• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Druhý pásik na tehotenskom teste slabo viditeľný. Som v tom?

14. júla 2009 
Ahojte, s manželom si veľmi želáme druhé bábo, ale neviem či som naozaj vtom, mám všetky príznaky, menštruácia mi mešká dva týždne a test mi vyšiel síce pozitívny, ale druhý pásik bol veľmi slabo viditeľný, robila som si test Day7, prosím poraďte mi, považujete sa to za pozitívny výsledok? za odpovede Ďakujem :unamused:
5. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, na teste je napisane, ze aj ked je to slabsie, tak tehotna si.. pripadne si kup este jeden, alebo chod k lekarovi.. drzim palce
5. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem pekne allinka79, dúfam že máš pravdu, veľmi si to želám :slight_smile: len tá druhá čiarka bola fakt fakt veľmi slabá, ale viditeľná
5. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus este jeden... a uvidis..
mozem ja jednu otazku? kedz euz jedno tehotentsvo mas uspesne za sebou... mozno mas skusenosti... krcove zily a tak... hm?
5. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no krčové žily som chvala bohu nemala, v podstate som nemala žiadne problémy počas prvého tehotenstva a vtedy mi tehotenský test vyšiel pozitívny do sekundy a silno viditeľný, a čo sa týka tých žíl skús homeopatiu, je vhodná aj pre tehotné a kojacie ženy, je založená čisto na prírodnej báze a tak isto sa zaoberá aj problematikou krčových žíl, ahoj :wink:
5. júl 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neviem, ci to je krcova zila... ono to vyzera ako modrina... ale skor to bude prasknuta zila... v prvom rade lekar a potom uvidime.
dakujem a drz sa...
5. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasné treba, aby to lekár posúdil, a aj ja ti prajem všetko dobré aj maličkému :grinning:
5. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bianca, ja som si robila tri testy kým som si bola istá že som tehu :grinning: Prvý mi vyšiel ako tebe, druhá čiarka bola taká slabučká že som si nebola istá či tam je alebo nie. Tak mi muž kúpil druhý test a ten vyšiel negatívny. Takže som na to zabudla, ale mužovi to nedalo pokoj a stále do mňa rýpal že som určite tehu a že sa inak správam a podobne. Tak som si urobila tretí test a tam už bola čiarka poriadne viditeľná :slight_smile: Bola som v 3tt, takže preto to bolo slabé, lebo to bolo ešte skoro. Podľa mňa si tehotná :slight_smile: Držíme palce!
5. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcem poprosiť aj ostatné mamičky či budúce mamičky poradte mi, myslíte si že či som alebo nie som v tom? podľa vlastných skúsenosti, nestretla sa stým niektorá z vás? dakujem
5. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem amadora, veľmi mi to pomohlo a povzbudilo ma to :slight_smile:
5. júl 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj potom vedieť, budeme na teba myslieť :wink:
5. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujem určite sem ešte napíšem ako to dopadlo
5. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biancar mne vyšiel prvý test pozitívny ale druhá čiarka bola len taká slabá ako píšeš tak som si urobila druhý a tam mi vyšli obe čiarky narovnako ,no ale istota guľomet tak som sa objednala k lekárke a bolo to na 100% :dizzy_face:
ale to je len moja skúsenosť :wink: takže podľa mňa ti to na 100 % potvrdí až gynda :wink:
5. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tak isto slabu dokonca 3X hihi chod k lekarovi test je nespolahlivy tam ti to potvrdia na isto :wink: drzkam palce
5. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca, ja som si robila test 1.x deň po meškaní MS a vyšla mi hneď dosť silná čiarka. Teraz som znovu tehu - teda dúfam- lebo tiež mi v takom istom čase vyšla slabucka čiarka, ale bola tam. Potom som si urobila ešte 2 testy. A tie čiarky už boli silnejšie. Ja sa zas cítim ináč ako pri prvom tehu. No vždy to môže byť ináč. Urob si ešte test a hotovo :wink:
5. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . mam taku malu otazocku vrta sa mi uz par dni v hlave ....berem antikocepciu, ale momentalne sa liecim antibiotikami koli zapalu mocoveho mechura, viem, ze antibiotika znizuju ucinok antikoncepcie, ms mi zatial nemeska, len mi vrta v hlave ci pave teraz pocas tych 2tyzdnoch ako som na antibiotikach sa moze stat, ze otehotniem?
5. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vám všetkým, veľmi si želám druhé bábo, ale cítim sa uplne inak, je mi nevoľno, často chodím cikať, som unavená, straaaašne precitlivená a hlavne moje srdce mi hovorí že som tehu. Tak dúfam že to tak bude, a ešte raz vám ďakujem že ste sa podelili o svoje skúsenosti :slight_smile:
5. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa to stalo otehotnela som pocas antikoncepcie ,ja som brala antibiltika koli zubom :grinning:
5. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..bianca myslim si ze bude babatko a gratulujem...ja som mala prvykrat druhu ciarku tiez velmi slabucku ale nejako som to citila ze to vyslo, druhy test bol zase uplne opacny-hned silna ciarka..vraj to ma byt teraz baba..ale zavisi to od hladiny hormonu HCG v moci najvic je ho rano,preto sa odporuca ranny moc,ale lepsie testy ti to ukazu kedykolvek v priebehu dna drzim palce
5. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem erni, dakujem vsetky za odpovede, veľmi si to vážim, ste zlaté, aj teraz som taká rozcitlivená, ked sem píšem až plačem a ani neviem prečo :grinning: aj ja vám všetkým z celeho srdca želám všetko len to naj naj najlepšie, vám aj vašim narodeným i budúcim detičkám :slight_smile:
5. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho si bola na liekoch? ja berem druhy tyzden antibiotika..
5. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca urob test ,napíš nám výsledok a budeme ti blahoželať :wink: :dizzy_face:
5. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ten test som si robila pred 4 hodinami a neviem ako dlho mám čakať kým si urobím další, čo myslíte týžden stačí?
5. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letnakvetinka
uz si to presne nepamatam :slight_smile: ale 2tyzdne potom som mala prestavku tyzden ,infekcia sa vratila tak som znova nasadila a niekedy v tom som zostala tehotna..... moja antikoncepcia bola loestrin-nizkohormonalna a antibiltika si uz nepamatam ake som to brala
5. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila s dvojdňovým rozdielom a druhý bol jasnejší :wink:
5. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je super, aspoň nemusím tak dlho čakať :wink: , už to nevydržím, už nech je utorok :grinning:
5. júl 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia13, dakujem za informaciu :wink: uvidime
5. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bože, teraz som bola cikať a mala som na toaletnom papieri úplne slabý ružový výtok, čo to môže byť? dúfam že nedostanem menštruáciu :frowning2:
5. júl 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letnakvetinka
az ked som zostala tehu som si uvedomila ako strasne chcem babo :grinning: musim podakovat anibiltikam :wink:
5. júl 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
milliigoret alebo hocikto poradte mi prosim, čo môže byť ten ružový slabý výtok? :fearful:
5. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tým výtokom ti asi veľmi neporadím,ale podľa mňa to može byť náznak mrchy ,ktorá mala dojsť a nedošla... :sweat_smile: ak sa mýlim tak ma rýchlo niekto opravte ,toť len moja domnienka :wink:
5. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvoj príspevok