Existuje pocit, že ste tehotné bez dôkazu?

hruska91
10. júl 2022

Mali ste niekedy pocit/tusak že ste tehotné aj keď ste nemali priznaky a bolo skoro? Splnilo sa to?
Ja mám pocit že som tehotná no ešte je skoro na test, čiže nemám žiaden dôkaz, no mám taký pocit. Mám už 2 deti čiže som bola 2x tehotná a nestalo sa mi to.
Myslite že take niečo existuje? 🙈

mogaa
10. júl 2022

@hruska91 u niekoho určite ano, ale rovnako existuje falošná gravidita.....

janetinka27
10. júl 2022

@hruska91 myslim,ze mnoho zien ma pocit,ze su tehotne. niektore nakoniec tehotne nie su a niektore naozaj su tehotne.a cast z tych naozaj tehotnych ma pocit,ze svoje tehotenstvo vycitili, ale podla mna vacsinou to bolo skor dovodne ocakavanie,ktore sa potvrdilo.

lilly2303
10. júl 2022

@hruska91 ja som to tak mala pri oboch. Obe tehu boli neplánovane a ja som už dva týždne pred menštruáciou mala pocit že asi som tehotná. No a tak aj bolo 😆

nikuska412
10. júl 2022

Ja som mala ten pocit, keď som jeden večer sedela sama doma na gauči.. 😃 Že idem si kúpiť test.. aj keď najprv som nechápala samú seba, že prečo , keď mi nemešká MS. Keď som si ho kúpila, tak som si ho nakoniec nespravila. Lebo som si povedala, že bol to len pocit, že načo to budem zbytočne robiť. O 2 dni som zas tak doma sedela a že idem si spraviť. A bum! Bol pozitívny. Nemohla som tomu uveriť. Predýchavala som to 2 dni (v dobrom) 🤗

barus26
10. júl 2022

@hruska91 psychika ide na plne obrátky

lucinka1988
10. júl 2022

@hruska91 u oboch mojich detí som to tušila hneď po sexe, že tentokrát to vyšlo! A nemýlila som sa!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre