Duch, alebo chybný test ?

mims1520
13. aug 2018

Ahojte.
Dnes som 9DPO a kedze som netrpezliva urobila som si rano test. 4-5-6dpo ma velmi bolelo podbrusko a kríže, myslela som ze som prechladla. Akoby som sla dostat menštruáciu. Posledné 3 dni ma trapi bolesť pŕs prirovnala by som to k svalovke. Test vyšiel takto, naozaj neviem ci je chybny alebo tam ta druha čiarka v pohode je. V zapati som si robila clearblue digitálny, ktory vyšiel negatívne. Som teda trosku zmätená. Ci je naozaj prvy test len chyba, alebo rozdiel v citlivosti(prvy klasicky pepino cistlivost 10 druhý clearblue digitál 25) spravil to ze druhý vyšiel negatívny. Prve dve fotky su fotené prakticky hned po potrebe posledny asi 10-15min po. Budem rada za každý nazor 🙂

popilka
13. aug 2018

Podla mna to vyslo 🙂 Skus zas za 2 dni, ci silnie. Pripadne aj vecer. Viem, ze na vsetkych testoch je pisane, ze sa maju robit rano z prveho mocu, ale vela babam (aj mne) ukazalo silnejsiu ciarku vecer. Drzim paste, aby silnel 🙂

karmela
13. aug 2018

@mims1520 na digi test je skoro aj keď si 6dpo je 25 a tento je 10 treba skúsiť ešte jeden a keď vijde rovnako je to jasne.Drzim palce

mims1520
autor
13. aug 2018

@karmela ja som absolutne nepredpokladala ze nieco moze ukázať takto skoro, len ja som
Taká dusa netrpezliva 🙂 obe Čiarky naskočili prakticky hned, az som
Tomu nemohla uveriť ale čím viac zasychali vyzeralo to tak rozpitejsie preto som sa trosku poplašila a zbehla kúpiť digitálny ltory bol negatívny

mims1520
autor
13. aug 2018

@popilka ja som to skúšala z ranného. Ani neviem preco naozaj zväčša skúšam az po meškaní. Skúšame to vyše 10 mesiacov preto som skor taký neveriaci Tomáš momentalne 🙂

karmela
13. aug 2018

@mims1520 kúp si dva tri testíky rovnakej značky 😉 chápem ta ja som tiež testovala skôr týždeň pred ms som už mala slabú druhu čiarku.Digi som robila 3dni pred ms už vyšlo 1-2 ale kúp si 10 test

mims1520
autor
13. aug 2018

@karmela urcite Ano. Mam doma este jeden clearblue ale nie digitálny , ten klasicky ktory ukáže modre plusko alebo minusko. Skusim
Ho zajtra a uvidime. A pojdem si kúpiť do zásoby este takéto klasicke prúžky . Este stale mam 5 dni do menštruácie , co je naozaj este dost

popilka
13. aug 2018

@mims1520 Aj ja som skusavala takto popredu :D Tiez sme sa snazili dlho a uz som bola velmi nedockava. Ale mala som take divne stavy, tak som skusila asi 5 dni pred mrskou a vecer a boli tam celkom viditelne 2 ciarky. Aj chlapovi som to hned ukazala, aj on ich videl. Takze... Ale teda u mna bola vtedy ovu skor ako obycajne, bola som asi 12dpo vtedy uz a vysli. Skus zajtra aeĺebo fakt este lepsie vecer. Drzim silno palceky

mims1520
autor
13. aug 2018

@popilka ďakujem velmi pekne. Nezvyknem sa nejak brutalne pozorovať (hoci ktorá sa nepozoruje ked plánuje a skúša babatko 🙂) ale prvy krat mam pocit naozaj “silnej svalovky” na prsiach. Akoby som robila benchpres so 100kg činkou posledné dni 🙂 to sa mi este nestalo. A podbrusko a krize naozaj som sa bála ze som prechladla kedze momentalne je velmi teplo , ale priestory dnu su zväčša vyklimatizovane. Tak uvidime, pred manzelom som to musela predýchať, este ze bol vtedy vonku so psikom a potom odišiel na trening. Nerada by som ho sklamala

popilka
13. aug 2018

@mims1520 No ved to, ze ktora sa nepozoruje, ked sa snazi a hlavne uz dlhsie. uplne ta chapem. Ale ja myslim, ze ked to na teba vyskocilo hned, ked bol este mokry test, tak to bude tam 🙂 Tak si to este over (ja som to overovala asi 10x :D, kazdy druhy den, pre istotu...) a potom nejak pekne oznam manzelovi 🙂

mims1520
autor
13. aug 2018

@popilka tak verim ze to klapne 🙂 Dakujem pekne za mile slova 🙏 nech je ako ma byt 🙂

lijka80
13. aug 2018

@mims1520 zajtra daj vediet ako vysiel testik.a drzim prsty

hennyinnsbruck
13. aug 2018

Neviem, na 9dpo by to bola dost silna ciarka 🤔🤔 kazdopadne urob este dnes alebo zajtra este jeden aby si si bola ista. Na digi moze byt este skoro. Drzim palce aby //

mims1520
autor
13. aug 2018

@hennyinnsbruck Ano tiez takto uvazujem. Po 20 min rozhodne taká silná nieje , je to maximálne duch. Ale priamo po potrebe plus mínus 3-5 minbol test takýto. Preto sa obávam ci nieje chybny kedze ta farba medzi čiarkami je trosku rozpita. V každom prípade ale čiarky naskočili takmer hned. Och som
Naozaj zmätená . Je to moja chyba robit test takto skoro nic ine ako zmätok asi neprinesie 🙂

hennyinnsbruck
13. aug 2018

@mims1520 to nevadi ze si skoro robila, skor ide o to ci je to prava ciarka. Ja by som hned druhy robila
😂 😂 😂... Tak bolo u mna... Na 10dpo duch hodinu na to som iny test robila
😂 😂 😂

mims1520
autor
13. aug 2018

@hennyinnsbruck ja som
Prave robila ten digitálny v tej zmätenosť som si neuvedomila ze je to 25tka 😂

hennyinnsbruck
13. aug 2018

@mims1520 u mna digi ukazal tak sa mi zda na 15 dpo 2-3...... To nevadi hlavne je aby dalsi test ukazal //. Kedy testnes?

mims1520
autor
13. aug 2018

@hennyinnsbruck skusim o 2 dni. Ak vydržím 🙂

hennyinnsbruck
13. aug 2018

@mims1520 ok 😊drzim palce

matula12199
13. aug 2018

ahojte tu to asi nepatrí ale je to prebiehajúca diskusia a na túto tému som našla niekoľko rokov staré. Chcem sa opýtať som asi 6 DPO neviem to presne, lebo mám nepravidelnú ms. Minulý týždeň sme boli na dovolenke a teraz mám cez deň zvýšenú teplotu až 37,6°C ale chorá sa necítim vôbec len unavená. Včera som prespala skoro celý deň. Tak sa chcem opýtať, či to može byť príznak tehotenstva kedže na dovolenke sme sa snažili alebo je to len prehriaty organizmus zo slnka a vody. Na tehotenský test je ešte asi skoro. Ďakujem za odpovede 🙂

darinks01
13. aug 2018

pockaj este podla mna. akoze osobne si myslim, ze ak bol digitalny negativny tak tento bude asi chybny ale nikdy nevies. normalne vydrz ci pride alebo nepride ms a potom rob test a potom to uz budes mat prakticky skoro na istotu 🙂

mims1520
autor
13. aug 2018

@darinks01 asi Ano. Ono digitálny je citlivý 25 a tento co vyšiel je 10 takze logiku by to malo ze jeden ukázal skor . Ale naozaj neviem, uz som sa upokojila ak som som ak nie tak urcite to pride neskor

karmela
13. aug 2018

@mims1520 clear blue je tuším tiež 25

mims1520
autor
13. aug 2018

@karmela Ano clearblue je 25ka ten som
Si robila ako druhý ... prvy bol pepino 10tka

karmela
13. aug 2018

@mims1520 tak dúfam že si kúpila testy a zajtra sa pochvalis ďalším s peknými dvoma čiarkami 😊

karmela
13. aug 2018

@matula12199 bude treba skúsiť testik 😊

matula12199
13. aug 2018

@karmela dnes som skúsila ale bol negatívny je to ešte asi skoro skúsim zase za pár dní 🙂

shilla23
13. aug 2018

@mims1520 mne digitalny ukázal negatívny 14dpo a bola som v tom 😉 a tie testy vyzerajú veľmi dobre len sa nestresuj a nebuď netrpezliva.. 😊

mims1520
autor
14. aug 2018

@karmela budem to skúšať zajtra 🙂 Bolesť prs je ale brutálna, ak to nebude TO tak naozaj neviem, čo sa deje s mojim telom

mims1520
autor
14. aug 2018

@shilla23 počula som asi najlepšie ohlasy na tie digitálne testy...aké sú presné a včas všetko odhalia..očividne asi nie 🙂

magic08
14. aug 2018

@mims1520 popdla mna ten test nie je chybny... ale vyskusaj inej značky 10tkovy.... drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre