icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
zuzka0405
6. mar 2014

@ibakika Nemusíš s tým wc ak by si bola tehu to je normálne...aj bolesti môžu byť akoby si mala dostať mrchu....na tvojom mieste by som určite počkala aspoň 2 dni keď si dnes robila test w tak vyskúšala....podľa výsledku uvidíš čo a ako....ale....niekomu test môže ukázať aj pred mrchov, ale aj po meskani mrchy.... preto keď skús testnut môže sa už niečo ukázať.... Ale ak by bol zas negatívny určite by som počkala potom už do mrchy či príde alebo nie....

avatar
tinus999
7. mar 2014

Posledný je dnešný, je niečo vidieť??? Pod dobrým uhlom svetla tam niečo je ale ešte je skoro, ešte len 23DC. Treba si prvú fotku troška priblížiť.

avatar
bejby2
7. mar 2014

@tinus999 ja tam nič nevidím 😒 skus o paru dni neskor.

avatar
zuzka0405
7. mar 2014

@tinus999 Ja tam tiež nič nevidím :-/

avatar
helka107
7. mar 2014

baby našla som na FB nejakú novú stránku, celkom ma zaujala, je anonymná, môžme sa pýtať hocčo, pridávať fotky,skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

avatar
a0n0j0e0l
7. mar 2014

@tinus999 prepáč ale nič tam nie je☹

avatar
a0n0j0e0l
7. mar 2014

@5ka29 dušu tak to je veru sila ja so si tiež robila test v pondelok clear blue Tiež 12DPO a veru vyšlo mi 1-2 týždne takze haluz...určite si mala vysoké hcg

avatar
5ka29
7. mar 2014

@a0n0j0e0l tak to je haluz, ze mne podobny pruzkovy test ukazal v pondelok len ducha ovela slabsieho ako tebe. inak vcera som mala uz jednoznacnu ciarocku.....ty si uz dalsi neskusala? sup k nam do novembroviek 😀

avatar
a0n0j0e0l
7. mar 2014

@5ka29 skusala som aj ine dni a pomaly čiarka silnela...

avatar
a0n0j0e0l
7. mar 2014

@5ka29 a kedy ides k dr

avatar
5ka29
7. mar 2014

@a0n0j0e0l ak bude vsetko ok ( bez spinenia a bez bolesti) tak az prvy aprilovy tyzden, nech uz mam istotu, ze bude srdiecko.....

avatar
karmela
7. mar 2014

@a0n0j0e0l
@5ka29 gratulujem baby uzivajte si zdravé tehulkovanie krásne testiky 🙂

avatar
5ka29
7. mar 2014

@karmela dakovala 😉

avatar
karmela
7. mar 2014

@tinus999 a bez upraví fotky? Zatial tam nic nevidiet ☹

avatar
ibakika
7. mar 2014

@zuzka0405 dakujem za radu, dnes som si kupila 3testy,tak zajtra alebo v nedelu skusim ale ako sa poznám tak už zajtra. poteším sa každému komentáru .

avatar
zuzka0405
7. mar 2014

@ibakika No aj ja by som skúšala zajtra 🙂
Tak skús,potom to skús odfotit a dať sem pozrieme na to...

avatar
ibakika
7. mar 2014

@ibakika drz mi palce dnes ma boli zasa chvilu na pravo potom na lavo. Ms by mala byt az 13-teho. 😒 asi maporazi. A ktory test si mam spravit rapi clear alebo baby komfort. S ktorym mate slusenosti?

avatar
zuzka0405
7. mar 2014

@ibakika Máš úplne jedno, ktorý si spravis 🙂

avatar
ibakika
7. mar 2014

@zuzka0405 myslis? Ns jednom pusu : Najskor 5 dni o na druhom7.

avatar
zuzka0405
7. mar 2014

@ibakika Tým by som sa veľmi neriadila. Všetko záleží od toho ako rýchlo stúpa hcg....napr. Test niekomu ukáže aj týždeň - dva po vynechani ms...(a výrobcovia píšu takto,tak prečo neukaze ) ktorý chytíš prvý do ruky ten si urob 🙂

avatar
zvolsiinylogin
7. mar 2014

@tinus999 nic nevidim...

avatar
ibakika
7. mar 2014

@zuzka0405 Dohodnute uz sa neviem dockat råna ale na druhej strasne sa bojim, akosi ma zacali boliet prsia, asi pride potvorka ale este mam skoro tyzden cas. Inak zuzka dakujem ze sa mi venujes.

avatar
zuzka0405
7. mar 2014

@ibakika V pohode ty si bola spustacom prvej správy 🙂
Viem ako ti je, ako sa cítiš, ale musíš to brať buď - alebo... A zas môže už test niečo ukázať, ale nemusí aj to musíš tak brať....uvidime ráno... Držím palce, aby sa niečo ukázalo 😉

avatar
ibakika
7. mar 2014

@zuzka0405 dakujeeeem, rano na to hned nabehnem a dam vediet.

avatar
ibakika
8. mar 2014

@zuzka0405 ahojky, tak test som urobila a nic, som smutna. Uz sa as pokusim vydrzat Do stvrtku. Dufam ze tovydrzim. Taaaak som dufala ze tam bude aspom duch.

avatar
karmela
8. mar 2014

@ibakika odfot ho a pošli foto ci tam nic nieje

avatar
ibakika
8. mar 2014

@karmela zbytocne fotenie otocila som si ho Do vsetkych moznych uhlov a ani naaaaznak, je mozne ze je este skoro dnes som 22 CD

avatar
karmela
8. mar 2014

@ibakika no podla toho kedy si mala ovulaciu a ano je možné,ze je este dost skoro máš 6dni pred ms ak máš 28 dňový cyklus.Tak ti držíme palce

avatar
ibakika
8. mar 2014

@karmela Dakujem

avatar
zuzka0405
8. mar 2014

@ibakika Skús vážne odfotit a pridať foto pozrieme na to