Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@karmela ten test som robyla poobede musela som este jeden kupit aj som uz ho vyhodila lebo ak idem na wc stale na neho pozeram ,,ty si mi dala do negativu rano a ja teraz myslis zeby sa testovacie pasiky vydely,alebo iba ukaze pozitivny na negativu dakujem si zlata
@aurora88 urcite sa ozvem dufam ze nepride ,,prsia ma velmi bolia aj v podbrusku bojim sa ze pride mrcha,,,podla teba co to moze byt ak boly a na teste sa nieco vidi dakuejm
tak z vlastnej skusenosti myslim, ze skor tehotenstvo...len vela robi aj psychika a ked velmi chces, tak niektore priznaky prezivas horsie, ako naozaj su, resp. sa az velmi sledujes a vsetko prikladas tomu pripadnemu tehotenstvu (hovorim za seba 🙂)...ale myslim, ze to dobre dopadne v tvojom pripade 🙂nemysli na zle🙂@kristinka28
@kristinka28 no ak ti další test ukázal slabú čiarku tak pravdepodobne bude silniet a bude to tehu 🙂
@aurora88 no moja ale neviem otom aby cysta spôsobila tak pozitivny tehu test ako si mala ty.A v lieviku uz videl mrchu nooo a potom kde je?? Moja si tehu podla mna na 1000% percent
Ahojte babulky tak dnes 26 DC a zacali ma povolievat prsia ale tak zvlastne ze sa mi az bradavky najezia a po chvili to prestane a to uz celi den a vcera ked som isla spinkat tak mi bolo zle .....bodaj by to bolo zanmenie tehu.......co si myslite vy ale netusim kedy bola ovulka ale sex sme mali pravidelne kazdy 2 den...... 🙂 🙂 🙂 a mrcha by mala prist 25.2 .....
@lucia19831 nooo a este citam, ze robeny pred meskanim..tak to vobec neries, ze svetle....hlavne je, aby si testla zas obden a musi byt trosku tmavsia uz 🙂
@lucia19831 vyzera to nádejne ak bude silniet ciarka tak je to tam.A ako pisala vyššie Auróra podla toho je ta ciarka silná kedy prebehla ovulacia 😉 Uz zajtra moze byt ciarka silnejšia.Mamatest robi slabšie čiarky neviem čím to je 😕
@lucia19831 ahoj veru ze to je nadejne 🙂 drzim palce nech je uz dnes silnejsia 🙂
@lucia19831 ta posledna je pekna ruzova ja ti gratulujem lebo urcite si 🙂 ja som mala take prve 2 a teraz uz nemam nic na teste tak nerozumiem,,a mam take male spinenie dufam ze to neni menzes
@kristinka28 drzim palec aby sa nerozbehla, tie testy vedia klamat a dve rozne znacky ukazuju uplne inu intezitu, clovek sa potom len zbytocne stresuje...
@lucia19831 gratulujem je to iste tehu ciarka pekne silnie takze super.Vela zdravicka obom prajem 😵
@lucia19831 neboj, ja som špinila mesiac aj pri duphastone a ascorutine, potom to prestalo a všetko bolo ok 😉
super to by bolo uzasne ze pred ivf!! kolko sa snazite ked ste chceli ziadat?
drzim palce!!
ja som pred 2 rokmi pred ivf tiez oteh.po 6 rokoch snazenia 😉 pred pol rokom bolo mmt, ostal mi len 1 vajecnik a vajcovod, a ked to pojde takto dalej, tak k nam pribudne dalsi clen,par dni mi test ukazuje slabu ciarocku a dnes mala byt ms a zatial nikde,tak v kutiku duse veriiiiim,ze sa nam zadarilo........aj ked lekari nam nedavali ziadnu sancu.....zazraky sa predsa len deju... 😉 treba len verit.....



@karmela tak citala som, ze aj cysta moze sposobit meskanie MS, tak neviem a tiez ma to dost prekvapuje, ze MS este nedosla, kedze uz pri vysetreni som mala v tom "lieviku"(ci ako sa to vola), co vytiahol zo mna, naznak krvi....a zle si ma pochopila, test som si odvtedy nerobila, len tie dva pred tou navstevou u lekara...len si myslim, ze by bol asi pozitivny z tej cysty....