Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
baby našla som na FB nejakú novú stránku, celkom ma zaujala, je anonymná, môžme sa pýtať hocčo, pridávať fotky,skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...





@ibakika Nemusíš s tým wc ak by si bola tehu to je normálne...aj bolesti môžu byť akoby si mala dostať mrchu....na tvojom mieste by som určite počkala aspoň 2 dni keď si dnes robila test w tak vyskúšala....podľa výsledku uvidíš čo a ako....ale....niekomu test môže ukázať aj pred mrchov, ale aj po meskani mrchy.... preto keď skús testnut môže sa už niečo ukázať.... Ale ak by bol zas negatívny určite by som počkala potom už do mrchy či príde alebo nie....