icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
snazilka1983
18. mar 2014

@karmela dakujem 😉

avatar
1valeria1
18. mar 2014

Kocky tak ten prvy 16 je vecer okolo 8mej a 17,18 boli rano.....mam tyzden meskania...ovu bola ani neviem kedy....riadna vymena nazoru sa tu strhla......

avatar
karmela
18. mar 2014

@1valeria1 to nevadi,ze sa tu niečo strhlo kazdy chcel poradiť,skús test obdeň ak máš skús inej značky a držím palce nech je ako si prajes. 😉

avatar
mojkamoj
18. mar 2014

@1valeria1 Ahoj,ja som testovala každý den ráno aj večer tou istou značkou... najskôr dúšik potom silnejšia čiarka a na 3 den vôbec nič ! bolo to hrozné... další test nič moc, ale aspon slabý dúšik,... všetko bolo v poriadku,mám zdravého syna,iba testy neboli...takže radšej zájdi k dr tam budeš na istom ,držím palce nech je to o.k. 😉

avatar
mimuska123_
19. mar 2014

no takze z hcg 58 je dnes 1600 tesime sa 🙂

avatar
zuzka0405
19. mar 2014

@1valeria1 Ahoj. Testovala by som každý druhý deň,nie každý deň. Nechcem ti tvrdiť,že si alebo nie si tehu na to odborník nie som, ale sú aj také prípady kedy test ukáže aj po 2-3 tyz meškania zreteľnu čiarku a každá z nás je iná. Alebo zájdi k dr tam budeš vedieť presne na čom si.

avatar
f3rari
19. mar 2014

Mne testy neklamali,uz aj Dr potvrdil 🙂

avatar
karmela
20. mar 2014

@1valeria1 no ako si dopadla další testik si nerobila?
@f3rari gratulujem 🙂

avatar
f3rari
20. mar 2014

@karmela dakujem 🙂

avatar
majka_3
21. mar 2014

@1valeria1 mna by zaujimalo ako vyzera dnes test 🙂
leboo podla mna som nazoru co @karmela c.16 je rozpita ciarka sice je to lepsie vidiet ale preto lebo je to rozpite.... a aaanno hcg stupa obden cize nemusi tam byt nejaky velky rozdiel... hlavne ze to tmsvne....ako to vyzera? mrcha prisla? alebo ako test? hod foto 😉
drziim palce 😉

avatar
melanka13
21. mar 2014

@anulqua ahoj ako si dopadla s testamy? Bo ja som na tom tak isto ako aj ty aj s tou ms 🙂

avatar
laurask
22. mar 2014

ja som si robila test 2 dni pred MS tiez bola velmi slabucka,manzel vravel ze to moze bit aj omyl,a druhy som robila 2 dni po MS ako mi mala zacat a v tedy sa ukazala silne.....

avatar
mishel8655
24. mar 2014

Ahojte baby, co si myslite o mojom dnesnom teste? Moze to byt tehotenstvo? Mrcha mi meska 1. den

avatar
biibiana
24. mar 2014

ja si myslím, že áno..počkaj ešte pár dní a urob test 🙂

avatar
karmela
24. mar 2014

@mishel8655 aj ja si myslim,ze ano 🙂 ciarka pravdepodobne bude silniet 😉

avatar
mishel8655
24. mar 2014

@biibiana
@karmela jááj kiez by ste tak mali pravdu, len viem ze tento typ testov nie je velmi spolahlivy ☹

avatar
karmela
24. mar 2014

@mishel8655 ja som pri malej mala tento test ale uz tam boli jasne koľajnice.Neboj urcite zosilnie skús si kúpiť 10 test v drogerii alebo lekárni ten pruzkovy 😉

avatar
mishel8655
24. mar 2014

@karmela vyskusam a uvidim co tam bude. Nejdem sa este popredu tesit

avatar
karmela
24. mar 2014

@mishel8655 tak podla mna tam bude tiez čiarocka 😉 teraz po čase ked zaschol test nieje ciarka trosku silnejšia? 🙂

avatar
mishel8655
24. mar 2014

@karmela vies co ani nie, asi taka ista :(

avatar
karmela
24. mar 2014

@mishel8655 ale no co ten smutný smajlík.Ved tam je pekny duch

avatar
zuzka0405
24. mar 2014

@mishel8655 Máš pekný test,určite to bude silnejšie. Tieto testy som mala vždy o niečo slabšie ako napr. klasické pasikove ,ale je z nich tehu. Držím palce.

avatar
mishel8655
24. mar 2014

@zuzka0405 dakujem za nazor. som zvedava..bodaj by ste mali pravdu. len skoda ze ma hrozne boli bucho ako by som mala dostat...

avatar
zuzka0405
24. mar 2014

@mishel8655 V pohode nemáš za čo. Bolesti ako pred MS môžeš mať pri tehu je to normálne.

avatar
mishel8655
24. mar 2014

uvidime co to bude. idem si spravit este asi iny test lebo som zvedava co ten ukaze

avatar
mishel8655
24. mar 2014

@zuzka0405
@karmela
@biibiana taakze baby urobila som si este jeden test (sice tiez kazetovy-barbara) a vysiel rovnako. Tiez slaby ale okom viditelny duch. Myslite ze by sa mohli oba testy mylit?

avatar
karmela
25. mar 2014

@mishel8655 nie podla mna sa nebudú mýliť,urob si testik zajtra rano z prvého ranného mocu a ciarka bude silnejšia 😉

avatar
zuzka0405
25. mar 2014

@mishel8655 Aj ja si myslím, že nemylia sa určite si tehu,len na tých kazetovych je čiarka väčšinou slabšia aspoň ja som ju slabšiu mala oproti iným testom.

avatar
mishel8655
25. mar 2014

@zuzka0405
@karmela noooo neviem baby, skoda ze nemozem nikde zohnat ten pasikovy... Skusila som si spravit teraz este jeden ten kazetovy co mi zostal a zase duch, ale uz je slabsi ako vcera :(

avatar
pituska
25. mar 2014

ahojte baby mne meškaju dnes 9 dni a neviem či som vtom bolieva ma pod brušku tak 4 minuti alebo 5 a potom nič a som velmi unavena moze byt to tehotenstvo test som si nerobila nechcem sa sklamat prosim vas podla vas som vtom? porate mi 😉