icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
evamaria77
21. feb 2014

😵

avatar
lucia19831
21. feb 2014

@karmela
@kika79
@kristinka28
@seraa
@monicka79
@valika1210
@sonidlov baby takze vysledok vcerajsieho hcg je 89, mala by som byt tak 5+0 podla tabuliek, co je dufam okej 🙂 zatial okrem toho slabeho spinenia nemam nic vaznejsie. Dufaston mam, ascorutin nie, ale zdrazujem si moc Cckom navyse tak dufam ze vsetko bude okej. Mala by som ist na kontrolny hcg buduci stvrtok, ale potom tam nebudu, tak cakat do dalsieho pondelka s mojou netrpezlivostou... Och 😝

avatar
lucia19831
21. feb 2014

@seraa no snazime sa cca dva roky s nejakymi prestavkami, ked sme nemohli, bo manzel mal liecbu poskodzujucu spermie. A jeho spermiogram je katastrofalny, preto ta ivf, dokonca nam naordinovali aj icis. Pre malu sancu, ze by spermia sama do vajka doputovala. Tak drzte palec, bol by to zazrak 😵 😵

avatar
karmela
21. feb 2014

@lucia19831 no super tak drziiiim palce aby hcg stúpalo a veeeela zdravia a krásne tehulkovanie 😵

avatar
zuzka0405
21. feb 2014

Ahojte dievčatá.Podávam hlásenie.Tak dnes sme boli konečne u dr. Tehu máme potvrdené sme v 7tt <3 bolo pekne vidieť biť....ešte aj prvú foto sme dostali

avatar
lucia19831
21. feb 2014

Zuzka gratulujem, tiez dufam ze taky pocit zazijem 🙂
Baby ale nove stresy, checkla som net a 89 vyzera byt dost malo... Same hrozostrasne historky 😕 Ale nehadzem flintu do zita. Tie hladiny dost variruju... Mali ste niektora obdobne hcg-ko v stvrtom/piatom tyzdni?

avatar
zuzka0405
21. feb 2014

@lucia19831 Dakujem....a držím palce aby to bolo čím skôr 😉

avatar
kristinka28
21. feb 2014

@lucia19831 som rada a drzim palce

avatar
kristinka28
21. feb 2014

@lucia19831 ano mas pravdu ,ale mne asi ide mrcha spinim a boly brucho tak som sa velmi rychlo tesila a vidim asi ze nic ztoho sklamanie,,len naozaj nerozumiem ze sa na testoh malo vidi,,,a teraz spinenie no dufam ze nebude prava mrcha heh pekny den

avatar
aurora88
21. feb 2014

@karmela ahoj, ja tomu stale neverim, ale mala si pravdu, dnes som zasla k lekarovi "ze po vyvolavacku" a ahaho krasna 8mm dutinka sa zjavila na utz, plod okolo 2mm ma🙂 ani doktor tomu nechcel verit, po tom, co videl minuly tyzden a po vysledkoch krvi...ale ze niesom prva ani posledna, co sa take nieco stalo...asi som fakt bola prilis skoro 🙂)))joooj stastna prestastna som...hoci sa trosku obavam, lebo stale mam jemne naznaky odlupovania sliznice, tak aby som nezacala este krvacat :/

avatar
aurora88
21. feb 2014

@lucia19831 ahoj ja som sice nevedela presnu hodnotu HCG ale minuly tyzden teda 4tt+2 vysiel test ako negativny, vraj ziadne tehotenstvo a dnes som 5tt+3 a krasna dutinka 🙂

avatar
lucia19831
22. feb 2014

@aurora88 tak to je super, gratulujem moc moc moc, citala som aj prispevky predtym a stale sa mi nechce verit ze krv ti vysla negativna. Sa mi to videli uz celkom slusne kolajnice na tvojich testikoch 😉 Bude veselo ked si spomenies ako Ti "hormonalne aktivna cysta" spinka v postielke 😝 Drzim strasne moc palec nech vsetko dobre dopadne!

avatar
aurora88
22. feb 2014

@lucia19831 :D prave to mi najviac nejde do hlavy, ze krv bola negativna...stale mam z toho zmiesane pocity, ze co ak nerastie HCG dost rychlo a nevyvija sa dobre plod :/....ale podla UTZ sedi velkost na tyzden v ktorom som, tak ma to tak utesuje a vlastne ani neviem, ci tu cystu este mam :D dakujem pekne

avatar
aurora88
22. feb 2014

@lucia19831 a este k tebe....vidis, ze aj z negativnej krvi moze byt tehotenstvo za tyzden, takze tiez nezufaj, to HCG fakt rastie velmi rychlo, mozno si mala neskor ovulku ako si myslela a teraz moze byt HCG uz 6 nasobne vyssie 🙂 drz sa, drzim prsty 🙂

avatar
moschino1986
22. feb 2014

@karmela no netestovala som sa od Stredy tak som to myslela...predtým mi vyšli negatívne a teraz mi mešká už 13dní,...

avatar
karmela
22. feb 2014

@aurora88 jeeeej moja vidis gratulujem ti a vela zdravicka 🙂 cystu vypust s hlávky úplne to je babo a nie cysta. 🙂 teš sa a davaj na seba pozor.Ziadnu cystu si ani nemala len Dr nevedel rozoznať.A krv ti mohla vijst preto negatívne lebo si mala slabé Hcg este.Neboj vsetko bude v poriadku 🙂 Pekne tehulkovanie ti prajem

avatar
karmela
22. feb 2014

@moschino1986 tak uz testni uz ti ukaze vysledok // 😉 držím palce

avatar
moschino1986
22. feb 2014

@karmela nemám kúpený test V pondelok chcem ísť ku gynekológovi.V Pond.bude 15dní medzi
meškania meškania.Keby že to mám ako Aurora.gratulujem

avatar
karmela
22. feb 2014

@moschino1986 máš vydrž ti poviem ja uz by som testovala ako siskena 😀 😀 Tak vela štastia

avatar
vaapeter66
22. feb 2014

@lucia19831 ja som mala na 4.den meskania 160, o 5dni na to 1680, to mi mesksli 9dni, o tti dni uz bola 4mm dutinka a pred tyzdnom 9mmdutinka

avatar
moschino1986
22. feb 2014

@karmela včera som chcela kúpiť no nestihla som.keď aj mám pocit,že príde mrcha,potom aj prsia občas sú citlivé..už som cez leto mala meškanie 50dni..V pondelok otestujem A pôjdem K doktorovi.

avatar
vaapeter66
22. feb 2014

@lucia19831 ja som mala na 4.den meskania 160, o 5dni na to 1680, to mi mesksli 9dni, o tti dni uz bola 4mm dutinka a pred tyzdnom 9mmdutinka

avatar
lucia19831
22. feb 2014

@vaapeter66 diky, dodala si mi nadej, super ti narastol🙂 Tebe moc gratulujem a zelam vela zdravicka, musi to byt super pocit. Dam vediet ako som dopadla ja. Pomaly kazdy den testujem. Ciarka je urcite silnejsia od minulej nedele, ale stale to nie su nejake kolajnice... A zavisi to aj od druhu testu, napr. Mamatest ma vzdy vydesi najslabsou ciarkou 😠 obycajny pepino je omnoho intenzivnejsi, mozno preto aj duchuje, ze je citlivejsi. A niektore 25ky mne ukazuju lepsie ako mamatest. Krv bude najdolezitejsia, dam si zobrat u nas v nemocke pondelok. Do este dalsieho by som to nevydrzala. Pri nizkom a nestupajucom/kolisavom hcg by to mohlo byt aj extrauterinne tehu, verim ze nebude. Bru noc a diky za povzbudenie 😉

avatar
seraa
22. feb 2014

@lucia19831
to je uzasne
drzim palce !!!

avatar
mirkovci
26. feb 2014

Ja si neviem pomocť ale vidím cudha na každom druhom teste.... ☹ šibe mi

avatar
siska765
26. feb 2014

@mirkovci ja som na women secret teste videla po pouziti aj taku ryhu tak neviem ako to mam chapat

avatar
peterek414
26. feb 2014

ahojte dnes som robila test v limite sa ciarka druha objavila aj mm ju videl a po pol hodine uz tam nebola neviem co to znamena ale test zopakujem v piatok ....mali ste taky pripad??????????

avatar
karmela
26. feb 2014

@peterek414 mojko kľud zopakuj testik.Moze sa to stať ked je este slabé HCG držím palceky aby silnela a vydržala 🙂

avatar
karmela
26. feb 2014

@siska765 no aj ja som dnes skúsila woman secret a ostala mi tiez ryha po.Zeby po čase robili obrys druhej čiarky 😒

avatar
siska765
26. feb 2014

@karmela no tak to teda nechapem a skusala si aj iny a urobil ciarku?ja mam este taky isty jeden doma lebo to bolo dvojbalenie skusim urobit piatok