Bolesti v podbrušku a negatívny test

wawrita
24. feb 2012

Ahojte, snažíme sa o bábo vyše dvoch rokov, stale nič , mame za sebou vsetky vyšetrenia, sme zdraví obaja.
1tyzden mi mešká menštruácia a mam bolesti v podbrušku 5krat denne po takych 5-10minút. potom to zase
prejde. Test vyšiel negatívny. čo si mam o tom myslieť? falošná nadej asi,že?

luci452
24. jún 2012

@afrika ja verim, myslim, ze je to mozne 😎 ...aj moja kamaratka vedela hned na zaciatku, ze je tehu...este ani priznaky nemala...skratka to citila 🙂 .. som taka zvedava...nesnazime sa dlho, ale az tento mesiac som to zacala nejako prezivat...ani neviem preco 😨 mam obcasne slabe pobolievanie v podbrusku, take, ako ked ma prist menzes...ale slabsie...alebo ked som dlho na nohach, aj vtedy ma to pobolieva, a ked si sadnem a nic nerobim, tak to prejde...staviame domcek, a ked tam napriklad zametam, alebo trham burinu, tak si obcas musim sadnut...a cvicim, takze nejaka padavka niesom, ze by som mala slabu kondicku 😀 tak uz fakt neviem 😅

afrika
24. jún 2012

@luci452 niektoré ženy to jednoducho cítia. a je nás dokonca veľmi veľa 🙂

luci452
24. jún 2012

@afrika 😉 pri mojej dcerke som to ani len netusila, ze sa zadarilo...ale toto, fakt netusim...no snad to vydrzim tych desat dni do menzesu...zamestnam sa na domceku, nech tolko nepremyslam, mi to rychlejsie utecie 😎

luci452
28. jún 2012

ahoj dievcata...stale cakam na menzes, cakam ho az o tyzden, zatial ziadne priznaky, ako zravost alebo bolave prsia, ake mavam vzdy minimalne tyzden pred nim... takze stale cakam a som zvedavsia a zvedavsia... 😅 bola by som stastna, keby som na teste nasla // 😉 A Vam sa ako vodi? prajem pekny den 🙂

misena01
28. jún 2012

ahojte. dufam ze vam mozem vliezt do temy 🙂
pred 2 - 3 tyzdnami som vysadila HAK. MS prisla normalne ako mala. ale odvtedy a hlavne teraz posledne 4 dni mam intenzivne bolesti v podbrusku, vajecniky... je to uz bolestive aj na stlacenie, obcas pri pohybe, vcera som citila tlak aj pri styku.... volala som s lekarom ci je to normalne, povedal ze niektore zeny tak mozu reagovat na vysadenie.
mali ste niektora podobne stavy? na test je este skoro, MS cakam asi o 1,5 tyzdna (ani by nemusela prist).
len mam obavy ci to nebude skor nejaky problem ako radostna sprava...
dakujem vam

luci452
28. jún 2012

ahoj @misena01 ..a nemoze to byt ovulka? ja ked ju mam, mavam tiez bolesti v podbrusku, cele ho mam citlive..ked vstavam, alebo si sadam...po 3-4 dnoch som ako nova 😀 ..a potom zasa prichadza menzes...tiez dufam, ze tentokrat nedorazi...😎 ...vooobec by som sa nenahnevala... 😵

misena01
29. jún 2012

@luci452 vyzera ze to naozaj bola ovulka, teda dufam ze ano 🙂 dnes, aspon zatial ma to boli menej. dufam ze sa podarilo, tak mne ako aj tebe a MS sa uz nedockame 🙂 strasne som nedockava, velmi by som chcela vediet na com som....

luci452
29. jún 2012

@misena01 presne viem, ako to myslis...tiez som nedockava, ale musime vydrzat, nic ine nam neostava 🙂 ... este tyzden, a budem vediet, na com som... tak si drzme palce 😀 ..pekny den 😎

luci452
1. júl 2012

@misena01 tak dnes som nevydrzala a spravila si test..a teraz neviem, ci tam ta ciarocka bola, alebo nie..bud som si ju vsugerovala 😠 , alebo sa objavil ani nie ze duch, ale duchovho ducha duch 😀 ..skusim testnut o par dni, co to povie...a inak, vcera ma zacali palit bradavky, tak jemnucko, ze to ledva citit...podobne, len intenzivnejsie som to mala pri prvom tehotenstve..len troska neskor...
@misena01 a ty sa ako citis? 🙂

misena01
2. júl 2012

@luci452 si este viac nedockava ako ja 🙂 skus znova v stredu, to bude istejsie
cez vikend toho bolo vela tak som ani nemala cas nad tym rozmyslat - ale sem tam mi myslienka utiekla 🙂 ja chcem testovat v piatok, co by u snad mohlo byt nieco vidiet.... inak sa citim celkom normalne, tie bolesti sa vyrazne utlmili. len obcas este citim podbrusko... ostava mi len cakat ....

macka23
2. júl 2012

No ja sa pridam 😀 posledna ms bola 20.5., uz 2 tyzdne mi ms meska, test bol v piatok negat, bolia ma prsia, a mam pocit, ze mi rastu!!, podbrusko ma pobolieva, ale uplne inak ako pres prichodom ms. v piatok som nabehla k lekarovi, ale zial ma dovolenku a bude tam az o tyzden v utorok...no musim pockat teda...mm sa mi uz smeje ze som isto tehotna...zjedla by som aj klince 😀 tak uvidime 😕
Inak po ms som sa mala objednat na hsg, tak snad nebude treba 😔

ivusaaa
2. júl 2012

ahojte...ja som mala poslednu 6,6 ..zajtra mi by som mala dostat ms...tyzden ma uz boli v podbrusku, o prsiax ani nehovorim, najviac ma bolia pod pazuxou,ako keby som mala zdurenu zlazu..testy mi vysli negativne..mam pocit ako keby sa mi uz mala spustit ms,ale zatial nic...mam niekolko minutove bolesti kazdy den,ako ryxlo pridu tak aj odidu..som podrazdena uz zo vsetkeho..testy negativne..ms zatial nikde..neviem ci si mam zacat pre istotu pixat fraxiparin..mam to nariadene od gynekologa,hned ako by som mala podozrenie ze som tehu..a najvacsi problem ze som mino svk .. 😖

luci452
3. júl 2012

ahoj dievcata, tak mam taky pocit, ze sa asi menzes dostavi, ani neviem preco...tak ten duchov duch na testiku bol asi plany poplach 😖 ..co uz..dalsi mesiac sa snad uz zadari 🙂

luci452
3. júl 2012

No...prave som prisla z vecka a na papieri som nasla slabucko hnedy (ako biela kava) hlien... 😖 Tak teraz neviem, ci sa rozbieha menzes, alebo co sa deje...som 14 dni od ovulky, ale menzes cakam az v piatok...neviem, co si mysliet..mam taky zvlastny tlak v podbrusku, neviem to opisat...a divne vlho v nohavickach 😅 ... Ako to je s krckom maternice? Aky je pred menzesom a naopak aky je, ked sa podarilo mimi a menzes nepride? Mate niektora skusenosti? Dakujem 😎

luci452
3. júl 2012

@ivusaaa a ty si ako na tom? dostala si dnes, alebo mas pre nas dobru spravu? 😉 daj vediet, ci mozeme gratulovat 🙂

lucinka1104
3. júl 2012

@luci452 v tehu je nízko a tvrdí pred mrchou mäkký to by malo byť tehu ten hlien.....

carmen23
3. júl 2012

Ahojte baby...to je na tom najhorsie, ze ja mavam stale tieto priznaky, a stale nic...tolko testov som si uz urobila, ze az...podbrusko, prsia - bolesti strasne, a ms nikde, akonahle som si spravila test, ms prisla a spolu s tym aj velke sklamanie. Nikedy si myslim ze to je aj o psychike... No stale dufam ze snad teraz to pride 🙂

carmen23
3. júl 2012

@luci452 Ahoj, skus si to pozriet tu: http://baby-web.topky.sk/Clanky/a650-Metoda-tep... Je tam cast: Samovyšetrenie, kde najes co chces vediet
Prave dnes som si to nasla aj ja 🙂 Dufam ze som ti pomohla 😉

luci452
3. júl 2012

@lucinka1104 no tak ja neviem, lebo krcok sa mi zda byt dost vysoko...ale nieje makky...fakt som z toho jelen, abo jelenica? 😀 nic ine mi nezostava, ako vyckat do konca tyzdna ...
@carmen23 no ja praveze bolesti ani nemam..podbrusko ma obcas zabolelo jemne...ale teraz nic...prsia, ci skor bradavky uz nemam citlive, len sa mi zdaju tmavsie..ale je mozne, ze si to nahovaram, ako pises, psychika je silna carodejka 😠 nezbeda jedna...ale je fakt, ze ked prepinam sily, zostane mi nevolno a boli ma v podbrusku, kee si sadnem a oddychnem, je to fajn..tak uvidime, ak to nebude tehu, budem to riesit...ale siiiilno dufam, ze to je tehu 😵

carmen23
3. júl 2012

@luci452 Dufam aj ja ze to budu // ciarocky 🙂 Budem ti drzat palce. Potom daj vediet 😉

lucka222
3. júl 2012

Milá luci. Podľa môjho názoru je možné že sa zadarilo. Aj ja som mala bolesti v podbrusku a aj výtok. Bud hlavne opatrna a nerob nic namahave neber to na lahku váhu. Urob si este aj 2 testíky z odstupom 2 dni a uvidis. 😝

luci452
3. júl 2012

@carmen23 urcite budem podavat infosky ... a dakujem za palceky..aj ja ti drzim palce aj ostatne prstoky 😎
@lucka222 no davam si vacsi pozor na seba teraz, to je jasne...okamzite, ked zacitim bolest alebo unavu, tak uz aj sedim, alebo lezim 😀 .. strasne si prajem tie // ... uz aby bol piatok 😅

lucka222
3. júl 2012

@luci452 Myslím že ti neuškodí ak si urobíš testík aj dnes alebo zajtra kedže si tam už mala ducha tak asi bude silnejsie uz

carmen23
3. júl 2012

@luci452 Dakujem moja, som zvedava ako dopadnes, ale isto bude vsetko OK...ja praveze dnes mam obrovske bolesti po injekcii Pregnyl, ale bude to asi tym, ze prebieha ovulka, vlasne dufam...ze je to normalne, ze mam take krce ze sa neviem vystriet. Ale niekde som citala, ze vtedy treba sexikovat, ked to najviac boli, vtedy je ovulka :D Tak uvidime, ja mam cas o 2tyzdne mam dostat ms, alebo nedostat 😀

luci452
3. júl 2012

@lucka222 no spravila som dnes a zasa duch ale potom zmizol...tak uz fakt neviem...bud tam nieco bolo, ale neudrzalo sa, alebo neviem robit testy..ten dnesny bol taky nejaky flakaty....divny...😖
@carmen23 no ja ked mam ovulku, cele podbrusko ma boli, pri kazdom pohybe, niekedy dokonca pri chodzi...jedine pri sexe ma neboli 😀 a po orgazme mam pokoj aj na par hodin od bolesti...takze ano , treba sexikovat aj ked to boli 😅

lucka222
3. júl 2012

@luci452 odfot si testíky možno ducha uvidíme 😉

luci452
3. júl 2012

@lucka222 ja som ich vysmarila 😅 vyckam do piatka a potom uvidim, na com som 🙂.. teda, ak vydrzim 😀 ...

lucka222
3. júl 2012

@luci452 Držím palce som zvedavá 😝 😅

luci452
3. júl 2012

@lucka222 dakujem... 🙂 aj ja som zvedava...
keby sa mi rozbiehal menzes, tak ten vytok by mi pokracoval a silnel, nie? lebo uz zasa nic...len ten jeden krat, co som pisala...nikdy som to taketo nemala...hmm.. joj..nejaky mikroskop co vidi vsetko v maternici by to chcelo 😅 😎

ivusaaa
3. júl 2012

@luci452 dnes este nie...dnes mi bolo praveze super.ziadne bolesti ani krce,len sa mi tocila strasne hlava...tak uvidime,pockam este dva tri dni ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre