Baby šibe mi alebo to tam je? Som tehotná?🙄

2. mar 2020

Spravila som si asi 3palickove tie su vsetky takto a jeden clear blue ten je negativny 🤔 Ideme tak,ze mozno bude mozno nie ale nejak to nesilim len zo zvedavosti som si spravila kedze som nedockava 😅 MS mam mat za 2dni 🤔

veronikaszabova
2. mar 2020

Za mna to je skorej kanalik. Zda sa do seda, nie do ruzova.

majoranka24
2. mar 2020

Podla mna je negativny, ale treba pockat aspon na meskanie MS.

weisovameggy4444
2. mar 2020

Je tam jedna čiarka

autor
2. mar 2020

@veronikaszabova no bolo to skor do ruzova ale uprimne nemam sajnu ako to vobec chodi s tak slabou ciarkou 🤷‍♀️ Pri prvej dcerke som ziadne nerobila len som akosi 2m zabudla na MS 😅

rusaveri
2. mar 2020

Ahoj na tom prvom vidno takého ducha tak skús o dva dni. Som natom rovnako vo štvrtok som robila jeden a bol tam taký duch a v nedeľu druhí a už pekne vidno druhú čiarku

autor
2. mar 2020

@rusaveri dakujem a ano skusim len som myslela ze mi sibe ked ja ju tam vidim 😅 Mozno ozaj len kanalik 😊

mergimar
2. mar 2020

ja som tiez tak mala. Este v ten isty den som vecer spravila druhy test, a tam to uz bolo jasnejsie vidno.

rusaveri
2. mar 2020

Kukni ten prvý je slabučký a o dva dni je to už silnejšie

autor
2. mar 2020

Dakujem zienky skusim o 2dni teda lebo horsie je ked tam je ten duch a clovek potom nevie 😂

autor
2. mar 2020

@rusaveri a co to mas prosim za test?Skusim aj taky za dva dni 🤗

rusaveri
2. mar 2020

V dm som kúpila

autor
2. mar 2020

@rusaveri dakujem, ten som tam videla tak pozajtra kupim, vzala som pipino nejaky ze ved len tak 🤗

rusaveri
2. mar 2020

Som zvedavá potom daj vedieť ako to dopadlo

autor
2. mar 2020

@rusaveri jasne dam 😁 ale kto vie mozno ozqj pen kanalik jak baby pisu

janikk54
2. mar 2020

Mne pride ako negativny ale ako ti baby napisali, skus neskor spravit dalsi a hlavne uvidis aj podla toho, ci ti ms pride alebo nepride.

miska7430
2. mar 2020

Ahoj 100%si tehotná takto mi ukazoval test a, už mám 17 mesačného syna😉

bibg
2. mar 2020

Pepino má strašne malo farbiva. Keby teraz skúsiš iný tak uvidis na inom budeš mat krásnu čiarku 🙂 ja tam vidím lebo ja som tiež takého mala a na dr max som mala krásnu ružovú čiarku ktorú nebolo treba hľadať 🙂 držím palce ;)

autor
2. mar 2020

Dakujem zienky za povzbudive komentare 🤗 za 2dni uvidim ci sa zadarilo, a vam vsetkym prajem vela zdravicka aj ratolestiam 🤗

matuskova003
2. mar 2020

tak toto je pozitívne 🙂

autor
2. mar 2020

@matuskova003 dakujem myslela som ze kanalik ale ten ma bit braj sedy ale ja mam ciarky ruzove aj ked slabucke 🤔 Ale mozno len hormony pred ms kto vie no uvidim tak o 2dni ci sa cosi zmeni 🤗

katkabg
2. mar 2020

Ja som.mala takto a este si vravim ze to je moc slabe tak urcite nie som tehotna.Na druhy densom urobila znovu a boli tam krasne dve ciarky.Skoro som odpadla kedze som neplanovala 😂 dnes ju milujeme nadovsetko uz 10rokov ❤

autor
2. mar 2020

Inac by ma nenapadol ani test ale fakt ma bolia prsia a minuly tyzden som mala den ,ze som normalne cumela ci mi sibe taky vykyv nalady,ze som po mojom stekala jak ratlik 😅

autor
2. mar 2020

@katkabg juuu tak to ano take necakane potesi hlavne ze milovane nadovsetko 🤗 Ja uz jednu mam teraz bude mat 5r tak by som este jedno dala ked mam 35 cize taka posledna sanca.Neskor by som sa uz bala 😁

aduska0001
2. mar 2020

Podobne pri chlacovi az na kontrole som zistila ze som 3 mesiace haa

katkabg
2. mar 2020

Ty aj ja mam 35 😀😀😀 ano bolo to uuuuuplne neplanovane no o to som sa viac tesila ☺☺☺

autor
2. mar 2020

@aduska0001 ja som pri malej zistila v 2mesiaci 😂 akosi som zabudla na MS ,ze neprisla 2m 🤣🤣

autor
2. mar 2020

@katkabg ved to ze dali sme len tak mozno cosi a ak to je tak to by som sa potesila naozaj ale ak nie tak nic sa nedeje len ta neistota je hrozna 😅

aduska0001
2. mar 2020

No to su tie porazene dovolenky clovek si uziva vsetko krasne bez srarosti a potom baaac 🙂

autor
2. mar 2020

@aduska0001 ved toto hhhhh ale tak potesi 😅

autor
2. mar 2020

Tu je to lepsie vidiet 🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre