Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo sa to deje?

89jeny
1. feb 2013

Ahoj,
poradte mi prosim, lebo neviem, co si mam o tom mysliet.
Moja menstrucia bola naposledy 19.11.2012, odvtedy nic. Nikdy som ju nemala pravidelnu, cize sa mi to nezdalo nenormalne. Zacali sa mi bolesti v bruchu typu ,,ala kramy'', ale stale nic. Sem - tam mam mensie krce, ktore prejdu a vsetko je ok. Rano, ked sadam do auta a idem do prace, neprezijem 60 km cestu bez toho, aby som nemala pocit, ze chcem vracat. Robila som test, ale vysiel negativne. V priebehu tohto tyzdna, sme sa este ,,snazili" ale to je asi skoro na dalsi test..
Viete mi nieco poradit?
-J-

mimikas
1. feb 2013

chod k lekarovi a on ti bude vediet lepsie oradit ako mi tu, pripadne si sprav este raz test

nika1082
1. feb 2013

Ahoj, no ja som mala tak isto naposledy menzes 18.11.2012 a momentálne som v 11-tom týždni tehotenstva. Treba asi navštíviť gynekológa a budeš si istá na čom si. 😒

tete89
1. feb 2013

ahoj, aj ja som mala naposledy ms v polke novembra a tento týždeň mi vyšli 3 testy pozitívne aj ked iba slabé čiarky no uvidíme v stredu idem k doktorovi. Tak ešte počkaj a sprav si test ešte a uvidíš

89jeny
autor
1. feb 2013

V blizkej dobe pojdem k lekarovi, avsak este musim pockat, z prace ma nepustia.
To, ze moj menzes je nepravidelny, nic na tom nemeni?
Uff, tak ja by som bola ako stastna, keby som mala drobca 🙂 Nejdem sa tesit, nic neviem

daniela7481
1. feb 2013

mne vyšli 2 testy negatívne a bola som v 5tt, išla som na pohotovosť na sone zistili žltkový vačok a HCG som mala 11790 :-O takže nespoliehaj, šup k lekarovi

livocka21
1. feb 2013

ja som mala dva testy negativne a az treti za 5,80 eur bol pozitivny a teda aj spravny 😀 a to ze menzes je nepravidelny??? od 19.11 je to uz fakt dlha doba...kazdopadne drzim palce 😉

gubcikova
1. feb 2013

@89jeny a kedy si si robila test?

89jeny
autor
10. feb 2013

@gubcikova
Ahoj,
no testy som robila v ten tyzden, ked som sem naposledy pisala. Jeden mi vysiel negativne, druhy pozitivne, treti zasa negativne. Mrcha este stale neprisla a ja som uz dalsi test nerobila. Ta jedna ciarka ma doslova vytaca.
Ja viem, mala som zajst k lekarovi, lenze pokym som bola doma{v Holandsku}nemohla som sa dostat z prace von.. a teraz? Som s priatelom v Parizi, uzivame si dva tyzdne volna, lenze tu k lekarovi nemozem ist, nemam francuzsku kartu poistenca a bez nej ma neosetria. Osetria, ale za neunosny poplatok.. cize musim pockat, kym sa zasa dostanem domov do Holandie.
Uz neviem co si mam mysliet. Ziadne stresy som neprezila v poslednom obdobi, cize vobec neviem preco mrcha neprisla a ani nechodi. Priatel vsimol zvacsujuce sa prsia a ja mam pocit, ze mi rastie brusko 😲 ...v prsiach mam tlak a v brusku cudny pocit... pomoooooooc
Vopred dakujem

gubcikova
10. feb 2013

@89jeny si urob teraz test

gubcikova
10. feb 2013

@89jeny a s váhou je to ako?

89jeny
autor
10. feb 2013

@gubcikova
po pravde s vahou neviem, no mam pocit, ze zacinam priberat, pretoze mam problem s riflami...

gubcikova
10. feb 2013

@89jeny tak šup do lekárne kúpiť test

89jeny
autor
12. feb 2013

@gubcikova
bola som, kupila som... zasa negativny.. uz neviem, co si mam mysliet...

gubcikova
12. feb 2013

@89jeny fúú tak to neviem

punkerka2510
12. feb 2013

ahojte prosim pomozte mi ja som vysadila antiku v auguste sem tam mi potom meskal menzes ale od decembra bo uz ok no v januari som dostala 10 a mala som tri dni ako mava no plodili sme tri krat za mesiac a aj cez plodne dni no 31 mi doslo jemne krvacanie prosim vas co to zanamena ?

gubcikova
12. feb 2013

@punkerka2510 skús si spraviť test

89jeny
autor
16. feb 2013

@gubcikova

Bolo to mimomaternicove :(

gubcikova
16. feb 2013

@89jeny škoda ☹

Tu začni písať odpoveď...