Čudné tlaky v podbrušku, citlivé a bolestivé prsia

nikuska245
18. máj 2014

Dobrý deň,ahojte 🙂 od poslednej menzes ako mi skončili-týždeň potom som začala mať citlivé prsia,to je od minulého mesiaca 17.4. prsia ma bolia až do teraz a to etš viac...s manželom sme mali skoro každy deň sex od 5.5. som si do každého dňa meriam bazalnu teplotu ktorá je 36,9- to je napr.2-3 dni potom je 37,1 a do teraz je 36,8 menzes mam dostat o 7 dni podla kalendara,ale,mavam ju teraz po 7 mesiacov po kyrete nepravidelnu ☹ 3 dni mam pocit vlhka v nohavickach.... a hlavne ma trapia to cudne pobolievanie-alebo ako by som to poiísala v podbrušku ☹ čo to môže byť???? test som robila a je negativny ☹ 😒
Poraďte ☹ Ďakujem ...

ksuzi
18. máj 2014

Ja mam to iste ocakavam Ms o tyzden ale od skoncenia poslednej Ms mam citlive Prsia obcas pichalo v podbrusku uz som tu raz pisala ale ze vraj treba pockat ze Test je najlepsie urobit 1 den ocakavanej Ms lebo Hormon este nemusi nic ukazat na ceste..vela Stastia a pekny den 🙂

nikuska245
autor
18. máj 2014

@ksuzi dakujem pekne za odpoveď...tak ja dúfam,že bude pozitívny 🙂 tak snáď sa nám pošťastí 🙂 pekný večer 😉

ksuzi
19. máj 2014

A Kedy ides sa testovat? Napis potom vysledok🙂 drzim Prsty🙂

jessika2
20. máj 2014

no ja som na tom asi rovnako,,, po vysadený anti sa snazime hned prvý mesiac,, mam bolesti v podbrusku ako by som mala ms a citlive prsia a o bradavkach ani nevravim,, mi vyskocili von a stmavli.. dnes je 28 den mrcha neprisla,, no test je negativny,, tak teraz neviem ci mozem byt uz tehotna a mat tak skoro priznaky alebo je to z vysadenia antikoncepcie? co myslite?? 😖

ksuzi
21. máj 2014

@jessika2 ja by som si kupila este dva tri testy roznych znaciek ak si tehotna tak by cca do dvoch tyzdnoch max malo ukazat ze si v Tom ..;)) a inak ved sa aj vravi ze hned Po vysadeni anti je najvyssia pravdepodobnost otehotnenia aj ked sa odporuca pockat tri mesiace ..🙂)) vyskusaj sa testovat Co ine ti ostava 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre