icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
tequila0
27. mar 2014
avatar
denuss
27. mar 2014

@tequila0 nuz daco tam vidim...

avatar
dada87
27. mar 2014

@denuss ja som takyto mala je to ovulacny ja som mala ovela silnejsie ciarky pepino to riadne poplietlo do obalou ☹

avatar
dada87
27. mar 2014

myslim tie zlte robia nam soky.......

avatar
denuss
27. mar 2014

@dada87 ano zistila som 🙂 ale nenapadlo by ma to samu, baby mi pomohli 🙂 ja sa v tych farbach nevyznam..ale tak ja sa musim priznat, ze mne dost odlahlo, ze to bol ovu test...no vytocili ma s tym testom, to co tam maju za bordel!!! mrzi ma, ak si sklamana..

avatar
dada87
27. mar 2014

@denuss ja som sa hned zacudovala zlte? ale sak spravila so nebola som sklamana my sa snazime od skoro polky feb.. ale ked to ma prist tak to pride uz tak nevenujem tomu pozornost uz mame dcerku a chceli by sme druhe dieta kedy sa podari tedy sa podari nesilime to . 🙂 ale ma dost na sr.... to ze nemaju vtom poriadok to ma teraz kazdy demontovat v DM alebo co ked chcem tt to robia asi zaamerne aby sa stale kupovali to je neskutocne v tejto dobe . 😠 😠 😠 😠

avatar
karmela
27. mar 2014

@mishel8655 no ako? Robila si testik? Čiary boli silnejšie však

avatar
karmela
27. mar 2014

@1valeria1 to je mi ľúto tak nech sa skoro uzdraviš a bez problémov 🙂

avatar
mishel8655
27. mar 2014

@karmela ahoj dnes som si nerobila, ale vcera (to bol uz piaty test) bol pasikovy a citlivost 10.Ciarka bola uz o nieco silnejsia.. tak dufam ze sa nesklamem.Este chcem skusit zajtra

avatar
fidorka2014
28. mar 2014

Zienky co myslite ?

avatar
smoulinka13
28. mar 2014

@fidorka2014 podla mna pekny duch 🙂

avatar
karmela
28. mar 2014

@mishel8655 no vidis ked bola silnejšia tak to je na tej najlepšej ceste 😉

avatar
karmela
28. mar 2014

@fidorka2014 ze tam je duch 😉

avatar
mirka92
28. mar 2014

Ahojte mohla by som poprosit dat do negativu,dakujem

avatar
tamuska18
28. mar 2014

Ahojte 3 deň mi mešká ms.Robila som si 2 testy ale čiarka nikdy nebola silná a plná bol to len taký duch..máte niektorá skúsenosť že by vám 3 dni meškala ms a čiarka by nesilnela? Ako si to mám vysvetliť? A k dr nechcem hneď utekať 🙂

avatar
dada87
28. mar 2014

ja tam nevidim nic skus za 3 dni .drzim palce

avatar
miska1609
28. mar 2014

Baby, čo poviete na to?

avatar
dada87
28. mar 2014

toto je ovu test robila si pepino su pomiesane ja som mala ovellllaaaaaaa silnejsi ale hned mi zaplo ked som videla zlty.. ☹

avatar
miska1609
28. mar 2014

@dada87 to nemyslíš vážne, že ich predávajú pomiešané. pepino som robila prvykrát a vôbec ma nenapadlo, že to môže byť ovu a nie tehotensky

avatar
simonkazga
28. mar 2014

@miska1609 kúp si inú značku, toto sú naozaj ovulačné testy 😒

avatar
mishel8655
29. mar 2014

Ahojte baby, dnes mi to nedalo a urobila som si ešte test z ranného moču, tu vidíte výsledok. Dúfam že sa testíiky nemýlia a bude sa na čo tešiť

avatar
mishel8655
29. mar 2014
avatar
tamuska18
29. mar 2014

@jujlucka Podľa mňa to je už pekná čiarka nie len duch 🙂

avatar
19monika75
29. mar 2014

@mishel8655 tak to musi vidiet aj slepi

avatar
tinus999
30. mar 2014

Čo poviete baby, je tam nieco?

avatar
siska765
30. mar 2014

@tinus999 hmmm, tieto testy mam doma a mala som takeho ducha velakrat a nic,prisla MS, zalezi ci je ta druha ciarka seda alebo taka ruzova

avatar
tinus999
30. mar 2014

@siska765 no neviem lebo keď uschol tak to nie je skoro vidieť, preco?

avatar
siska765
30. mar 2014

@tinus999 no lebo ja som takychtoo duchov mala vela,ak su tensie ako tie na porovnanie a sede tak je to len kanalik kde ma byt druha ciarka.ak ju tam mas ruzovu tak nejaka nadej je.vravim takychto duchov som ja na tychto istych testoch mala stale a nic to neznamenalo.tak som si povedala ze uverim v tehotenstvo az ked budu priblizne rovnako sfarbene

avatar
karmela
30. mar 2014

@mishel8655 gratulujem moja vela zdravicka obom 🙂

avatar
mishel8655
30. mar 2014

@karmela dakujem, nechcem sa este tesiiit, tento tyzden idem k lekarovi tak uvidime 🙂