim sa lebo pred dvoma rokmi som potratila skoro v sjestom mesici prve priznaki boli zvracanje ospalost a boleli ma prsja ale divte sa zna na den ma prestali boljet prsja a necitim ze by som ako ani nebola tehotna mal uz dakto taky problem ako ja odpiste 😲

bianus
13. nov 2012

saragabika@ ahojky, aj mne takto prestali príznaky v asi 17 tt, ale o bábo som prišla v 23tt....choď radšej k dokimu, myslím si, že jedine on ti poradí a skontroluje...pre pokoj na duši...ja osobne sa na tejto stránke už nepýtam na rady a ani nevyhľadávam.....takto som dopadla ja...necítili som pohyby a tu na tejto stránke som si prečítala kaďejake rady a pritom som mohla ja zomrieť...nakoľko dieťatko sa už bolo dávno mŕtve....takže doktor a nie kámošky z modrého konika....držím palce.

danusa21
23. nov 2012

Ahojte baby,uz jedno dieta mam,ma 15 mesiacov.Teraz mam pocit,ze znovu bude baby. MS ma prist do tyzdna.Ale mam take divne pocity.Nepamatam si presne,akymi pocitmi/nepocitmi sa to zacalo prvykrat. Ale myslela som si,ze som tehu uz par dni pred meskanim MS. Pockala som, kym bude meskat par dni a tak test.Bol pozitivny. Tentokrat mam nechut na kavu uz cez tyzden,podbrusko velmi citlive a citim tlaky v strede podbruska medzi vajecnikmy uz 4. den,minulu noc som akosi divne spala,akoby trosku tlacilo brusko a dnes sa k tomu pridruzilo tocenie hlavy. Tak uz Len cakat, ci sa MS dostavi alebo budem robit test. A este ma napadlo,ze tento mesiac som necitila,ze mi zacina ovulacia (normalne ma picha v lavom vajecniku). A tie tlaky v podbrusku mam take,ako ked som uz bola tehotna asi 2-3 mesiace,ked mi zacinalo pomalinky rast brusko.Nechcem si davat falosne nadeje, no ale nedavali by ste si pri takychto priznakoch? A posledna vec,ktoru musim povedat je, ze kazdy je jedinecny,takze niekto moze mat pocity,niekto nie tak, ako aj vsetky tehotenstva a porody Su odlisne

sopranta
30. apr 2013

ahojte mam bolesti na prsach strasne mne to boli a sitim sa tehotna je to mozne se som v tom. Kupila som si test a mi ukazalo ze ne negativni dakujem za pochopenie .

06601
7. okt 2013

Mam otazku ked uz druhy mesiac beriem antiku.Prvy som mala mendzes a teraz mi meska asi tak 3 den robila som si testy tie mi vysly s jednou ciarkou cize niesom ....co si mam o tom mysliet ?

06601
7. okt 2013

@6601 a vobec sa necitim akokeby som mala dostat kramy moze to byt po hormonalnej stranke ? ....Kedze beriem len druhy mesiac ?

denisa121
10. okt 2013

@pocahonntas hmmm... tak tento vnutorny pocit som mala, hoci som este nevedela, ze je to "ten" pocit 😀DDD, spätne, ked sa zamyslim... ja som bola zrazu stale stastna, este aj fujavica v zime ti pride krasna..., usmievava, vsetko mi prislo uzasne, nadherne, nic ma nerozhadzalo..... no a potom si manzel vsimol, ze mam ine prsia, tak to som si spravila test a fakt ... bola som tehota... a tusim to bol nejaky 4 tyzden tehotenstva. 🙂

teresza12
28. jan 2014

aj ja sa citim tak neivem ani ja ci som uplne sa bojim ☹ nedostala som us asi mesiac MS a neviem ci som

matysek412
7. feb 2014

@pocahonntas je to krásny pocit 🙂 pri prvom tehotenstve som necítila nič, pri druhom som už na druhý deň po sexe vedela, že som tehotná. Kto to nezažil, radšej povie, že to neexistuje, ale existuje 🙂 ten krásny vnútorný pocit, je to taký kľud na duši, energia v brušku, proste vieš, že bábätko je už tam...a o 4 týždne potom som sa ráno zobudila a tak isto som vedela, že už je potom..vystrašilo ma to, prečo sa zrazu necítim tehotná. už som proste vedela, že žubrienka nežije.... o 8 dní som začala krvácať....Myslím, že opísať sa to nedá, proste to vieš....
Ktovie prečo ten pocit niekto zažije a niekto nie...možno ženy čo sú viac intuitívne, senzitívne...kto vie 🙂

erijan
2. máj 2014

Ahojte dievcata, chcem sa opytat, ked ste boli tehotne, kedy ste si vsimli zvyraznene zilky na prsiach? A mozu sa objavit take zilky v dosledku brania duphastonu? dakujem za odpoved 🙂

erikababula
2. máj 2014

@strny23 Gratulujem bodaj uz aj nam by sa zadarilo mne tiez meska mens a mam pocit ako keby som ju mala bolia ma krize prsia a v podbrusku.

radko23
11. máj 2014

JA KED SOM BOLA 3X TEHU TAK SOM OD SAMEHO ZACIATKU TUSILA MAT KOMECNE DCERU. PRVU VEC SOM SI KUPIL ARUZOVE DUPACKY . A AJ DIEVCATKO S APOTVRDILO AJ TESTOM NA URCENIE POHLAVIA

fashion_style_girl
4. aug 2014

ahojte chcela som sa vas spitat to co ket som dostala menstruacie ale mala som len jeden den a na druhy mesiac niecele 2 dni som ich mala aj na tredi mesiac neviem co to znamena vzdy sa mi napina zaludok na vracanie okrem nafuknuteho padbruska spravila som si dve testy a obidve boli negativnie 🙂 🙂

miroslava1998
1. dec 2015

Dobre den nrvjem cisom. Tehotna meskam us mesjac bola ma prsja aj pod bruskon ma picha aj boli

mishelita
1. dec 2015

@miroslava1998 no ked ti meska uz mesiac tak si urob test alebo chod k dr.

miroslava1998
1. dec 2015

@mishelita spravila som ukazalo mi jedna silna palicka a jedna slaba neska som vola k dr mam apotment

miroslava1998
1. dec 2015

@teresza12 budes mamicka

lavinis
1. dec 2015

to by som aj ja rada vedela, kebyže si nespravím test po týždni meškania, ani neviem 😀

mishelita
1. dec 2015

@miroslava1998 tak je to tam.budes mama.len neviem ci ti gratulovat alebo nie,ci sa aj ty tesis.ak je tvoj rocnik narodenia v nickj,tak mas len 17 a pravdepodobne nedokoncena skola.a odkial si,ak sa mozem spytat,ked miesas jazyky?

miroslava1998
1. dec 2015

@mishelita neboj sa mam manzela on sa Oman postara

mishelita
1. dec 2015

@miroslava1998 tak potom gratulujem a drzim palce nech je vsetko v poriadku 😉

miroslava1998
1. dec 2015

Dakujem

miroslava1998
1. dec 2015

Us aj hnedi mi ide

liuliu
1. dec 2015

Podla mna je to strasny pocit, nemozem dychat , nemozem spavat ,furt chodim cikat; nevladzem... Neznasam tehotenstvo; nefascinuju ma ziadne tehulky nerozplyvam sa nad babatkami; jedine co vidim kazdy den je ten moj tucny bachor. Ze som tehotna som vedela vzdy tyzden pred zaciatkom menstruacie; citila som sa choro.

rikafrederika99
1. sep 2016

Ahojte, ja sa chcem opýtať tyzden pred menštruáciou mi bolo veľmi zle zvracanie závraty. Meškala mi 5 dni no v den ked som ju dostala mi bolo zle točila sa mi hlava tak ze som si nevedela ani sadnúť. Pripisovala som to hormonálnym zmenám, no menstruacia bola krátka a slabá 3dni co ja zvyknem mat 6 a aj po skončení mám závraty je mi na vracanie a občas aj na odpadnutie. Schudla som 2 kilá lebo malo jem kedže mi je zo všetkého zle. Je možné ze možem byt tehotná, alebo je to len hormonálny výkyv? Poraďte pls dakujem

1liluska010
3. sep 2016

Ahojte chcela by som poradit meska mi to uz 3 den ..je mi fajne ziadne priznaky..trosku ma pobolieva v bodbrusku ale mrcha neprichadza...viete s manzelom sa snazim uz skoro rok a pol velmi by som to chcela ☺😞

akt1
28. okt 2016

Ahoj mam otazku ak mam pocit blnosti v podbrusku ked sa nadychnem co to moze byt ? Mozem byt tehotna ?

sibalka21
29. okt 2016

@akt1 z tohto ti nikto nrpovie ci si tehotna.. Nevieme kedy si mala sex, ovulaviu, ci ti meska, ci si robila test, ci mas nejake priznaky.. Z "pocitu plnosti" ti nikto nic nepovie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre