icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
26. jan 2014

@michelitta no moja velmi pekny duch ten posledný
@sonidlov ty tiez.Kocky podla mna mrchu uz nedostanete aj ked čakáte 😀
@zuzka0405 a tebe držím palce nech je zajtra silnejšia ta druha ciarka 😉

avatar
lauritka
26. jan 2014

@micikatka ao da sa.. ale je to individuale kedy ti vyjde vies.. niekomu ukaze skor ovu a silny fets a az potom tehu.. ale niekomu uz vyjde tehu a ovulacny ma pozitivnejsi neskor.. cize radsej testuj tehu testikmi..
priklady :

avatar
micikatka
26. jan 2014

@lauritka cize ak by mi vysiel taky pozitivny test ovu, ako som poslala fotku ked som mala ovu, tak je sanca ze mam vyskusat aj tehu. ak som to dobre pochopila.

avatar
lauritka
26. jan 2014

@micikatka anoo 🙂

avatar
micikatka
26. jan 2014

@lauritka super dakujem za dalsie nove poznatky.

avatar
peterek414
26. jan 2014

@michelitta presne tak mas pravdu jednoducho sa neudrzalo vajicko a odplavilo sa s mrchou....ale co uz zaciname znova hadam sa to este podari do svadby aky som bola tehotna 🙂

avatar
zuzka0405
26. jan 2014

@karmela
@michelitta Ja zajtra nebudem testovať (dúfam) mám ešte jeden test a chcela by som čím dlhšie počkať keby bol výsledok dobrý potom by som skúsila digi, nechcela by som už veľmi kupovať
Neskusala som,ja som skôr za tehu testy,tu na MK som čítala že tehu potvrdí aj ovu test...ale neviem

avatar
michelitta
26. jan 2014

@zuzka0405 aj ja uz serem na testy..ja mam uz len tieto zavadzaky..mam este nejake ovu,ale zatial su biele 🙂 skusim piatok,dovtedy mam roboty az az..takze sa ozveme 🙂 dufam,ze kazda s pozotivnou spravou 🙂)
@peterek414 tak drzim silno palce aby si bola na svadbe tehu!!ci kedy ju mas?🙂)

avatar
peterek414
26. jan 2014

@michelitta 19.4 tak hadam to stihneme do tedy a dakujem 🙂

avatar
zuzka0405
26. jan 2014

@michelitta Samozrejme...info musí byť 🙂 tiež veľmi dúfam,verím a držím všetky prsty len v pozitívne správy
Ja uz tiež musím aj keď ťažko...ale vydržať... Aj testy stoja peniaze a nedá sa ich toľko kupovať...

avatar
sonidlov
26. jan 2014

Zuzka0405@ no teraz je ten test úplne biely síce som ho použila viac krst aj led viem že sa to nemá ale keby som bol trhu tak tam je nie?

avatar
sonidlov
26. jan 2014

@zuzka 0405 ale tebe to tuším vyšlo super

avatar
sonidlov
26. jan 2014

@zuzka0405 aj mna bolia pešia a podbrusko a bolia kríze a stale mam pocit akoby už mala prist no zajtra je ten deň kedy by mala prist tak neviem. Ziadam a chcem aby nedošla.

avatar
zuzka0405
26. jan 2014

@sonidlov Neviem, nechcem si zatiaľ robiť nádeje, do mrchy je ešte pár dní,tiež dúfam že nepríde ale uvidíme....verím ti a držím palce aby naozaj nedosla...

avatar
majka_3
27. jan 2014

@zuzka0405 ako vyzera dnesny testiiik ? 🙂 neskusala si? lebo vyzera to velmi naaadejno 😉

avatar
zuzka0405
27. jan 2014

@majka_3 Ahoj. Dnes nie, skúšala som ale včera (dala som aj foto) chcela by som teraz aspoň pár dní počkať a tak skúsiť testnut (hoc ma to dnes ťahalo )

avatar
zuzka0405
27. jan 2014

@majka_3 A ty ako si na tom? Už si skúšala, alebo ešte čakáš?

avatar
sonidlov
27. jan 2014

Baby tak ideme dsalsi mesiac snazenia pred nami.☹.

avatar
sonidlov
27. jan 2014

No a test uz rozhodne robit nebudem az ked mi budu meskat a to tam uz duchovia nebudu 😀 .

avatar
karmela
28. jan 2014

@sonidlov si dostala mrchu?pekne testiky si mala

avatar
sonidlov
28. jan 2014

Ano a preto už netestujem.

avatar
dudulik1986
29. jan 2014

asi taky ako mala lauritka test som mala aj ja

avatar
radkatom
30. jan 2014

@majka_3 ahojky. Ktory dpo si? Skusala si uz aj test? Daj vediet ako sa mas.

avatar
karmela
30. jan 2014

@radkatom ahoj hodím ta do súkromnej témy ok 😉

avatar
zuzka0405
30. jan 2014

@majka_3
@karmela
@sonidlov
@michelitta Ahojte baby.Tak sa Vám hlásim po 4dňoch /toľko som vydržala netestovat / Dnes som 12dpo mrcha by ''mala prísť '' o 2 dni....dnes som aj testla, ale kúpila som si už schvalne aj iný test....príkladam foto

avatar
zuzka0405
30. jan 2014
avatar
karmela
30. jan 2014

@zuzka0405 no nieco sa tam rysuje tak nech silnie držím palce

avatar
zuzka0405
30. jan 2014

@karmela Neviem to lepšie odfotit, ale už vidieť ružovkasty odtieň.... Tak dúfam že bude silnejšia...

avatar
karmela
30. jan 2014

@zuzka0405 musí byt aj ja vidím

avatar
zuzka0405
30. jan 2014

@karmela Ďakujem... Tak ja dúfam... Som rada,že nie som sama, už som si aj vravela či to nevidím len preto že chcem...