icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
piacere
25. mar 2014

@pituska nikto z nás nemá čarovnú vešteckú guľu, ani ultrazvuk na diaľku ani tehotenský test v očiach.... pokiaľ si neurobíš test, tak môžeš ale nemusíš byť tehotná.

avatar
pituska
25. mar 2014

@piacere a ti ake si mala priznaki hm?

avatar
zuzka0405
25. mar 2014

@mishel8655 Nemajú nikde v lekárni? Alebo veľa bab tu písalo, že kupujú aj v DM sa mi zdá. Ale ak by si chcela mať väčšiu istotu kúpila by som ten digitálny stojí síce okolo 8e ale nemusíš potom kupovať veľa testov a čakať či budú silnejšie, ten ti ukáže presne.

avatar
mishel8655
25. mar 2014

@zuzka0405 dakujem pekne skusim

avatar
zuzka0405
25. mar 2014

@mishel8655 🙂 v pohode viem aké to je byť v neistote

avatar
ivushka14
25. mar 2014

ahojte..
vcera som mala dostat ms ale nic...
priznaky som si nevsimla jedine zvysenu teplotu ..
dnes som si robila test a skor si myslim teda ze asi nic... ale musim to sem dat co si myslite..
dakujem a pekny dnik...

avatar
valeriap
25. mar 2014

@ivushka14 no ja tam vidím krásne dve // 🙂 skús o par dni ešte ale podľa mňa je to isté že si 🙂 drzim palce nech silnie 🙂

avatar
sisisi
25. mar 2014

@ivushka14 ved je jasne pozitivny!!

avatar
ivushka14
25. mar 2014

Fakt ? myslite baby?
ked nechcem byt ako psychopatka a mysliet si ze ano a potom sa sklamat... 🙂
no urcite skusim este o par dni...
dakujem

avatar
snazilka1983
25. mar 2014

@ivushka14 no jasnacka ze je pozitivny 🙂

avatar
ivushka14
25. mar 2014

ejha... zacinam verit... ked uz vas tolko mi to odkyvalo 🙂
dakujem no informujem o par dni... ale ak by nie no co narobim..
ide sa dalej...

avatar
dada87
25. mar 2014

ja tam vidim jasne 2 ciarky....

avatar
zuzka0405
25. mar 2014

@ivushka14 No test máš pozitívny....toto nie je duch....Gratulujem...

avatar
ivushka14
25. mar 2014

asi ano...
ak nevyslo falosne pozitivne tak by to mohlo byt vsak 🙂
no ozvem sa...
kazdopadne zelam vsetkym co si to praju aby sa to stalo..
zasluzime si 🙂

avatar
mishel8655
25. mar 2014

@zuzka0405
@karmela Caute baby, nedalo mi to a kupila som si 4. test. Vysledok vidite na obrazku, no co poviete? Mrcha mi meška 2. deň Môže byť z toho niečo?

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 no neze moze ale urcite uz máš v brušku nový život podla mna 🙂 ved ciarka je pekne viditeľná 🙂

avatar
karmela
26. mar 2014

@ivushka14 pozitivny vysledok 🙂

avatar
donna11
26. mar 2014

@mishel8655 vyzerá to nádejne,ale urcite este o 2dni skús testnut,ak bude tmavsia,je to isté.🙂

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 aka značka testu to je?

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 akurát pozerám,ze druha ciarka je sivá ale viditeľná ako lusk.Ak máš este jeden test správ ho teraz rano. 😉

avatar
vbc22
26. mar 2014

Dievcence, kolko dni po oči moze byt duch na teste? Neviem kedy bola ovu, včera som testla pepinom a mala som jemnulilinky pasik, ktorý by asi nik iný nevidel;) a teraz som testla mamatestom a duch je teda o dost silnejší. Chcem sa tešiť, ale bojím, som 29dc a cyklus mam 32dnovy, minule trhu mi tiez ukázalo takto skoro.

avatar
mishel8655
26. mar 2014

@karmela to je znacka Intimed. Mam iba jeden. skusim zajtra.Ale robila som si uz styri testy a kazdy vysiel pozitivne. tak uvidime

avatar
karmela
26. mar 2014

@vbc22 ked je silnejší duch ako bol vcera tak si tehu 😉 fotku nevies hodiť? Moze ti ukázať testik kludne skor a pred ms

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 ten poznám z DM on je tuším 25 nepíše ti na krabicke?podla mna sa môžeš tešiť 🙂

avatar
vbc22
26. mar 2014

@karmela foto neviem teraz hodiť, bola som ten dnešný test pozriet cca po 2 hodinách a druha ciarka ako lusk, tesiiiim, ale skúsim ešte o 2 dni a potom v den mrchy, aby som bola spokojná, neviem, ci vydrzim nepovedat manželovi ;) až do mrchy

avatar
snazilka1983
26. mar 2014

@mishel8655 woow no vidis toto uz nieje duch 🙂

avatar
karmela
26. mar 2014

@vbc22 tak to je tažké taku stastnu novinku neoznámiť mm 🙂 tak držím palce nech ciarka silnie 😉 a vela zdravia obom

avatar
mishel8655
26. mar 2014

@karmela uz som krabicku zahodila,ale ano bola tam citliost 25

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 no moja tak ked budes mat 10 test uz ti ukaze peknú viditeľnú čiarku ked 25 ti ukázal takúto 🙂

avatar
donna11
26. mar 2014

@mishel8655 ked je to 25, tak myslim, ze je to jasne 🙂 kup si 10, sprav zajtra rano a budes presne vediet, na com si 🙂