icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
26. feb 2014

@siska765 skús urcite niekedy takto ryhami začína tehu.Ja som to mala po limite a ano uz sa mi to stalo aj na iných 😒 asi mam nato nejako šťastie.Ale tiez čakám ze raz z tej ryhy bude ružova ciarka 😉 Hlavu hore nádej umiera posledná držím palce.

avatar
siska765
26. feb 2014

@karmela a kedy mas dostat?mna dost casto pichava kazdy den prevazne na lavom vajecniku a taha sa to aj do krizov a mavam kazdy den biely vytok inak ine priznaky moc nie

avatar
karmela
26. feb 2014

@siska765 juuuj zlatko ja som dnes este len 5dpo od keksiku a ovu 6DPO.Termin ms mam 8.3.ja som dnes uz nevydržala tak som skúsila aj ked som vedela ze este nic nebude.A ostala ryha 😝 Ale nevzdavaj to ani ja to nevzdavam 😉 Uz testujem ako diva 😀 No tie Pichance a bolest krížov moze byt aj tehotenského priznaku,ale aj ms 😒 ja mam to iste.A ty máš kedy dostať? Držím ti palce

avatar
siska765
26. feb 2014

@karmela no ja tie pichance mam uz aj vyse dvoch tyzdnov.dostat mam nejako po 1.3. Ale aj neskor cca do 4.3. By som mala dostat lebo mam nepravidelnu.ja ani neviem kolko mam od ovu lebo neviem kedy presne bola ale zacali sme sa snazit od 4.2. Ale ovu som mohla mat aj nejako okolo 10-teho ale fakt neviem presne.neviem ci mam testnut zajtra alebo piatok.naposledy som pondelok a ta ryha tam bola es ani vcera som netestovala.a te pichance nikdy nemavam tak neviem

avatar
karmela
26. feb 2014

@siska765 tak skús testik zajtra rano.No tie Pichance mozu nieco znamenať aj kríze.Tak zajtra sa ozvy ako dopadol test a nech tam nieje uz ryha,ale ruzova ciarka 🙂

avatar
zuzka0405
27. feb 2014

@karmela Ahoj držím palce...aby bolo tehu. Veď aj ja som skúšala testy na 6dpo čo som sem dala čo tiež vyzerali ako ryha a je z nich tehu.Veľmi držím palce

avatar
majka_3
27. feb 2014

@peterek414 Ahoj no co ako si dnes s testom natom? 🙂 je tam druha? 🙂

avatar
peterek414
27. feb 2014

@majka_3 ahoj dnes som netestovala az zajtra a urcite dam vediet a aj foto 🙂

avatar
00iva00
27. feb 2014

Ahojte...uz som to nevydrzala a musela som sa testnut...no na teste mi ukazalo tu normalnu ciarku a este jednu ale ako ryhu...neviem ako to mam teraz chapat...viem ze na test bolo asi skoro...kedze MS mam dostat az o tyzden v piatok...ale je mi neskutocne blbo..vsetko ma znervoznuje...prsia mam naliate a bolia...poradite mi co moze byt ta ryha na tom testiku??..dakujem

avatar
siska765
27. feb 2014

@peterek414 no to ja som dnes testla a takto to dopadlo :( tak ja uz neviem minimalne 13DPO som

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 ahoj no na teste som mala ryhu aj ja a nerobila si si nahodou Womensecret? 😉

avatar
00iva00
27. feb 2014

@siska765 ahoj...nie robola som lady max...len neviem co ma znamenat ta ryha...ci to bolo skoro...alebo zle urobeny test :/

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 no ja som uz taku ryhu mala tenulinku pondelok a vidno ju len v urcitom uhle,viac bab to pisalo na fore zevraj je to len kanalik kde ma byt ako druha ciarka ,ale co je na tom pravdy neviem,ja som ho mala uz na spominanom Women secret baby

avatar
00iva00
27. feb 2014

Uz som mimo z tych testou :/ 🙂 ...no tak budem musit cakat :/ ...co bude dost tazke kedze som nedockava 🙂 ale to asi tazka 🙂 ..snad mi o tyzden alebo o paru dni vyjdu obe ciarocky 🙂 ..a tak tiez drzim palce aj tebe aby boli dva krasne // ;)

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 daj fotku

avatar
00iva00
27. feb 2014

@siska765 musela som ju dat do inej farby aby bolo aspon trosku vidiet

avatar
peterek414
27. feb 2014

@siska765 vidim tam ciarku tak drzim palce nech len silnie ja testnem v sobotu a uvidim a dam urcite foto 🙂

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 a na zivo je akej farby?

avatar
00iva00
27. feb 2014

@siska765 len ryha :(

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 ja so mala taku istu pondelok len ryha a dnes fotky co som pridala

avatar
00iva00
27. feb 2014

@siska765 Uz neviem co si o tom mysliet :/ ...skusim to o par dni...tak drzim palce aby ti vysli // 🙂

avatar
siska765
27. feb 2014

@00iva00 aj ja tebe 😉

avatar
sisawalter
27. feb 2014

@siska765 ja som mala 33DC a na 11DPO mi ukazalo slabu čiarku a na 13DPO (to bol den ked mi mala prist dalsia mrcha) také silné čiarky , že sa nedali prehliadnuť....kolko DC mávaš?? a ktory DC si mala ovu??

avatar
siska765
27. feb 2014

@sisawalter som 30DC mavam okolo 35dnove cykly ovu netusim ale predpokladam ze min.asi okolo 12.2. mne by mala prist najneskor asi do buduceho stvrtku

avatar
sisawalter
27. feb 2014

@siska765 to je este skoro testovat . ak si mala ovu napr. 12.2. k oplodneniu mohlo prist aj o 2dni , uhniezdenie moze trvat az 10dni, kym sa zacne vylucovat hormon , ktorý zachytí tehu test tak to trva dalsich 5dni , takze skor ako 17dni po ovu je priskoro testovat, zbytočne si sklamaná, vydrž !!!

avatar
karmela
27. feb 2014

@siska765 no držím palce aby silnela ona ta potvora asi chce napínať ale je tam. 😉

avatar
bejby2
27. feb 2014

Dievcata vidite tam nieco? Je to duch?

avatar
micikatka
27. feb 2014

@bejby2 ja tam nieco vidim

avatar
elfi1
28. feb 2014

@bejby2 - z toho by o dva dni naozaj mohla byt uz slusna ciarka.

avatar
valika1210
28. feb 2014

@bejby2. Vyzera pekne ruzovy duch 😉 🙂