Bude to čiarka alebo kanálik?

6. júl 2023

Co myslite? Bude to ciarka alebo kanalik? Vrchny je vcerajsi dnesny pod nim. Dnes som 10dpo

klarissa25
6. júl 2023

Ja teda nevidim ani čiarku ani kanalik

majamat
6. júl 2023

nie je to jedno? spolahlivy vysledok su kollajnice

zuzanockamt
6. júl 2023

Na tom spodnom vidím aj náznak druhej čiarky. Skús o dva dni.

vanilkovazmrzka
6. júl 2023

NIE

hederamonstera
6. júl 2023

Ja vidim na obidvoch, druhy je silnejsi ;) drzim palce🍀

autor
6. júl 2023

@klarissa25 treba navstivit ocneho lebo nieco tam ocividne vidno ;) len co presne sa ukaze casom

bejbs123
6. júl 2023

Tazko povedat,z fotky,kde musite vytahovat rozne odtiene,aby nieco bolo vidiet,su za mna negativne

autor
6. júl 2023

@hederamonstera vdaka pekne.... dufam ze to vyjde

marhulka13
6. júl 2023

Očného určite netreba, keď si tehotna, budeš mat dve čiarky a nie lustit tu nejakých duchov.

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
6. júl 2023

Co je to ten kanalik?

hederamonstera
6. júl 2023

@marhulka13 asi testuje skor ;)

veronikaszabova
6. júl 2023

@babulkomale presvitajuce miesto, kde ma byt ciarka v pripade pozitivity.

maminkadeticiek
6. júl 2023

Ciarka.

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letfenixa
6. júl 2023

Nevidím nič.
U očného som bola pred týždňom.

nelca0510
7. júl 2023

Že treba navštíviť očného :D treba,tebe. Jedna čiarka je vidieť,druhá nie. Keď bude test pozitívny,budeš to snáď vidieť aj bez okuliarov.

zuzanockamt
7. júl 2023

@bejbs123 Tak to sa teda veľmi mýliš.

bejbs123
7. júl 2023

@zuzanockamt fuha to je presvedcenie 👍 skus ukazat tento test gynekologovi,co povie,povie,ze je to negativne,ja netvrdim,ze z toho nemoze byt tehotenstvo,ak sa majitelka prispevku testovala len 10dpo,kludne moze byt tehotna,ale zatial je test negativny.A ja naozaj nemam vestecku gulu,aby som predpovedala,ci bude alebo nebude tehotna

doda26
7. júl 2023

Ja som mala rovnako slabu ciarku na 10dpo 😊 aj muz na mna kukal ci som na hlavu a na druhy den uz bola pekne vidiet. Drzim palce nech je to aj tvoj pripad 😊 a niektore baby by tu fakt mali navstivit ocneho, alebo si kupit novy telefon s lepsim rozlisenim 😂

autor
7. júl 2023

@doda26 akoze neriesim tie premudrele drze zeny :D uz som si ich komentarov nacitala v incyh prispevkoch az az stale tak mudruju, ale ked ich tak stvu taketo prispevky, neviem preco si neodinstaluju konika :D akoze beriem aj odpvoede ze nic tam nevidim, nemusi kazdy nieco vidiet, ale tie drze komentare k tomu... ja sa uz len smejem a ignorujem 🙂 tebe dakujem a aj ostatnym normalnym zenam za normalne odppvede bez blbych poznamok. A uz ked tak, su to sesterkine testy ktora nema konika... ja som momentalne po Ma v "cakacke" takze tie komentare ma fakt nerozhodia :D

lasona
7. júl 2023

Bohužiaľ ja tam nič nevidim

babulkomale
7. júl 2023

@veronikaszabova aha, dakujem. Vzdy som mala len pozitivny alebo negativny test, len tu citam o akychsi kanalikoch. Neveim ci je to vobec spomenute v navode k testu 🤔

majamat
7. júl 2023

@babulkomale no presne, to urcite v navode nie je.

nelca0510
7. júl 2023

Píšeš,že si 10dpo v prispevku. Takže akej sesterky sú zrazu tie testy. Takže okrem očnej treba aj iného odborníka.

autor
7. júl 2023

@nelca0510 ano pisala som o sebe akoze v nazve prispevku, lebo som to tu nechcela vesat na nos takym mudrlantkam ako je tu 50% pomaly.... ale to je jedno... je smutne, ako sa spravaju k sebe ludia poslednu dobu. Ja zacnem testovat koncom mesiaca :D kedze ja mam menzes momentalne tak sa nemam preco testovat..?

bejbs123
7. júl 2023

Pisete tu o vsetkych,ale jediny,kto tu uraza druhych ste stale vy,myslim,ze by si mal niekto poriadne nastavit zrkadlo 😉

zazrakysadeju
7. júl 2023

Na prvom nevidno, ale na druhom vidno veľmi jemnulinko. Boli ženy, ktoré mali podobne ako ty a nakoniec každým dňom mali silnejšie čiarky. Nebuď však smutná ak náhodou čiarka nezosilnie, stať sa môže aj to 😞 Veľmi to držím palce aby si mala test čoraz silnejší 🤗treba myslieť pozitívne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre