Mám pocit, že si tehotná

sylwi23
28. mar 2022

Zdravím chcem sa opytat mám pocit, ze som tehotna... Ovulacny test mi uz tretí den hrubo vychádza pozit. Ciarka je tmavsia ako ta kontrolna a vybehne okamzite.Ledva namočím do pohára a už to ide. Mám pocit akoby sa mi zmenil aj moč... Mám taký hlien stále biely ako som mala vždy v tehotenstve a tlak v podbrušku. Teplota stúpla hore dnes 36,77 meriam si to celú dobu. Podla môjho výpočtu by som mala dostať Ms do maximalne 3 dní...
Som z toho na nervy lebo tehotenstvo nie je chcené.
Stalo sa Vám niečo také s ovulačnými testami môže to znamenať tehotenstvo?
ďakujem

janai1
28. mar 2022

@sylwi23 a co tak si spraviť tehotenský?

sylwi23
autor
28. mar 2022

Na to nemám odvahu stále dúfam... Len som chcela vedieť či ten ovulačný môže fungovať... Tehotenský ešte nie 😨 Niekde som počula, že keď hrubo vychádza ovulačný test a u mňa je ta čiarka fakt silnejšia ako kontrolná a mám velmi dobrý test či to naozaj je pravda že ot značí o tehotenstve. Ja viem že tieto otázky sú hlúpe asi sa potrebujem vypísať s emóciami....

sylwi23
autor
28. mar 2022

Ja som vždy tehotenské robila až keď to meškalo týždeň ....

stastna17
28. mar 2022

to ci urobis test neovplyvni ci si alebo nie si tehotna, ci ho urobis dnes alebo o tyzden.

viky_21
28. mar 2022

Je pravda, ze ovulacny aj mne pocas tehu ukazoval vyraznu ciarku. Ale isto by som skusila tehotensky. Cim skor tym lepsie ...

banderaska29
28. mar 2022

@sylwi23 ja som mala ovulačné pozitívne keď som bola tehotná. takže si sprav tehotenský ..

sense
28. mar 2022

Sprav si tehotenský y uvidíš....

sylwi23
autor
28. mar 2022

ďakujem no ja mám pocit že som tehotná a nechcem to ešte vedieť a stále dúfam že sa mýlim lebo mám doma 8 mesačné bábo a máme viac detičiek. Al e urobím si ho ešte počkám .... Ale ako píšete je to tak ako som sa obávala. Mne hneď vyskočí tak silno ako nikdy a ten tlak a hlieny ako v tehotenstve.... Ja fakt neviem ako toto predýcham ak to tak naozaj je. .....😔

sylwi23
autor
28. mar 2022

Asi preto sa bojím toho testu... U nás to nik ani netuší a nejak som tu ťarchu musela napísať do fóra medzi ženy lebo nikomu to hovoriť nechcem. áno ten test si urobím o pár dní.. Ja som čítala že sa majú robiť až keď to mešká... Mám nepravidelný cyklus lebo kojím ale zachytila som ovuláciu tento mesiac aj minulý mesiac...

anjelicek26
28. mar 2022

Ale ovulacny je pozitivny len vtedy, ked je uz hcg v moci...takze si ho sprav, uz to teraz nezmenis veru a v strese si tak ci tak.

mima1
28. mar 2022

Nechapem o co ide ved urob tehotensky test naco chces cakat. Ci to budes vediet dnes ci o dva dni je uplne jedno

jaskolka
28. mar 2022

Áno,mpze to znamenat tehotenstvo. Ale tiež odporúčam urobiť tehotensky test. Veď nijako výsledok nezmeníš, či dnes, či zajtra, či o týždeň.

sylwi23
autor
28. mar 2022

To je pravda odvtedy čo mám pocit že som tehotná a mám ten hlien mi ten test vyskočil ohromne rýchlo a silno ako nikdy predtým no asi tam už bude. To by mohlo byť preto prečo píšeš. Ja som dúfala že by to mohla byť ovulácia a že som zmýlila pri tej ktorú som mala 16.marca... Ale ten test je uz tri dni tak silny ako nikdy a tie pocity ze by to mohlo byt len stúpajú príznakmi....Ide o to, že to ešte nechcem vedieť a dúfať ze to tak nie je .Taka blbosť ja viem....

sylwi23
autor
28. mar 2022

ďakujem vám všetkým moc za všetky správy a podporu

sylwi23
autor
28. mar 2022

Ide o to že sa bojím ako to povedať mužovi je to práve ťažké naša situácia a všetko...

lelinka611
28. mar 2022

Bojíš sa to povedať mužovi ? Predpokladám práve ON to dieťatko urobil 😂

sylwi23
autor
28. mar 2022

ale urobím ho za pár dni este raz dakujem .Ano ja viem ale ty nevies ako to je teraz u nas tazke vsetko dokopy . Viem , že je to blbosť máme skvelý vzťah ,ale asi sa bojím momentálne ja sama a stále verím

nafka0483
28. mar 2022

@sylwi23 Prepac ale ved ked mate nechraneny styk, tak muz aj ty predsa pocitate s tym, ze mozes otehotniet, nie? Este ked si aj sledujes ovulaciu a aj pocas nej sa nechranite 🤷‍♀️

sylwi23
autor
28. mar 2022

nie tak to nebolo stala sa nám nehoda a nesledujem si to uplne kazdy den ,ale sledujem.

sylwi23
autor
28. mar 2022

uz to nechcem rozoberat ale dakujem za vsetky spravy .a test budem robit o par dní.

majamat
28. mar 2022

@sylwi23 ak mas nepravidelny cyklus a nezachytila si ovulaciu, tak mozes mat aj ovulaciu. aj ked neviem ako je to v takom pripade s baz. teplotou. ci moze stupnut. tiez neviem rpesne ako je to s hlienom. no tehu test by ti dal vysvetlenie.

evica17
28. mar 2022

@sylwi23 ahoj, potom daj prosim info ci si ci nie si tehotna 🙂 zaujima ma ci je to pravda s tymi ovu testami pri tehotenstve. Dakujem

oblecenie99
28. mar 2022

@sylwi23 No ja som mala minimálne dve také obdobia, že som bola presvedčená, že môžem byť tehotná, lebo všetky "príznaky" boli také, ako keď som bola, a nikdy inokedy a... no nebola som 🙂 To len také ukľudnenie.. neviem, či pomôže, len som chcela napísať skúsenosť, že som na tom bola podobne. Ozvi sa určite, ako to napokon dopadlo..

tosomja
28. mar 2022

@sylwi23 aký má význam robiť ovulacny a odmietať tehotenský? Tak netestuj ani ovuláciu už a čakaj ci príde menzes, či nie.

marryen
28. mar 2022

@sylwi23 áno....dááávno, keď sme sa snažili o baby, tak mi vyšiel pozit ovulačný a bola som tehu. Bola som zvedavá a doma som nemala tehu, len ovulačný, tak som skúsila 😀 Tehu mi vyšiel jasne pozit.

banderaska29
28. mar 2022

mne sa rozum trošku pozastavil.
tak si to zrekapitulujme ! máte viac ako 3 deti z toho, čo píšeš. nechceš už byť tehu lebo proste nechceš. nechránite sa - Vám sa ale stane nehoda a nepoužiješ žiadne núdzové riešenie (neobhajujem, ale tabletka po napr) a teraz sa bojíš že si tehotná a hlavne čo povie muž.

ja neviem, ktorý je prosím Vás rok ? 1200 ?

sisa_s
28. mar 2022

@banderaska29 podla skupin v profile mozno aj 5 deti 😉

sylwi23
autor
28. mar 2022

Dakujme vsetkym za pekne správy. Ano je rok 1200... nebudem sa k tomu vyjadrovat preco som si tabletku po nedala mam na to viac dôvodov a su viac..... Nebojim sa muza len mu nechcem robit stres to je vsetko a prekonali sme spolu vsetko (je úžasný človek). Kazdý je len múdry ako hodinky.Dakujem vsetkym tým ktorý neodsdzuju a nemaju sprosté poznámky a dám vám vediet urcite. Mám pocit, ze som tehotná a nemám doma test preto som pouzila ovulacné ktoré aj tak používam.

lavinis
28. mar 2022

A co my tu mame kristalovu gulu? Priznaky si vieš vygooglit a test kupis v lekarni. Nemáš zač

sylwi23
autor
28. mar 2022

Ty kokos ja uz nic nepísem toto su take poznámky ze mi nestoja za to posledný krát co tu písem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre