icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
vercicha
6. feb 2014

@karmela no poviem ti že podla nej oba 😀 neviem či chcem menovať ale je to na terase.

avatar
vercicha
6. feb 2014

@karmela vraj musia byť siiiiiilné a výýýraznééééé

avatar
vercicha
6. feb 2014

jasne nevzdávam sa !!!!! inak včera mala ambulanciu, potom nočnú, dnes poobednú v robote a na utz nič vraj nebolo! len vysoko maternica ako pred krámamy ale to podla mna nič neznamená. Tolko testov sa nemože zmýliť!!!! Nevadí za pár dní am vak bude 😀 reagujem na veľa vecí z jedla a páli ma záha čo ma nikdy nepálila len v prechádzajúcom tehu od 8 meiaca takže ja sa nevzdávam 😀 asi to bolo skoro a preto nič nevidela. Mám nepravidelné cykly.

avatar
karmela
6. feb 2014

@vercicha no pekne ja na tvojom mieste idem k inej.Tak ja na fotke vidím a ona nech si da popolniky na oči a tak nech pozera.Ak chodíš do novej nemocnice tam mam velmi zle skúsenosti z prvého tehu.A teraz máš čakať kým nebudes mat diaľnice aby jej oci vybilo potom jeeej.To co je ??? držím palce silno

avatar
karmela
6. feb 2014

@vercicha mohla ti vziat aspon krv to by ju nezabilo

avatar
vercicha
6. feb 2014

Nie je to na pohotovosti. Zvažujem inú tak uvidíme. Nechápem to. Poznáme sa už asi 11 rokov a tykáme si. Keby to bol niekto iný asi mu nechá nádej teraz keď na utz nič nevidela zavrhla to uplne. Ale neva všetko chce čas. Nejaký utz nemože rozhodovať či som alebo nie tehu v skorom štádiu. Načo by potom boli aj testy? Všetky klamú len utz má pravdu? Tak to nie!!!! Inak moje cykly za posledných 9 mesiacov sa hýbali od 28-39 dní takže ak bola ovu neskôr tak pokojne tam tá slabšia čiarka može byť.
Nie je to moje prvé tehu tak tie pocity už trochu poznám. Prvé tehu mi neukázali testy ani v 10 tt. Druhé tehu ukázali // v 6 tt tak teraz to beriem že som.
Inak prvého syna (3150 g 37tt bez nástrihu) som rodila v Šaci u nej (už nechcem) druhého syna v Novej a rodila som u Murína (super! 4250 g 50 cm bez nástrihu) tretie chcem tiež v Novej u neho.

avatar
vercicha
6. feb 2014

nechcela to som ju pýtala povedala že na to nemá dôvod.... hmm

avatar
vercicha
6. feb 2014

Nevadí ona má svoje predstavy a ja jej nič nezazlievam. Všetko chce svoj čas. Ak ju musia presvedčiť dve dialnice a utz tak mňa nemusia 😀

avatar
tomasko27
6. feb 2014

@vercicha Ahoj som su urobila 5 testov a na vsetkych su duchovia,je to mozne ze 5 testov,tri rozne znacky ukazu duchov alebo tam nieco bude.Ako citim sa ze by to aj bolo.Ja uz mam dve deti ale nic mi nebolo,az ked som to nedostala som to zistila.

avatar
vercicha
6. feb 2014

@tomasko27 ahoj aj ja už mám 2 deti 9 rokov a 2,5 preto si myslím že duchovia oblb nie su a ešte aj keď mi to potvrdil diital clearblue. Podla mna to na utz nie je vidno lebo je to začiatok tehu a tak úžasné utz zase nie su 😀

avatar
zelenagw
6. feb 2014

@tomasko27 podla mna bude gratulujem 🙂

avatar
tomasko27
6. feb 2014

@vercicha Tak ked to ukazal ten digi tak tak to urcite bude.Ja si ten digieste nerobila,ale skusim.
@zelenagw Dakujem,uvuidime co to bude.

avatar
zuzka0405
6. feb 2014

@vercicha Ahoj moja. No nepotrebujem ani ''lupu ani mikroskop'' aby som na tvojich testoch videla pekne čiarky.
Nie som lekar, ale nemyslím si,že toto je negatívne. Je možné že nebolo nič vidieť ale žeby nevidela nič na testoch ako gynekológ mi je trošku divne....Nerozmýšľala si nad zmenou?

avatar
vercicha
6. feb 2014

@zuzka0405 ahoj vdaka za povzbudenie 😀 no písala som aj vyššie na tejto strane 106 a 105 tak ak prečítaš zistíš viac 😀 nezazlievam. Lekári potrebuju utz a pokial nemaju jasne dialnice a utz tak asi to pre nich tehu nie je. No tiež si myslím že ani 5 testov roznych zančiek hoci s viditelným ale duchom a digi test zase až tak zavadzať nemožu. Preto vidia srdiečko až v 7 tt a dovtedy su zdržanliví. Moje cykly sú dosť nepravidelné to prečítaš vyššie takže ešte nič vidieť nemusela. A ja sa nevzdááááám 😀

avatar
jozefinka111
6. feb 2014

Holky mozem sa spýtať čo vlastne môže ovplyvniť ze test môže but falošné pozitívny ..? Lebo akosi na to musí byť aj iný vplyv.. nakoľko si kamoska spravila tri testy doma plus jeden u gynekologa a boli pozitívne a viditeľné pozitívne a tak jej gynekológ odobral krv a krv negatívna ..plus dalsia kamoska ..ala nechraneny pohlavný styk sppriateľom cca dva týždne pred menzesom ..a ten jej prišiel na deň presne .. a prvé dva dni ju mala dosť silnú .. no dneska si spravila ráno len tak test a ukázalo jej tam takého ducha ..mikro čo bolo vidno len v negative vám to tu poslem ..lebo sme to fotili ..a nejako ju bolia kríže ..ako je možné ze aj po menstruacii toto ukáže ? Ďakujem za odpovede. 🙂 ja len aby som do budúcna vedela ak mi raz bude treba lebo som akosi sama sokovana z tých testov 🙂. Dakujeem babenky🙂

avatar
jozefinka111
6. feb 2014

Tu je duch tej kamaratky mojej .. ja osobne si myslím ze uz v negative a tak to je skrelujuci výsledok ..nejake nazoriky ?🙂

avatar
bajkach
6. feb 2014

Dobrý večer prajem, chcela by som sa spýtať ja som si robila testy minulý týždeň vo štvrtok oba pozitívne avšak veľmi slabučké čiarky a v pondelok som bola na pohotovosti lebo som začala krvácať nie ako pri ms ale omnoho menej a mala som hcg v krvi 26,21 a v stredu mi brali krv a výsledok sa skoro ani nehol ten som mala 27.20 a teraz neviem či som tehotná alebo to ms odplaví, strašne sa bojím a myslím že sa preto aj dosť stresujem. Nabudúci štvrtok idem zasa na krv, neviem čo mám robiť a čo si o tom myslieť. :(

avatar
bajkach
6. feb 2014

a Ďalšia vec na sone ani v maternici ani mimo nie je ešte nič vidieť a na pohotovosti mi povedali že kým hcg nestúpne aspoň na 1000 ani vidieť nebude. ďakujem za rady

avatar
sissi92
6. feb 2014

@vercicha v kt. Lekarni si kupovala digit. Test? A za kolko 🙂

avatar
sissi92
6. feb 2014

Mna uz nebavi tie testy kupovat :(( tale mam ducha raz som mala len normalnu ciarocku.. ale priznaky mam stale aah

avatar
sissi92
6. feb 2014

@vericha a kolko stoji dig. Test?? A v kt lekarni si ho kupovala🙂

avatar
zuzka0405
6. feb 2014

@vercicha Úprimne si myslím,že si tehu.....a držím ti silno palce aby ti to aj lekar potvrdil.... Nie takto....ale k nej by som nešla určite by som zašla k niekomu inému.....od koho dostaneš solidnejsiu odpoveď..... Pretože ty na testoch nemáš duchov!!!!

avatar
vercicha
7. feb 2014

@sissi92 objednala som ho z BA tu ho nikde nemaju. Stal takmer 8 € plus 3 postovne s GLS 🙂

avatar
vercicha
7. feb 2014

@zuzka0405 vdaka 🙂

avatar
zuzka0405
7. feb 2014

@vercicha 😉

avatar
donna11
7. feb 2014

@bajkach to nie je moc dobre, hcg by malo stupat obden dvojnasobne..a hlavne ked krvacas, aj ked trosku, uz zle znamenie..asi to vyzera na mikropotrat, ja som mala o cosi vyssie hcg a tiez som zacala spinit a potom to uz klesalo len..nevesaj hlavu, kludne sa mozte hned snazit dalej, v tomto pripade nemusite cakat.

avatar
vercicha
7. feb 2014

@zuzka0405 pribeh: ako sa z dúšika stala chrumka v brušku 🙂 posledna fotka ktoru tu davam. Dnesne dve ciarky. To je ta postupnost o ktorej som hovorila 🙂 Ak by jej uz ani tie nestacili a ani tie ju nepresvedcili tak neviem neviem 🙂 jasne kolajnice 🙂 drz sa aj ty nech je vsetko cele tehu ok 😉

avatar
vercicha
7. feb 2014

@sissi92 lekaren pililka a dodaju ho do 24h

avatar
zuzka0405
7. feb 2014

@vercicha Super.... Podľa týchto testov niet pochýb o tvojom tehu....No ak tam nič teraz neuvidí mala by som pochybností o jej zraku a titule....chceš ísť k nej?????
Ďakujem tak ja v priebehu budúceho tyzdna chcem ísť k dr. dúfam že už niečo uvidí a nebude to ďalšie čakanie....

avatar
vercicha
7. feb 2014

@zuzka0405 🙂