Biely výtok

drobec87
30. jún 2014

Ahojte maminky. Snažíme sa o dieťatko. Včera som zistila, že mám biely výtok, skôr hlien, veľmi hustý a je len vo vnútri, nezapácha, nič ma nesvrbí, neštípe ... Môže to byť prvý príznak tehotenstva? Aj keď sa mi to vidí veľmi skoro, lebo od snaženia sa ubehlo asi len 5 dní a ms mám dostať až 10. Snažily sme sa okolo ovulácie, bol to 15. či 16. deň cyklu. Vtedy tiež mám podobný výtok či hlien 1 deň. Dnes som nezisťovala či tam niečo je. Na nohavičkách som ani včera nič nemala. A na mykózy, zápaly náchylná niesom. No neviem naisto, či to môže byť príznak ochorenia, alebo aj otehotnenia? Ďakujem.

kvecia
30. jún 2014

Môže aj nemusí.. ja ho mám teraz počas tehu ale vždy som mávala taký výtok pred MS 😉

drobec87
autor
30. jún 2014

@kvecia Asi bude najlepšie počkať a tehu test ukáže 🙂 Lenže to ešte dlho, kým si ho budem môcť urobiť 🙂

kvecia
30. jún 2014

@drobec87 asi áno...🙂 to poznám.. prsty už ma pálili a bolo ešte skoro testovanie 😉

ivushka19
30. jún 2014

@drobec87 sme na tom dost podobne, aj co sa cyklu tyka, jediny rozdiel, ze som asi 3. mesiac po MA a takyto vytok mam uz asi mesiac. Lekar nezistil ziaden problem, takze u mna by sa to ako priznak tehotenstva nedalo brat. Ale kazdy organizmus je iny, takze tazko povedat 🙂 Ale kiezby to u vas bolo ono... Mozno kontrolovat, ci trosku nezakrvacate, slabe spinenie pri uhniezdovani vajicka.... Drzim palce 🙂

drobec87
autor
30. jún 2014

@ivushka19 Ďakujem 🙂 Aj ja držím palce 🙂 Ja som mesiac po diagnostickej kyretáži, len mi brali vzorky, lebo som krvácala a spinila mimo cyklu. Všetko našťastie ok aj problém prešiel 🙂 Že sa môžme snažiť 🙂 Taký výtok mám pri ovulke, čo bolo pred pár dňami. Viem to len kôli výtoku, pichanie pri vaječníku a, že bol cca stred cyklu. Tak len predpokladám, lebo to pociťujem každý mesiac. A teraz - včera zase ten výtok - podobný. Teraz som si hmatala kŕčok, hoci to nerobievam, vidí sa mi mäkký. Tak ja už neviem vôbec.

ivushka19
30. jún 2014

@drobec87 no asi vazne len vydrzat a velmi sa nepozorovat 🙂 Ja mam po kyretazi stale problemy, mna uz hormonalne musia liecit a hoci tiez tusim, kedy je ovulka, zatial sa nedari..... Ale hadam su to u vas dobre znaky a onedlho uvidime, ze mate // 🙂

drobec87
autor
30. jún 2014

No mme už tiež gynekológ povedal, že ak budú tie problémy pokračovať, alebo sa opakavať, nasadí mi hormonálnu liečbu.

ivushka19
30. jún 2014

no, ja tiez budem cakat tento mesiac na vysledok, ale zatial ziadne priznaky, aj ked je podla mna skoro, velmi to porovnavam s prvym tehotenstvom, tam to bolo uplne ine... A kedze som na liekoch, dost ma to ovplyvnuje, takze to teraz vobec neviem odhadnut co moze byt tehotenstvo a co su neziaduce ucinky.... Ale buduci vikend sa to zacne crtat 🙂 Znie to trosku blizsie ako 2 tyzdne 🙂

lencika
30. jún 2014

ja mam biely vytok a dost silny par dni pred menstruaciou, pred tehotenstvom som to teda vobec nemala a dost je to neprijemne vtedy si nasadim intim gel od canestenu ten mi pomoze trochu stlmit ten neprijemny pocit, ale ked som otehotnela tak som mala prve mesiace taky silny vytok tak mi to aj ostalo, takze moze to byt priznak

milota164
30. jún 2014

moze to byt aj ja som mala vytok ked som bola tehotna

reva6
30. jún 2014

baby moze takyto hlien znamenat aj zapal???

ivushka19
3. júl 2014

@reva6 myslim, ze skor by to mohla byt nejaka infekcia, no stretla som sa s nazorom, ze pokial je husty az hrudkovity, moze ist aj o zapal..... len je to sprevadzane aj inymi priznakmi.....

reva6
3. júl 2014

@ivushka19 no uz mi meska 3 den co mi nikdy nemeska a test bol pozitivny.... vytok mam stale... nijak mi nevadi ani nic...... ale idem v pondelok dufam ak mi da sefka volno k dotorovy pre vylucenie nejakeho zapalu alebo tak... lebo vdaka zapalu som v januari potratila takze ..... fakt dufam ze nemam ziadny zapal... fakt sa modlim nech je vse ok uz .....

ivushka19
3. júl 2014

@reva6 tak strasne moc drzim palec, nech sa podari... su aj ine priznaky tehu? alebo nejake dalsie bolesti pri vytoku?

reva6
3. júl 2014

@ivushka19 priznaky...... fhu...... meska mi len 3 dni ... bola ma prsia na dotik neni ton ejak strasne zatial .. oni su velke uz aj bez toho :D haha inak neviem .... unava..... ked uz.. a momentalne sedim v obyvacke a oddychujem lebo mi nejak je divne .... akoby ma nieco tlacilo na brucho alebo tak ... inak zatial v pohode som... ja som neverila velmo ze by to vyslo.... lebo som vobec nepostrehla kedy bola ovulacia ... a to som ju pozorovala.. nema som ten hlien .. tak nechapem ze kedy a ako :D ale urcite viem ti povedat ze ak sa ti nedari alebo nejakej babe otehotnit kazdopadne pomoze zmena prostredia...... 2 krat som tak otehotnela... hned ten mesiac co som zmenila prostredie.... 🙂

ivushka19
3. júl 2014

@reva6 hehe, tak ja mam este len dostat, ale tiez dufam, ze sa zadarilo, aj ked sa zatial tak necitim..... beriem aj ine lieky a maju vela neziaducich ucinkov, tak vlastne ani neviem.... a to presne viem, kedy bola ovulka 🙂 no uvidime, mozno buduci tyzden sa uz aj ja dozviem.... tak si drzme palce 🙂

ivushka19
3. júl 2014

@reva6 a pokial ten vytok nie je sprevadzany inymi priznakmi ako palenie, svrbenie, konzistencia alebo ze by pachol, myslim, ze by to mohol byt ten spravny a tehotenstvo je tam 🙂

bluehorsee
3. júl 2014

vnutro posvy sa pred uhniezdenim vajicka stava akoby vlhcim a makksim, aby sa oplodnene vajicko dobre "udomacnilo".tak sa aspon hovori, u mna ti platilo....zatial si vsak nerobte velke nadeje, aby ste potom nebola sklamana dobre? 😲 silno drzim palce, dufam ze to vyde 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bluehorsee
3. júl 2014

inak este ma napadlo...skuste si zmerat bazalnu teplotu, ako pisete tak po ovulacii uz mate davnejsie takze by nemala byt vyssia ako 37 stupnov...iba aaaaak, by ste bola tohotna 🙂 😉

reva6
3. júl 2014

@bluehorsee neviem co ti mam n to napisat aby sme si nerobili najdeje.. ono je to dost tazke ked zena si to dieta velmi zela.... nemyslis? 🙂

bluehorsee
3. júl 2014

myslela som to tak ze aby som vo vas svojim prispevkom nevzbudila nejake nadeje ze ste na 100% tehotna a nie ze nemate dufat 😉

lady511
3. júl 2014

@drobec87 neviem či výtok je práve príznak tehotenstva,,ja mam vytoky od kedy som dostala ms..každý mesiac a gyndoš mi povedal že to nieje nič vážne...takže asi le počkat na testík 😉

kubincanka1
4. nov 2019

Mne bolo povedane ze biely vytok je par dni po menstruacii je biely nezapacha a je slizky ako hlien vtedy sa maternica pripravuje na ovulaciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre