Používame cookies. Viac informácií tu. OK
laurica123
23. jún 2012

nemyslim si ziadny test nieje sto percetny...mne napriklad u doktorky test nevysiel a o den neskor som si robila ja a take kolajnice 🙂 🙂 a snazite sa??

monika2712
23. jún 2012

sto percentne bude len to ked to nepride menzes alebo test z krvi.

alex999
23. jún 2012

Nie je na 100% , ak ti MS nemeška aspoň 5 dni, tak to neber definitivne 😉 Tie testy nie su až take citlive. Mne ukazal až keď mi meškala viac ako 5 dni, ale to mi ukazali aj obyčajne testy, a ešte aj skôr 🙂

pingu1
23. jún 2012

no, henten test by mal byt velice presny vzhladom na jeho cenu atd....

lenka311
23. jún 2012

bože koľko tu bolo už týchto tém..... Baby my vám do vagíny nevidíme - choďte na gyndu, tam to povedia na sto percent!!!!
Ak bol negatívny, môžeš byť tehotná aj tak, spolupracovníčke vyšli negatívne tri testy každý od iného výrobcu a tehotná bola /toto bolo tretie neplánované/ - takže treba ísť na gyndu, tam Ti to povedia presne, počkaj kým Ti bude meškať menštruácia tak 2týždne a bude to už vidieť aj na sone ako taký mini fliačik....
Je mi ľúto ak sa niekto snaží a nedarí sa mu, no tieto otázky na fóre sú fakt zbytočné.... lebo nikto Ti to nepovie na sto percent... - len ten gynekológ...

poleva
23. jún 2012

ale toto je digitálny,hm

edie63
23. jún 2012

Mne digitalny test ukazal tehontenstvo v den MS, ale myslim si, ze nic nie je na 100% (hlavne ked ide o tehotenstvo).

lulu19
23. jún 2012

@lenka311 ako nemam slov co si napisala .nie kazdy je taky mudry .ak sa ti to nepaci tak to nekomentuj

a teraz zakladatelke ano mozes byt tehotna pockaj este a skus znova drzim palce @lucinka1104

lauritka
23. jún 2012

14 dpo mas potvrdene lekarom ? meranim BT ?? pretoze ak si len myslis, ze si 14 dpo tak nemusis vobec byt ... mohla sa ti posunut ovulacia. dva tyzdne po ovulacii by uz ale takto citlivy test ukazat mal.

mirka_aa
23. jún 2012

stale to mera len hcg v moci,a ked este nevystupilo,tak ani digitalny test to nemusi ukazat..taze to neni 100% ja som si sice digitalny nerobila,ale prve 4testy mi vysli negativne,az na piaty zrazu hop,a taka slabulinka ciarocka tam bola...

lucka1987
25. jún 2012

ahoj. na 100 % nie .. ale tak na 60 % je to iste . tehotensky test nie je na 100 % spolahlivy .
kedze tato tema vyzadujuca si jasnovidecku odpoved je tu coraz castejsie, tak ti na nu odpoviem z hladiska percentualnej moznej pravdepodobnosti, kedze si na zaciatku spominala tych 100 %
nakolko mas "uz" 28 rokov, mas o 8 % mensiu sancu do roky otehotniet ako zeny do 26 rokov. pokial. pravdepodobnost otehotnenia v jednom cykle, pokial si nesledujes ovulaciu je cca 20 % . cize u teba cca 18,5 pa .

no ked to zhrniem tak moja osobna domnienka je, ze na 90 % nie si tehu, no nadej neumrela.. urcite nie navzdy.. su pred tebou aj ine cykli, ktore budu urcite uspesne 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli