icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
zuzka0405
3. feb 2014

Cca po 10min.

@nikitaguza Ďakujeeem

avatar
karmela
3. feb 2014

@zuzka0405 jeeej super gratulujem moja bude silniet a silniet 🙂

avatar
zuzka0405
3. feb 2014

@karmela Ďakujem naozaj. Som z toho ešte trošku mimo aj keď predtým boli už dva také dnešný bol očakávaný
Tak veľmi som po tom zatuzila, že teraz sa mi nechce ani veriť,že je to pravda a moji duchovia nesklamali a úprimne som nečakala že sa nám to podarí na prvý krát....neviem či sa smiať či plakať od radosti.....

avatar
karmela
3. feb 2014

@zuzka0405 teš sa usmievaj sa a hlavne si to uzivaj super,pekne sa zadarilo tak nech to aj pekne pokračuje a krásne konči narodením zdravého drobca a šťastných rodičov 😵

avatar
zuzka0405
3. feb 2014

@karmela Ďakujem budem sa snažiť, teraz to musím najprv predychat, že je to realita.... Tak dúfam,že keď sa podarilo tak sa to podarí udržať do dobrého konca.

avatar
nikitaguza
3. feb 2014

@zuzka0405 A dneska jsi ktery den?

avatar
zuzka0405
3. feb 2014

@nikitaguza Dnes 16dpo od 6dpo som mala duchov až 12 a 14 dpo mi vyšli testy bez duchov, ružové s //

avatar
blcha76
4. feb 2014

@zuzka0405 Gratulujem... Nech ti to vydrží 🙂 . Ja som dnes testla a 11DPO test biely, takže z toho nič nebude 😢 😢 😢 ...

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@blcha76 Ďakujem....no ešte môže byť ja by som pár dní počkala a tak skúsila..... Mne do 12dpo ukazoval test duchov..... Ale niekomu test ukáže až po vynechani ms, skús ešte počkať a tak skúsiť

avatar
sonidlov
4. feb 2014

Blcha 76 aj mne test ukázal až 11dpo ducha ,je to individuálne niekomu neukazuje ani v deň ma. Nestrácaj hlavu.

avatar
sonidlov
4. feb 2014

@zuzka0405 gratulujem.

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@sonidlov Ďakujem....ako ty pokračuješ?

avatar
sonidlov
4. feb 2014

Zuzka0405 čakatelia ako vždy.

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@sonidlov Možno nie dlho 😉 veľmi drzim palce

avatar
sonidlov
4. feb 2014

No uz je dost dlho ja nepatrim k tim co to maju sup sup,ale dakujem za podporu. 😉

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@sonidlov Nikdy nehovor nikdy.....Ja som tiež teraz takto nečakala....pri prvom to trvalo coca 4 mes

avatar
karmela
4. feb 2014

@zuzka0405 ved sisi čakala kým čiarocka bola ružova 5 dni ta naťahovala a potom sa uz ukázala 😵 tak si to uzivaj

avatar
sonidlov
4. feb 2014

No tak to ti v oboch pripadoch gratulujem. Si stastny clovek. No ja od posledneho tehu ,ktore skoncilo v 5mesiaci cakam uz 4rok. Hm... Tak sa sama sebe divim,ze este cakam.

avatar
nikitaguza
4. feb 2014

Tak jsem plašila zbytečně,dneska ani ten duch (kterej byl včera asi halucinace).Zítra jdu na krev,ale jsem si jistá,že to nevyšlo. Chtěla jsem Vám holky moooooc poděkovat,že jste se na mě nevykašlaly a řekly názor na moje fotky,moc si toho vážím 🙂 U nás (na českém ,,koníkovi") se jedna holka divila a nechápala,že zkouším fotky v negativu,že jsem prý asi divná a hrabe mě. Jste vážně fajn a ještě jednou děkuji 😉 🙂

avatar
karmela
4. feb 2014

@nikitaguza tak držím palce nech ti povedia prijemne výsledky z krvi 😉

avatar
nikitaguza
4. feb 2014

@karmela Jsi zlatá 😉 i když vím,jak to dopadne,děkuji...

avatar
karmela
4. feb 2014

@nikitaguza no su prípady,ze test tehu neukaze a potom bum a kocka je tehotna.Ale su aj take prípady,ze testy Duchuju a nakoniec s toho nieje nic ja som tiez príkladom 😝 Este Nezúfaj 😉

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@sonidlov Verím,že sa ti to podarí s dúfam že čím skôr je mi to ľúto ale bude dobre uvidíš.. Mne sa to vraví viem...ale verím úprimne tomu že čoskoro budu na teste //

@nikitaguza Držím ti palce a z dotyčnej zienky si nič nerob....vieš kam sa obrátiť v prípade 🙂

avatar
nikitaguza
4. feb 2014

@zuzka0405 Jeeeeeee,Moc děkuji 🙂

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@nikitaguza Za toto ďakovať nemusíš 😉

avatar
sonidlov
4. feb 2014

@zuzka0405 dakujem za podporu,snad budes mat pravdu.

avatar
sonidlov
4. feb 2014

@zuzana0405 a ty ma informuj o Tvojom tehulkovaní.

avatar
zuzka0405
4. feb 2014

@sonidlov Jasné.....budem....mám ešte jeden test rozmýšľam či urobiť ráno...že pre istotu....

avatar
sonidlov
4. feb 2014

@zuzana0405 nestresuj a chod spať je krásne vidieť //.

avatar
vercicha
5. feb 2014

Ahojte baby aký máte názor na toto? Mohlo by to byť vytúžené tehotenstvo? S duchom skusenosti nemám a ani neviem kedy ísť k lekárke. Dnes je to 42 DC. Mám nepravidelné cykly a za od apríla 28,31,33,39 august 31,34,26,33,31 zatial mrcha stale došla. Teraz nie len predvčerom na papieri mierny hnedy výtok, ktorý bol len minimálny a na papieri, krv tam nebola. Neviem či sa možme tešiť.... vdaka