Duch na teste vôbec nesilnie

lutinka
4. júl 2017

Ahojte dievcata,
rada by som sa Vas opytala na Vase skusenosti s tehotenskymi testami. Viem, ze uz je tu vela diskusii so slabou druhou ciarkou "duchom", ale moj problem je, ze duch vobec nesilnie. Test som si robila po najprv 3 dni po meskani ms a ukazal len jednu ciarku, tyzden po meskani sa objavil prvy duch a nasledne 11. a 12. den od meskania sa objavil duch rovnako intenzivny. Myslite, ze by som mohla byt tehu?
Mavam aj bolesti v podbrusku, mierne naliate prsia a niekedy sa mi tazko dycha.
Idem sa dnes objednat aj k doktorovi, ale rada by som vedela, ci sa niektora z Vas nestretla s podobnou situaciou, lebo mam zvlastny pocit, ze neviem, ci sa mozem zacinat tesit, alebo sa mam skor bat.
Dakujem pekne za Vase reakcie!! A pridavam aj fotku testov.

hennyinnsbruck
24. aug 2018

@matilda72 krasne zosilnel👌👌👌

laurita13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matilda72
24. aug 2018

Tak pondelok mam ist na krv aj sa bojim aj tesim zaroven....moj dr. Je bohovsky, volal mi o 18.40 a silno gratuloval a ja ze to.je este skoro cobak.je.to biochemicke a on na to to nevadi, hlavne je ze ste tehu a ze viete otehotniet, v pondelok na krv a snes uz chcel aby som si k nemu do ordinacie isla po injekcie ale dohodli sme sa na pondelok, ze staci aj.na krv a zakazal mi negat. Myslienky ze sa mam tesit 😊😊 boze ja som tak rada, ze som k nemu prestupila

matilda72
25. aug 2018

@renimac asi s toho nic nebude 😭😭😭

renimac
25. aug 2018

@matilda72 ale prečo? Ved krásne zosilnel.

hennyinnsbruck
25. aug 2018

@matilda72 sak ti krasne zosilnel ty uz sa nestresuj sak skodis fazulke zena.. Pondelok ides na krv uz kliiiiidek😉😉

dolynkag
28. okt 2018

@lutinka Ako sa darí?

jolanda1111
10. dec 2018

Ahojte.mam ducha na teste,ktory nesilnie.testovala som 5 dni pred ocakavanym menzesom.co si o tom myslite?

lutinka
autor
25. dec 2018

@dolynkag dakujem, mne vyborne, vo februari sa nam narodil krasny syncek, teraz mal na stedry den uz 10 mesiacov..ako rychlo to uteka, ked si spomeniem, ako som tu riesila este duchov na testoch 🙈

lutinka
autor
25. dec 2018

@jolanda1111 urcite este testuj neskor- ja som mala taketo este tyzden po meskani...drzim palce 🙂

lutinka
autor
30. dec 2018

@dolynkag sranda, ze som este 25.12. odpisovala prave v tejto konverzacii a aha, co mam par dni potom 🙈☺️

dolynkag
30. dec 2018

@lutinka super, vždy ma zaujíma, ako to nakoniec dopadlo, som rada, že u vás dobre

evelin1002
13. máj 2020

Ahojte.. Prosim vas v sobotu som som si robila test ale mam pocit ze ciarka vobec nesilnie. Aky mate na to nazor? Fotky su zo soboty pondelka a ten horny je z dnes (streda) .. Nie je to z ranneho mocu. Dakujem

lutinka
autor
13. máj 2020

@evelin1002 podla mna je to jasna ciarka a aj krasne silnie 🙂

evelin1002
13. máj 2020

@lutinka dakujem krasne... Ja som prisla o dve babetka nedavno tak uz stresujem zo vsetkeho... Ale preslo uz 5 dni nemala by byt silnejsia?

lutinka
autor
13. máj 2020

@evelin1002 uvidis, moze to byt asi velmi individualne, ale moje obe deticky boli slabe ciarky a dnes su to riadni silaci :D

evelin1002
13. máj 2020

@lutinka nedalo mi a isla som do lekarne kupit ony test.. Lebo som sa docitala ze tie najtensie (maybe baby) vraj maju malo farbiva... Takze som si kupila Dr Max a vysiel ovela jasnejsi.. Konecne ho videl uz aj moj muz:D

provence6
26. máj 2020

Ahojte, co si myslite prosim o tomto teste? snazila som sa aby telefon odfotil co najostrejsie.. a neviem ani posudit ci jedna slaba ciarka je ok- ze je funkcny, a druha ze som v tom...dik🙂

evelin1002
26. máj 2020

@provence6 ahoj ano si tehotna 🙂 do tyzdna uz by mala byt silna... Aj ja som taku ciarku mala na zaciatku

provence6
26. máj 2020

@evelin1002 ahoj Evelin, ozaj? 😲 mne nikd y nemeska menzes, a teraz je to 3-4den.. rozmyslam ze v piatok by som spravila dalsi na skusku .. ale dakujem teda pekne za odpoved. dam vediet ako to vyzera haha😝

evelin1002
26. máj 2020

@provence6 urcite ano🙂 ... Ide o to ze hcg je zatial nizsie a stupa kazde cca dva dni, ak budes robit z ranneho mocu v piatok bude silnejsia... az cca do konca prveho trimestra ta hladina stupa... K lekarovi sa neplas mozes byt taky 3-4 tyzden zatial by nic pravdepodobne nevidel... Ak nebudes mat ziadne tazkosti staci sa objednaj cca o 3 tyzdne.. Viem podla seba 🙂 aby si sa zbytocne nestresovala

provence6
26. máj 2020

@evelin1002 🙂 juj to som teda zvedava co ukaze test nasledujuce dni, zatial sa nebudem predcasne vytesovat... dnes ma len pobolieva brusko ale nic extra.. kazdopadne dakujem za ukludnenie ako take hehe.. piatok hodim foto noveho tesu 😝

evelin1002
26. máj 2020

@provence6 budem drzat prsty... My sme sa tiez velmi tesili ale 2x to dopadlo zle.. Teraz som treti krat tehotna a zatial sa netesim ale hlavne verim ze vsetko bude ok 🙂 tesit sa budem az ked bude na svete 🙂

provence6
28. máj 2020

@evelin1002 ahojky tak skusila som dnes od pepino tento a stale to vyzera ako duch 🙄 pockam este a v nedelu spravim dalsi a pre istotu obvolam gynekologa.!

evelin1002
28. máj 2020

@provence6 hlavne nestresuj... Pepino ma vraj aj menej farbiva v porovnani s inymi testami... Mne po 2 dnoch neukazoval tiez velky rozdiel v testoch dokonca sa mi zdalo ze ta druha bola este slabsia ciarka ako ta prva. Tiez som sa obavala ze asi z toho nic nebude... Mamatest alebo Drmax mi uz po tyzdni pekne ukazali... Niekedy moze ist o biochemicke tehotenstvo ze ciarka postupne slabne a potom dostanu zeny neskorsiu menstruaciu.. Stat sa moze vselico ale treba mysliet pozitivne ak to ma prezit tak to prezije.. Je to dlhy maraton, my uz bezime treti a stale sa snazim nestracat vieru v zdrave babo 🙂

evelin1002
1. jún 2020

@provence6 ahoj ako?

seresovad
3. jún 2020

Ahojte
Vie mi dakto povedať či to je iba duch alebo pozitívne?

provence6
3. jún 2020

@evelin1002 ahooj neodoslala sa sprava 3x pozeram. podla meskajuceho menzesu som v 5tt a na ofiko prehliadku idem v juli tak som velmi zvedava.😊 ale testy uz vysli pozitivne.mala som par dni strasnu unavu a doteraz bolest v prsiach..

provence6
3. jún 2020

@seresovad ahoj toto som riesila tyzden dozadu ak pozries vyssie.hm tuto vidim len slabunku ciarku.kup si clearblue,ten mi potvrdil aj pocas dna

seresovad
3. jún 2020

@provence6 vyskúšam potom ten clearblue.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre