Čo znamená hCG 0,2 U/I?

michaella97
31. máj 2019

Ahojte. Dnes som bola na krv mozno tak 9 dní po ovulacii a hcg som mala 0,2. A medze sú písané 0,0 - 3,1. To asi nie som tehotná teda ze?

ivca88
31. máj 2019

Medze su po 5,
A sice si v tej medzi, mozes byt kľudne tehotná, ak si mala nechraneny pohl.styk.
Uvidíš ci bude menzes meskat, ak ano,sprav si test.
Ale z týchto vysledkov si v " tolerancii"

ikonica
31. máj 2019

A prva hodnota je co? O tehu sa moze hovorit, ak je hcg nad 5...

michaella97
autor
31. máj 2019

@ivca88 ja píšem že ako sú medze na tom papieri napísané od 0,0-3,1

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica to prvé čo je to 5,0 to je niečo iné..

michaella97
autor
31. máj 2019

@ivca88 a nechránený pohlavný styk som mala. Ale ja si myslím ze keby som tehotna tak to už z krvi vidieť

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 odfot aj nazvy tych meranych hodnot

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica to prvé ten prvý riadok je CRP

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 ok... Tak to vyzera ze tehotna nie si... To by ta druha hodnota musela byt nad 3, 1 ci co to je za cislo...

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica crp mam 3,8 a hcg 0,2... Tak spinit som začala 10 dní pred MS slabo. Potom trochu krvi a sem tam pichnutie podbrušku. A teraz mi do MS ostáva už len 4 dní tak uvidím. A cyklus mam 30-31 dnovi. No pohlavný styk som mala cez plodné dní

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 ono uhniezdenie moze nastat medzi 6-12dpo takze este nie je rozhodnute aj napriek tej hodnote...

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 a ovulu mas ako odsledovanu?

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica ovu tak 21.5... Keďže no mam aj dlhsi cyklus

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 ale akym sposobom ju mas odsledovanu? Testy, folikulometria, meranie bazalky?

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica podľa hlienu viem kedy mam plodné dní a tak..

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 aha... No ja som sa napr tym riadit nemohla, lebo plodny hlien som mala a 3-5dni predtym ako ovula nastala... V den ovu uz nebol... Resp mozno bol pri krcku ale navonok sa neprejavil...

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica tak no cez plodné dní som pohlavný styk mala. Dnes som bola na krv a toto mam na papiery že crp 3,8 a hcg 0,2 a nad hcg sú že nejaké medze od 0,0-3,1 a nechápem tomu

e1i
31. máj 2019

@michaella97 jednoznacne tehotenstvo by bolo potvrdene ak by bola tvoja hodnota viac ako 3,1. Toto je este neisté

evaachesa
31. máj 2019

@michaella97 od lekara si nedostala ziadne vysvetlenie?

michaella97
autor
31. máj 2019

@evaachesa nie. Dr mi mala volať keď prídu výsledky ale nevolala (ako vždy) tam som išla do labaku po ne a dali mi ten papier.. A je tam ešte nejaká nádej tehotenstva? Ci počkám ci príde ms?

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 0,2 je negativny vysledok... Ono aj netehotne zeny a dokonca i muzi mozu mat nejaku mini hodnotu pocas celeho cyklu..

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 zavolaj dr ty, ze uz vies vysledok, nech ti ho vyhodnoti.. Nadej je, kym nepride ms...

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica mm tak potom divne bolo aj to špinenie 10 dní pred MS a slabé krvácanie alebo slabá krv vo výtoku a včera aj pichanie podbrušku alebo raz na pravej alebo ľavej strane.... Prvý krát sa mi to stalo tak som nevedela

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica a to špinenie bolo tak 6 dní po styku. Tak som dúfala že ide o uhniezdovanie.

alexandra2468
31. máj 2019

@michaella97 U je enzýmová jednotka, v tvojom pripade je to v tolerancii, co znamena negativny vysledok tehotenskeho testu.

michaella97
autor
31. máj 2019

@alexandra2468 tak snáď sa to ďalší mesiac podarí

ikonica
31. máj 2019

@michaella97 spinenie moze mat rozne priciny - poovulacne, ranka na krcku, polyp a pod....

michaella97
autor
31. máj 2019

@ikonica na ultrazvuku pred dňom nebolo nič také vidieť vraj je všetko poriadku... No nevadí. Keď to tento mesiac nevyšlo tak snáď nabudúce

evaachesa
31. máj 2019

@michaella97 volala by som doktorke ... ja sa tymto hodnotam nerozumiem veru :-/

michaella97
autor
31. máj 2019

@evaachesa skúšala som, nedviha.. Ja som len dúfala že niekto tu napíše že môže to byť tehotenstvo ale očividne nie :/

fokuska
31. máj 2019

@michaella97 Je prilis skoro aby cokolvek mohlo tehotenstvo zachytit - na ultrazvuku nic nevidno, v krvi este nevidno, tehotenskym testom este nevidno.
Ano, samozrejme ze ak si mala nechraneny styk, tak mozes byt tehotna, ale to ti teraz este nikto nepovie ci ano ci nie.

Pockaj do dna ocakavanej menstruacie - vtedy najskor ma vyznam robit test, alebo ist na krv. Najrelevantnejsi vysledky by mali byt po tyzdni meskania.

Zbytocne sa teraz stresujes a skumas takto skoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre