icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
30. jan 2014

@zuzka0405 kolky DPO si?

avatar
zuzka0405
30. jan 2014

@karmela Dnes 12dpo pridám ešte jednu foto dnes už poslednú...test po pár hodinách (teraz som skúsila odfotit)

avatar
sonidlov
30. jan 2014

@zuzka0405 drzim palce.

avatar
karmela
30. jan 2014

@zuzka0405 no vyzera to na otlacok ale niektoré kocky aj takto začínajú tehu

avatar
mindegy2221
31. jan 2014

vidíte tam niečo??

avatar
nikoletka_h
31. jan 2014

@mindegy2221 jasne dve čiarky 🙂

avatar
mindegy2221
31. jan 2014

@nikoletka_h ďakujem za odpoveď... 🙂

avatar
hviezdicka111
31. jan 2014

Baby neviem, ci som sa mi to zda, ze tam nieco vidim....(viem, ze nekvalitna fotka, ale lepsie sa mi to odfotit bohuzial nepodarilo).....kusok sme "nedali pozor" tak som pre istotu vyskusala test, nakolko som len dva mesiace po porode... a tam toto...

avatar
zuzka0405
31. jan 2014

@hviezdicka111 No ja tam vidím

avatar
zuzka0405
31. jan 2014

@sonidlov Ďakujem

@karmela Tak uvidíme...na foto je to divne v skutočnosti je viditeľna ružová čiarka...uvidím či pride zajtra ms,dnes celý deň bolesti v podbrusku a kríže už totálne ako by mala prísť....

avatar
sonidlov
31. jan 2014

@zuzana0405 tak ja ju tam vidím zajtra nedojde.

avatar
sonidlov
31. jan 2014

@hviezdicka ja ju tam vidim. 🙂

avatar
zuzka0405
31. jan 2014

@sonidlov Ďakujem za povzbudenie...teraz už len čakať keď aj to moje telo si robí čo chce,,,, a to čakanie je najhoršie ....nechcem už ani teraz testovať....
A ty si ako na tom?????

avatar
sonidlov
31. jan 2014

Ja som domenstruovala a ideme do ďalšieho kola.

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@sonidlov Budem ti držať palce,aby to teraz vyšlo....

avatar
lienka3031
1. feb 2014

baby, vidite tam nieco, ci to len ja tam vidim nejaky tien?🙂)

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@lienka3031 Ja tam vidím ducha.

avatar
lienka3031
1. feb 2014

@zuzka0405 Dakujem Zuzi!som este len 12 dpo,tak sa este nejdem tesit😊

avatar
sonidlov
1. feb 2014

@zuzana0405 tak ako už si testoval?
@lienka3031 ja tam vidím čiarku len nech silnie.

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@lienka3031 Aj ja som testovala aj 12dpo dnes som 14dpo

@sonidlov Ahoj. No zatiaľ nie,mrcha zatiaľ nikde a od rana som nerozhodna.... či testnut alebo počkať aspoň do zajtra....inokedy by som bez váhania testovala a dnes sama neviem čo urobiť 🙂

avatar
lienka3031
1. feb 2014

@sonidlov dakujem🙂

avatar
lienka3031
1. feb 2014

@zuzka0405 drzim palce 🙂

avatar
sonidlov
1. feb 2014

Tak ked testnes napis ale myslim si ze tam budu // a. Oc drzim palce.

avatar
hviezdicka111
1. feb 2014

@zuzka0405 no....vyskusam este zajtra, z ranneho 🙂

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@lienka3031 Ďakujem... Aj ja tebe ,skús počkať aspoň 2 dni a tak testnut, myslím si že je tam šanca aby silnela

@sonidlov Ďakujem pekne....Dam určite vedieť, ja by som aj teraz testla, ale manžel chce aby som počkala do zajtra..... Taze ťažká dilema 😉
@hviezdicka111 Vyskúšaj určite aspoň budeš vedieť.... Úprimne si myslím že tam budú //

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@karmela
@sonidlov
@lienka3031
@hviezdicka111 Ráno sa nekoná. ...Nevydržala som....Takže výsledok..... máme // jasné ružové... Dávam aj foto neviem či bude vidieť....

avatar
micikatka
1. feb 2014

@zuzka0405 jeeej drzim palceky, nech ciarka silnie

avatar
lienka3031
1. feb 2014

@zuzka0405 jeeej, supeer..len nech pekne silnie dalej🙂

avatar
sonidlov
1. feb 2014

Super nech len silnie

avatar
zuzka0405
1. feb 2014

@sonidlov Ďakujem... Tak asi počkám a objednam sa k dr. A ako sa poznám v pondelok asi ešte pre istotu kúpim jeden 🙂
@lienka3031
@micikatka