icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
siska765
18. feb 2014

@majusik26 hej je tam, teda aspon ja ho tam vidim 😉

avatar
majusik26
18. feb 2014

@siska765 hmm a duch hovorite ako čo ☹

avatar
siska765
18. feb 2014

@majusik26 nechapem ako ako co?ja tam vidim ducha a to je dobry zaciatok,viac ti neviem povedat,vravim len co vidim na danom obrazku

avatar
majusik26
18. feb 2014

@siska765 ta či je to falošný test?

avatar
siska765
18. feb 2014

@majusik26 nie preco?nemyslim aj ja som mala takych duchov a vzdy som aj bola tehotna ,pockaj este par dni a testni sa kolko dni si po ovulacii?

avatar
majusik26
18. feb 2014

@siska765 asi 10 neviem presne 🙂

avatar
habibi78
18. feb 2014

@majusik26 toto uz neni duch ale riadny pozitívny test 🙂

avatar
siska765
18. feb 2014

@majusik26 no ja myslim ze si tehu podla toho testu ved aj tak ti nic ine neostava len cakat a znova sa testnut 😉 a mne tak isto

avatar
titulienka
18. feb 2014

@majusik26 ak je to women secret je to pekne pozitivne 😉😉 a gratulujeeem 🙂

avatar
zuzka0405
18. feb 2014

@majusik26 Ahoj foto je trošku rozmazana, ale napriek tomu vidím druhú ružovú čiarku.... Podľa mňa to už nemáš ducha a keď test zopakujes tak o dva dni určite bude silnejšia

avatar
majusik26
18. feb 2014

@zuzka0405 v piatok skúsim v deň ciklu

avatar
zuzka0405
18. feb 2014

@majusik26 áno určite vyskúšaj.....myslím si že budú pekné // držím palce 😉

avatar
majusik26
18. feb 2014

@zuzka0405 dakujem

avatar
zuzka0405
18. feb 2014

@majusik26 😉

avatar
kristinka28
19. feb 2014

baby prosim dajte mi do negativu,viem ze je slabo odfotene ale lepsie foto nemam budem rada ak mi niekto da dakujem

avatar
karmela
19. feb 2014

@kristinka28 paci sa

avatar
karmela
19. feb 2014

@majusik26 je to tam gratulujem 🙂

avatar
kristinka28
19. feb 2014

@karmela vidis tam nieco

avatar
karmela
19. feb 2014

@kristinka28 no nieco tam vidiet,len foto je velmi rozmazana. 😒

avatar
kristinka28
19. feb 2014

@karmela viem ale dakujem ,ak by to bol iba pasik na negaitvu sa vidi alebo nie este raz vdaka

avatar
karmela
19. feb 2014

@kristinka28 no na negative nieco vidiet,mozno aj v skutočnosti len neviem ti povedat.Nemas zac držím palce nech druha ciarka silnie

avatar
kristinka28
19. feb 2014

@karmela dakujem ti dufam aj ja skoda ze sa slabo vidi ale dakujem

avatar
aurora88
19. feb 2014

@karmela asi este pockam do pondelka, ak nepride, rano spravim test a hned zajdem aj k lekarovi....

avatar
kristinka28
19. feb 2014

@aurora88 ahoj no ako ,,ja som dnes dala fotku vraj nieco tam sa vidi ,,,som velmi nervozna

avatar
karmela
19. feb 2014

@aurora88 tak v tomto ta fakt obdivujem,čakať ja by Som uz cikala minimálne kazdy druhý den 😀 😀 Drzim palce,mrcha uz meska dost však?

avatar
kristinka28
19. feb 2014

vidite tu nieco ,,to som robyla poobede budem rada ak mi napisete dufam ze to aj vy vydite nie len ja 😀

avatar
aurora88
19. feb 2014

@karmela tak som realistka, myslim, ze to tehotenstvo nebude, skor to je meskanie kvoli tej cyste a test by mi asi vysiel zase pozitivne ....takze meskam teraz 4. den (som 35DC) a pockam este tie 3 dni a potom pojdem k lekarovi..nechcem zbytocne minat na testy

avatar
aurora88
19. feb 2014

@kristinka28 je tam nieco vidiet, ktory den uz si?

avatar
karmela
19. feb 2014

@aurora88 test ti vyšiel zase pozitívne a ty myslis ze kvoly Cyste moja?Co si to bude babo nie cysta.Takze reálne test ti vyšiel pozitivny uz další Dr sa vyjadril ze si ho zle spravila.A vidi cystu a skorý príchod ms.No a reálne ti ms meska a nemala skori príchod ale spoždeni takze nezastavujem až o 9mes 😉 Co si podla mna je to tehu ako lusk.Len Dr je mulica 🙄

avatar
karmela
19. feb 2014

@kristinka28 aj ja tam vidím druhu slabú tenkú čiarku 😉